Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
23:00
Vera
Groningen
23:00
Vera
Groningen
Vera
Groningen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
14:30
Agora Theater Druten
Druten
16:00
BHC (Bij Huize Corné)
Breda
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
16:00
Cacaofabriek
Helmond
14:00
dB's
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
16:00
De Maaspoort
Venlo
16:00
De Maaspoort
Venlo
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
15:00
Gashouder
Dedemsvaart
16:15
Gigant
Apeldoorn
15:00
Iduna
Drachten
16:00
Imperiumtheater
Leiden
15:00
Luxor Live
Arnhem
14:30
Markant Uden
Uden
20:00
Meervaart
Amsterdam
15:00
Molen De Ster
Utrecht
00:00
P3
Purmerend
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
15:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
11:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Zappa
Antwerpen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Warande
Turnhout
Doornroosje
Nijmegen
Goudse Schouwburg
Gouda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Junushoff Theater
Wageningen
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Markant Uden
Uden
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Sugar Factory
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Veste
Delft
Theaterpand Weesp
Weesp
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Vera
Groningen
20:00
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Botanique
Brussel
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
dB's
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
Diligentia
Den Haag
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Klokgebouw
Eindhoven
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:00
Maloe Melo
Amsterdam
19:30
Markant Uden
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam
zaterdag 12 januari 2019
20:15
Paul de Munnik
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
23:00
Tante Joke Karaoke Band
TivoliVredenburg, Utrecht
Gosto
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jazz Orchestra of the Concertgebouw gaat vreemd
Tolhuistuin, Amsterdam
23:00
DJ Nomad & Residents
Vera, Groningen
23:00
Pushin Wood
Vera, Groningen
Yungblud
Vera, Groningen
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Werftheater, Utrecht
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
The Fortunate Sons
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
zondag 13 januari 2019
14:30
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Agora Theater Druten, Druten
16:00
Moon Moon Moon
BHC (Bij Huize Corné), Breda
20:30
Jorge Rossy Vibes Quintet ft. Al Foster + Mark Turner
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Judith Hill
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Wanda Sykes
Boom Chicago, Amsterdam
16:00
White Elephant
Cacaofabriek, Helmond
14:00
Club 3voor12 Nieuwjaarsduik met Subterranean Street Society, Kinsmit &
dB's, Utrecht
20:15
Het Nieuwe Lied - Nieuwjaarsconcert
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Neujahr in Wien | Nieuwjaarsspecial - Wien bleibt Wien
De Maaspoort, Venlo
16:00
Joep's Kapel - Loslaotconcert | Albumpresentatie
De Maaspoort, Venlo
16:00
Muziek Jong voor Oud - Concertpodium Domani
De Maaspoort, Venlo
15:00
Margriet Sjoerdsma & Egbert Derix - Favourite Songs
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
The Como Mamas
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
15:00
Bertolf - Soelaas
Gashouder, Dedemsvaart
16:15
The Yearlings
Gigant, Apeldoorn
15:00
Erwin Java / Kat Riggins
Iduna, Drachten
16:00
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Imperiumtheater, Leiden
15:00
Guus Tangelder
Luxor Live, Arnhem
14:30
Laurence Servaes / Marco Bakker - Nieuwjaarsconcert
Markant Uden, Uden
20:00
Buray Kehanet
Meervaart, Amsterdam
15:00
Dr. Jordan Institute
Molen De Ster, Utrecht
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
P3, Purmerend
Yungblud
Paard, Den Haag
Jeremy Loops
Paradiso, Amsterdam
20:30
2000 Motels
Patronaat, Haarlem
20:00
Kubilay Kaya
Patronaat, Haarlem
15:45
Victorie Sunday Sessions: Thank God it's Donna ft. Carolina Dijkhuizen
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Stargaze speelt Björk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Jasper Steverlinck
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
20:00
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
Theater de Spiegel, Zwolle
11:00
Pynarello - De Negende Symphonie uit de Nieuwe Wereld van Dvorak
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Cory Henry / Metropole Orkest
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Dorona Alberti
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Handsome Poets en Orange Skyline
Tolhuistuin, Amsterdam
maandag 14 januari 2019
20:30
Jason Marsalis / JazzArt Orchestra
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Eric Vaarzon Morel
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Jodymoon
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
You Me At Six
Zappa, Antwerpen
Snow Patrol
Ziggo Dome, Amsterdam
dinsdag 15 januari 2019
20:15
Yuri Honing - Goldbrun
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jasper Steverlinck
De Warande, Turnhout
Blanco White
Doornroosje, Nijmegen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Goudse Schouwburg, Gouda
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lieve Scheire - Live in Nerdland
Junushoff Theater, Wageningen
19:00
Pascal Obispo
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Markant Uden, Uden
Andy Burrows
Melkweg, Amsterdam
19:30
Ella Mai
Melkweg, Amsterdam
Amsterdam Sinfonietta / Blaudzun
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Het Park, Hoorn
Stefano Keizers - Erg Heel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Four Fists (US)
Sugar Factory, Amsterdam
Ali B - Koorts
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Veste, Delft
Oldenhermanns - UNSEXED
Theaterpand Weesp, Weesp
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Styx
Vera, Groningen
woensdag 16 januari 2019
20:00
Jeremy Loops
013, Tilburg
MHD
AFAS Live, Amsterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Cavetown
Botanique, Brussel
21:00
Simon Berz / Toktek
Burgerweeshuis, Deventer
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
René van Meurs - Ik beloof niks
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Snook Bookings presents Bloodtruth + Demiurgon + Storm upon the Masses
dB's, Utrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - Waar was ik?
De Nieuwe Kolk, Assen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
20:00
Lakshmi - Adem
Goudse Schouwburg, Gouda
Flogging Molly
Klokgebouw, Eindhoven
19:00
Pascal Obispo
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Eh...
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:00
The Bad
Maloe Melo, Amsterdam
19:30
Jörgen Raymann - Wubbo's last words: Save the Earth
Markant Uden, Uden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Meervaart, Amsterdam