Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Grenswerk
Venlo
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
De Warande
Turnhout
MFC Velemansdroom
Tjuchem
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Paradox
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Pit
Terneuzen
20:00
Het Bolwerk
Sneek
15:00
Het Bolwerk
Sneek
Theater aan de Schie
Schiedam
Rotown
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Boerderij Kamps
Rolde
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
C.C. De Kei
Reusel
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Lievekamp
Oss
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater Carrousel
Ommen
00:00
Veluvine
Nunspeet
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Podium Neede
Neede
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
De Spot
Middelburg
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Fort33
Leusden
22:00
Corneel
Lelystad
Agora Theater Lelystad
Lelystad
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
De Vroone
Kapelle
Fulcotheater
IJsselstein
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Manifesto
Hoorn
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Cpunt Theater
Hoofddorp
Kulturhus Holten
Holten
Theater Gooiland
Hilversum
21:00
Metropool
Hengelo
17:00
JC Cerberus
Hengelo
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Cacaofabriek
Helmond
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Theater Concordia
Haastrecht
Patronaat
Haarlem
De Schakel
Gilze
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:00
ATLAS Theater
Emmen
21:45
Stage Music Cafe
Eindhoven
21:00
The Jack
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:15
Cultura
Ede
00:00
De Meerpaal
Dronten
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:00
Bibelot
Dordrecht
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Bouwkunde
Deventer
23:00
Paard
Den Haag
20:00
De Zwarte Ruiter
Den Haag
20:00
World Forum Theater
Den Haag
16:00
Paard
Den Haag
DiamantTheater
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:00
Plopsa Theater
De Panne
19:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
18:30
Koninklijk Circus
Brussel
00:00
De Weijer
Boxmeer
zaterdag 19 januari 2019
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Aïda - Charkov City Opera & Ballet
De Maaspoort, Venlo
20:15
Marcel de Groot - Door
De Maaspoort, Venlo
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Maaspoort, Venlo
20:00
This Is Jackson - Thriller
Grenswerk, Venlo
20:15
CREA Orkest
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Maartje Meijer Band
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Jacob Lee
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Dead Elvis & His One Man Grave / Powersolo
dB's, Utrecht
20:00
Nordic Delight: Amanda Tenfjord / Sarah Klang / Zaar
EKKO, Utrecht
20:00
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
TivoliVredenburg, Utrecht
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Jasper Steverlinck
De Warande, Turnhout
Arno van der Heyden - Heksenjacht
MFC Velemansdroom, Tjuchem
21:00
Can Abyss + Infected Shit
Little Devil, Tilburg
20:30
Marco Lopes - Moedt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Wille & the Bandits
Paradox, Tilburg
Claudia de Breij - Nu
Agnietenhof, Tiel
20:00
Metal Battle
De Pit, Terneuzen
20:00
Niklas Paschburg
Het Bolwerk, Sneek
15:00
Dirk Scheele en de liedjes band
Het Bolwerk, Sneek
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Schie, Schiedam
Radkey
Rotown, Rotterdam
Vrienden van Amstel Live
Ahoy, Rotterdam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Geartsje Zwerver / Gerard Alderliefste
Boerderij Kamps, Rolde
20:15
Britta Maria / Maurits Fondse - Chansons van schoonheid en troost
Theater De Verwachting, Ritthem
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
C.C. De Kei, Reusel
Matroesjka - Brainwash
Theater De Willem, Papendrecht
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Lievekamp, Oss
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Carrousel, Ommen
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Veluvine, Nunspeet
21:00
colonel jetski
Café de Gouden Leeuw, Nispen
22:00
Adaro / B-Front / Frequencerz / Phuture Noize
Doornroosje, Nijmegen
22:00
You Should Get To Know Us
Merleyn, Nijmegen
Anne-Marie Jung - Ram
Lindenberg Theater, Nijmegen
Yentl en de Boer - Magie
Theater de Kom, Nieuwegein
Nathalie Baartman - Breek
Podium Neede, Neede
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Knight of the Guitar II
De Spot, Middelburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Marjolein de Graaff - Deugzucht
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Stones Sessions
Fort33, Leusden
22:00
Dance Classics met Gerard Ekdom
Corneel, Lelystad
Arie & Silvester - Wie?!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
A Minor Problem
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Max van den Burg - Paasbest
De Vroone, Kapelle
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Fulcotheater, IJsselstein
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Fulcotheater, IJsselstein
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Another Journey / Fan Halen
Manifesto, Hoorn
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Cpunt Theater, Hoofddorp
Thijs Kemperink - Bonje
Kulturhus Holten, Holten
Patrick Laureij
Theater Gooiland, Hilversum
21:00
Bintangs
Metropool, Hengelo
17:00
Massive Assault / Troops of Doom
JC Cerberus, Hengelo
22:00
LIVE: Gunyama + Lokotov Mocktail
Muziekcafé Helmond, Helmond
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Balkon Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Cacaofabriek, Helmond
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
Eric Vloeimans / Juan Pablo Dobal - Viento Zonda
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Dayna Kurtz
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Henry van Loon - Onze Henry
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
The Kik Hertaalt!
Theater Concordia, Haastrecht
The Sore Losers
Patronaat, Haarlem
Thomas Smith - De jaren van verstand
De Schakel, Gilze
20:30
Boef
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
ATLAS Theater, Emmen
21:45
Rosettes
Stage Music Cafe, Eindhoven
21:00
Heretic / Nocturnal
The Jack, Eindhoven
21:00
Tsar Bompa
Altstadt, Eindhoven
20:15
Blaudzun & Amsterdam Sinfonietta
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
Physical Graffiti
Effenaar, Eindhoven
20:00
Harry Sacksioni - Smoky Strings
Theater Berkelland, Eibergen
20:15
Anneke van Giersbergen -Inchecken
Cultura, Ede
00:00
Oeloek - Droeftoeters
De Meerpaal, Dronten
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:00
Voltage plays Tom Petty
Bibelot, Dordrecht
Hans Dulfer plays Blues
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jan Beuving - Rotatie
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Bouwkunde, Deventer
23:00
Mr Scruff
Paard, Den Haag
20:00
Starfish
De Zwarte Ruiter, Den Haag
20:00
Night Fever
World Forum Theater, Den Haag
16:00
Yegor Zabelov
Paard, Den Haag
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
DiamantTheater, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
Plopsa Theater, De Panne
19:00
Pascal Obispo
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Spant!, Bussum
Martijn Koning - Koning van de dieren
Spant!, Bussum
18:30
Rock Legends
Koninklijk Circus, Brussel
00:00
Clean Pete - Afblijven
De Weijer, Boxmeer