Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Melkweg
Amsterdam
18:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
11:00
Waanders in de Broeren
Zwolle
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
00:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
La Madeleine
Brussel
19:30
Effenaar
Eindhoven
De Oosterpoort
Groningen
00:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:00
dB's
Utrecht
ATLAS Theater
Emmen
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
00:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:00
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
Merleyn
Nijmegen
20:00
De Zwerver
Oostende
17:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Trix
Antwerpen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Spirit of 66
Verviers
Theater Ins Blau
Leiden
Rotown
Rotterdam
00:00
Theater Ins Blau
Leiden
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Het Depot
Leuven
Doornroosje
Nijmegen
21:30
Cacaofabriek
Helmond
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Sint Janskerk
Maastricht
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
De Basiliek
Veenendaal
00:00
Musis
Arnhem
De Meenthe
Steenwijk
TivoliVredenburg
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Roodkapje
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Martiniplaza
Groningen
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
C.C. Den Herd
Bladel
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Luxor Live
Arnhem
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater De Veste
Delft
Metropool Enschede
Enschede
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Paradiso
Amsterdam
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
maandag 11 november 2019
20:30
Marc Broussard
Tolhuistuin, Amsterdam
Marina
013, Tilburg
20:00
Paris Shadows
Melkweg, Amsterdam
18:00
Patrick Fiori
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Bussel, Oosterhout
11:00
Robert Cekov / Wouter Harbers
Waanders in de Broeren, Zwolle
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Welshly Arms
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Worry Dolls
TivoliVredenburg, Utrecht
Zedd
Melkweg, Amsterdam
dinsdag 12 november 2019
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Parktheater, Eindhoven
20:00
Alec Benjamin
La Madeleine, Brussel
19:30
Alice Phoebe Lou
Effenaar, Eindhoven
Alphabeat
De Oosterpoort, Groningen
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Maagd, Bergen op Zoom
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:00
B Boys
dB's, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
ATLAS Theater, Emmen
19:30
Charlotte Dos Santos
Paradiso, Amsterdam
20:00
Conservatorium van Amsterdam
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Goldlink
Melkweg, Amsterdam
Greta van Fleet
AFAS Live, Amsterdam
19:30
Grieves & Too Many T's
Melkweg, Amsterdam
20:30
Hehobros
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Hiatus Kaiyote
Paradiso, Amsterdam
20:30
Hollow Coves
Vondelkerk, Amsterdam
20:00
Ilse DeLange
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
James Blake
Koninklijk Circus, Brussel
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lamb
Paard, Den Haag
20:00
Leif Vollebekk
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:00
Marc Broussard
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Marina
Trix, Antwerpen
Matthew and the Atlas
Merleyn, Nijmegen
20:00
Miles Nielsen and The Rusted Hearts
De Zwerver, Oostende
17:00
Ntjam Rosie - Super-Sonic Jazz Festival
Paradiso, Amsterdam
20:00
O'G3NE
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
O'G3NE
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
Paris
Trix, Antwerpen
20:15
Percossa - DOUBLE BILL
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Randy Hansen
Spirit of 66, Verviers
Rayen Panday - Trigger
Theater Ins Blau, Leiden
Ryan McMullan
Rotown, Rotterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Ins Blau, Leiden
20:15
Sheila E.
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Shura
Melkweg, Amsterdam
22:00
SMANDEM
Paradiso, Amsterdam
20:30
South African Roadtrip
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Stef Kamil Carlens
Het Depot, Leuven
Tamino
Doornroosje, Nijmegen
21:30
The Ampa Contemporary Ensemble
Cacaofabriek, Helmond
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Muziekcentrum Enschede, Enschede
The Gregorian Voices Gregorian meets Pop
Sint Janskerk, Maastricht
20:00
The Waterboys
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
Tino Martin
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Trixie Whitley
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Twin Peaks
Paradiso, Amsterdam
woensdag 13 november 2019
20:00
Masters of Comedy - Javier Guzman, Jim Speelmans en Bob Maclaren
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Abba Gold
De Basiliek, Veenendaal
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
Musis, Arnhem
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
De Meenthe, Steenwijk
Alice Phoebe Lou
TivoliVredenburg, Utrecht
Alphabeat
Melkweg, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:15
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Dok6, Panningen
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Theater De Omval, Diemen
20:00
Ary Abittan
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
B Boys
Roodkapje, Rotterdam
20:30
Becca Stevens
Bimhuis, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Björk
Vorst Nationaal, Brussel
19:30
Blood Red Shoes / Queen Kwong
Trix, Antwerpen
20:30
BrotherTill: Ons Perspektief
Hedon, Zwolle
20:30
Canto Ostinato - Unieke uitvoering door 8 saxofoons
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Carmina Burana
Martiniplaza, Groningen
20:30
Chanting Forest - Consensus Vocalis
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Daan Boom - De Eerste
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
De Kift - BAL
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
De Patrizanen - Het leven an sich
C.C. Den Herd, Bladel
dePresno
Paradiso, Amsterdam
dePresno
Paradiso, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Schouwburg Lochem, Lochem
Electric Six
Luxor Live, Arnhem
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater De Veste, Delft
Everlast
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Folk Road Show
't Rozenknopje, Eindhoven
20:00
Foreign Beggars
Melkweg, Amsterdam
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Concordia, Enschede
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Theater de Stoep, Spijkenisse
Half Moon Run
Paradiso, Amsterdam
20:00
Hanggai
Botanique, Brussel
20:00
Hannah Gadsby
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Hayden Thorpe
Tolhuistuin, Amsterdam