Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. De Kei
Reusel
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Café de Gouden Leeuw
Nispen
22:00
Corneel
Lelystad
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
dB's
Utrecht
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kunstgreep
Oostzaan
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Maaspoort
Venlo
00:00
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Meester
Almere
20:00
De Pit
Terneuzen
De Schakel
Gilze
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
De Vroone
Kapelle
16:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
De Warande
Turnhout
00:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
De Zwarte Ruiter
Den Haag
DiamantTheater
Den Haag
Diligentia
Den Haag
22:00
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
EKKO
Utrecht
Figi Theater
Zeist
20:00
Fort33
Leusden
Fulcotheater
IJsselstein
Fulcotheater
IJsselstein
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Gigant
Apeldoorn
20:00
Grenswerk
Venlo
22:00
Hedon
Zwolle
20:00
Het Bolwerk
Sneek
15:00
Het Bolwerk
Sneek
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
17:00
JC Cerberus
Hengelo
Kennemer Theater
Beverwijk
18:30
Koninklijk Circus
Brussel
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Lindenberg Theater
Nijmegen
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Manifesto
Hoorn
20:30
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
MFC Velemansdroom
Tjuchem
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekpodium DJS
Dordrecht
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Nijend 24
Anderen
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
Orpheus
Apeldoorn
20:00
P60
Amstelveen
23:00
Paard
Den Haag
16:00
Paard
Den Haag
19:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Paradox
Tilburg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Patronaat
Haarlem
20:00
Plopsa Theater
De Panne
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Neede
Neede
23:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Posttheater
Arnhem
Rotown
Rotterdam
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Venray
Venray
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
21:45
Stage Music Cafe
Eindhoven
Taverne
Bergen
21:00
The Jack
Eindhoven
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
zaterdag 19 januari 2019
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
C.C. De Kei, Reusel
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Balkon Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Cacaofabriek, Helmond
21:00
colonel jetski
Café de Gouden Leeuw, Nispen
22:00
Dance Classics met Gerard Ekdom
Corneel, Lelystad
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Anneke van Giersbergen -Inchecken
Cultura, Ede
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Dead Elvis & His One Man Grave / Powersolo
dB's, Utrecht
Louise Korthals - Alles is er
De Kattendans, Bergeijk
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kunstgreep, Oostzaan
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Aïda - Charkov City Opera & Ballet
De Maaspoort, Venlo
20:15
Marcel de Groot - Door
De Maaspoort, Venlo
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Maaspoort, Venlo
00:00
Oeloek - Droeftoeters
De Meerpaal, Dronten
20:00
The Doors in Concert
De Meester, Almere
20:00
Metal Battle
De Pit, Terneuzen
Thomas Smith - De jaren van verstand
De Schakel, Gilze
20:00
Knight of the Guitar II
De Spot, Middelburg
20:00
Max van den Burg - Paasbest
De Vroone, Kapelle
16:00
Ernst Jansz
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Jasper Steverlinck
De Warande, Turnhout
00:00
Clean Pete - Afblijven
De Weijer, Boxmeer
20:00
Starfish
De Zwarte Ruiter, Den Haag
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
DiamantTheater, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Diligentia, Den Haag
22:00
Adaro / B-Front / Frequencerz / Phuture Noize
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Physical Graffiti
Effenaar, Eindhoven
20:00
Nordic Delight: Amanda Tenfjord / Sarah Klang / Zaar
EKKO, Utrecht
Johan Goossens - Vlam
Figi Theater, Zeist
20:00
Stones Sessions
Fort33, Leusden
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Fulcotheater, IJsselstein
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Fulcotheater, IJsselstein
21:00
The Fortunate Sons
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Stefano Keizers - Erg Heel
Gigant, Apeldoorn
20:00
This Is Jackson - Thriller
Grenswerk, Venlo
22:00
Raw Definition
Hedon, Zwolle
20:00
Niklas Paschburg
Het Bolwerk, Sneek
15:00
Dirk Scheele en de liedjes band
Het Bolwerk, Sneek
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
17:00
Massive Assault / Troops of Doom
JC Cerberus, Hengelo
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Kennemer Theater, Beverwijk
18:30
Rock Legends
Koninklijk Circus, Brussel
Thijs Kemperink - Bonje
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jan Beuving - Rotatie
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Anne-Marie Jung - Ram
Lindenberg Theater, Nijmegen
21:00
Can Abyss + Infected Shit
Little Devil, Tilburg
20:30
Another Journey / Fan Halen
Manifesto, Hoorn
20:30
De Partizanen - Het leven an sich (try-out)
Meervaart, Amsterdam
Yungblud
Melkweg, Amsterdam
19:30
Gerry Cinnamon
Melkweg, Amsterdam
22:00
You Should Get To Know Us
Merleyn, Nijmegen
21:00
Bintangs
Metropool, Hengelo
20:30
Boef
Metropool Enschede, Enschede
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Arno van der Heyden - Heksenjacht
MFC Velemansdroom, Tjuchem
22:00
LIVE: Gunyama + Lokotov Mocktail
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:15
Blaudzun & Amsterdam Sinfonietta
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Hans Dulfer plays Blues
Muziekpodium DJS, Dordrecht
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Ed Struijlaart
Nijend 24, Anderen
20:00
A Minor Problem
Oefenbunker, Landgraaf
Tineke Schouten - Highlights
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Mothership of Led Zeppelin
P60, Amstelveen
23:00
Mr Scruff
Paard, Den Haag
16:00
Yegor Zabelov
Paard, Den Haag
19:00
Pascal Obispo
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Wille & the Bandits
Paradox, Tilburg
20:00
Dayna Kurtz
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
The Sore Losers
Patronaat, Haarlem
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
Plopsa Theater, De Panne
20:30
Celano-Baggiani group
PlusEtage, Baarle-Nassau
Henry van Loon - Onze Henry
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Nathalie Baartman - Breek
Podium Neede, Neede
23:00
Rewind
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Vive La Fête
Podium Victorie, Alkmaar
Alex Ploeg Ultimatum
Posttheater, Arnhem
Radkey
Rotown, Rotterdam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Marco Lopes - Moedt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Enge Buren - Vreemde Vogels
Schouwburg de Lawei, Drachten
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Lochem, Lochem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Venray, Venray
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Spant!, Bussum
Martijn Koning - Koning van de dieren
Spant!, Bussum
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Murth Mossel - Pauwer
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
21:45
Rosettes
Stage Music Cafe, Eindhoven
The Cards
Taverne, Bergen
21:00
Heretic / Nocturnal
The Jack, Eindhoven
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Harry Sacksioni - Smoky Strings
Theater Berkelland, Eibergen