Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
19:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
00:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
19:00
Patronaat
Haarlem
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
C.C. Hasselt
Hasselt
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
00:00
C.C. De Pas
Heesch
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Vorstin
Hilversum
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Leidse Schouwburg
Leiden
Muziekgieterij
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:30
De Spot
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Cultuurschuur
Monster
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
00:00
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Willem
Papendrecht
21:00
P3
Purmerend
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Winsinghhof
Roden
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Ahoy
Rotterdam
20:00
Roodkapje
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
Theater Idea
Soest
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
013
Tilburg
20:00
Markant Uden
Uden
21:00
EKKO
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Podium Vlieland
Vlieland
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Het Klooster
Woerden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
19:45
Podium Victorie
Alkmaar
Fluor
Amersfoort
Flint
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Gigant
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:30
Muziekpodium De Slotplaats
Bakkeveen
Zalencentrum de Treemter
Balk
Schaffelaartheater
Barneveld
De Kattendans
Bergeijk
donderdag 24 januari 2019
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Whispering Sons
Café Wilhelmina, Eindhoven
The Sore Losers
Effenaar, Eindhoven
19:00
Whispering Sons
Café Wilhelmina, Eindhoven
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Henry van Loon - Onze Henry
Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Koning van de dieren
Wilminktheater, Enschede
Spidergawd
Vera, Groningen
20:30
TenTemPiés - The ‘Only You’ Farewell Tour
Simplon, Groningen
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
19:00
De Kift
Patronaat, Haarlem
Alex Roeka - En toen ineens
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Jasper Steverlinck
C.C. Hasselt, Hasselt
René van Meurs - Ik beloof niks
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Lavinia Meijer - Untitled 1
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
00:00
Marco Lopes - Moedt
C.C. De Pas, Heesch
20:15
George & Eran - George & Eran worden racisten
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Steve Harley & Cockney Rebel
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Jeroen van Merwijk - Lucky
Cpunt Theater, Hoofddorp
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater Aan de Slinger, Houten
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Rocco Osterman & Band spelen Johnny Cash
Gebr. De Nobel, Leiden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Leidse Schouwburg, Leiden
Therapy?
Muziekgieterij, Maastricht
Matroesjka - Brainwash
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:30
Videorelease en show JP DeKlerk & band
De Spot, Middelburg
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Cultuurschuur, Monster
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Kom, Nieuwegein
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Lakshmi - Adem
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Theater De Lievekamp, Oss
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Willem, Papendrecht
21:00
Degenerate / Distillator / Hallowed Fire
P3, Purmerend
20:00
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater De Winsinghhof, Roden
Murth Mossel - Pauwer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Vrienden van Amstel Live
Ahoy, Rotterdam
20:00
Free Cake For Every Creature
Roodkapje, Rotterdam
Zoot Woman
Rotown, Rotterdam
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Idea, Soest
The Kik Hertaalt!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Stoep, Spijkenisse
Tineke Schouten - Highlights
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Simone van den Eertwegh - 'A Tribute to Streisand'
De Meenthe, Steenwijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Meenthe, Steenwijk
Maartje & Kine - Vibrato
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Rockacademie Graduation Showcase
013, Tilburg
20:00
Thijs Borsten - De Uitdaging 2
Markant Uden, Uden
21:00
Ploegendienst (verplaatst)
EKKO, Utrecht
20:15
Annie Kinsella / Kieran Goss
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Clash of the Titans met A_men, Joy Killed the Duke, Marvin Bergh en Ta
dB's, Utrecht
Rico & Sticks
TivoliVredenburg, Utrecht
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
Fabian Franciscus - Vlafeest
Podium Vlieland, Vlieland
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Het Klooster, Woerden
Nathalie Baartman - Breek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Odeon, Zwolle
vrijdag 25 januari 2019
20:30
Gorefunest
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
20:30
This Is Jackson - Thriller
Podium Victorie, Alkmaar
19:45
Navarone
Podium Victorie, Alkmaar
Therapy?
Fluor, Amersfoort
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Flint, Amersfoort
20:30
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:30
Rejoicer
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Blind Date Cabaret
Meervaart, Amsterdam
20:30
Pigalle 44 & The Rosenbergs
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Liam Finn / Neil Finn
Paradiso, Amsterdam
20:15
Koor FeniX
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Free Cake For Every Creature
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Juanito Makandé
Q-Factory, Amsterdam
Durand Jones & the Indications / Sea Moya
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Alain Clark
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Zoot Woman
Paradiso, Amsterdam
20:00
Amy Shark
Bitterzoet, Amsterdam
Years & Years
AFAS Live, Amsterdam
19:30
J.S. Ondara
Paradiso, Amsterdam
18:30
Eleftheria Arvanitaki
Melkweg, Amsterdam
Bad Suns
Melkweg, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Physical Graffiti
Gigant, Apeldoorn
20:00
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Hans Dulfer plays Blues
Orpheus, Apeldoorn
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Posttheater, Arnhem
Kiki Schippers - Waar
Posttheater, Arnhem
20:30
Annie Kinsella / Kieran Goss
Muziekpodium De Slotplaats, Bakkeveen
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
Zalencentrum de Treemter, Balk
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Schaffelaartheater, Barneveld
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kattendans, Bergeijk