Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
C.C. De Pas
Heesch
Wilminktheater
Enschede
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Posttheater
Arnhem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Diligentia
Den Haag
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Meenthe
Steenwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Cultuurschuur
Monster
21:00
EKKO
Utrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Nieuwe Kolk
Assen
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater De Willem
Papendrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
013
Tilburg
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Het Klooster
Woerden
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Vera
Groningen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Simplon
Groningen
De Roma
Antwerpen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Effenaar
Eindhoven
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Markant Uden
Uden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
DeLaMar
Amsterdam
20:30
De Spot
Middelburg
Ahoy
Rotterdam
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
19:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
EKKO
Utrecht
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Theater De Omval
Diemen
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:30
Muziekpodium De Slotplaats
Bakkeveen
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Dynamo
Eindhoven
19:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Hedon
Zwolle
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
OC De Witte Merel
Lint
20:15
De Maaspoort
Venlo
21:30
Stage Music Cafe
Eindhoven
00:00
Wesopa Weesp
Weesp
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
Cultura
Ede
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Kunstgreep
Oostzaan
21:00
Kerk van de Evangelische Broedergemeente
Zeist
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
Flint
Amersfoort
20:00
Fort33
Leusden
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Zalencentrum de Treemter
Balk
20:30
Grenswerk
Venlo
De Zwaan
Uitgeest
00:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
18:30
Melkweg
Amsterdam
Theater de Mythe
Goes
De Kattendans
Bergeijk
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
donderdag 24 januari 2019
00:00
Marco Lopes - Moedt
C.C. De Pas, Heesch
Martijn Koning - Koning van de dieren
Wilminktheater, Enschede
Matroesjka - Brainwash
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Posttheater, Arnhem
Murth Mossel - Pauwer
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Nathalie Baartman - Breek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Patrick Laureij
Diligentia, Den Haag
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Paul de Munnik
Orpheus, Apeldoorn
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
De Meenthe, Steenwijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Leidse Schouwburg, Leiden
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Cultuurschuur, Monster
21:00
Ploegendienst (verplaatst)
EKKO, Utrecht
20:30
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Nieuwe Kolk, Assen
René van Meurs - Ik beloof niks
Posthuis Theater, Heerenveen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Willem, Papendrecht
Rico & Sticks
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Rocco Osterman & Band spelen Johnny Cash
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Rockacademie Graduation Showcase
013, Tilburg
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Rudimental
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Simone van den Eertwegh - 'A Tribute to Streisand'
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Het Klooster, Woerden
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Bellevue, Amsterdam
Spidergawd
Vera, Groningen
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Steve Harley & Cockney Rebel
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
TenTemPiés - The ‘Only You’ Farewell Tour
Simplon, Groningen
The Dandy Warhols
De Roma, Antwerpen
The Kik Hertaalt!
Theater de Stoep, Spijkenisse
The Sore Losers
Effenaar, Eindhoven
Therapy?
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Thijs Borsten - De Uitdaging 2
Markant Uden, Uden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Tineke Schouten - Highlights
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Videorelease en show JP DeKlerk & band
De Spot, Middelburg
Vrienden van Amstel Live
Ahoy, Rotterdam
20:00
Whispering Sons
Café Wilhelmina, Eindhoven
19:00
Whispering Sons
Café Wilhelmina, Eindhoven
Yentl en de Boer - Magie
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Youngr
Tolhuistuin, Amsterdam
Zoot Woman
Rotown, Rotterdam
vrijdag 25 januari 2019
20:00
$hirak
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Alain Clark
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Alcuna Wilds (EP release)
EKKO, Utrecht
Alex Ploeg Ultimatum
Podium Hoge Woerd, De Meern
Alex Roeka - En toen ineens
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Alison Moyet
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
AMMAR 808
Grounds, Rotterdam
20:00
Amy Shark
Bitterzoet, Amsterdam
Andermans veren Live! - Er Mag Zovéel Niet
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater De Omval, Diemen
20:15
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:30
Annie Kinsella / Kieran Goss
Muziekpodium De Slotplaats, Bakkeveen
Bad Suns
Melkweg, Amsterdam
20:00
Banner
Paard, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Bertolf - Soelaas
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
BillyBio
Dynamo, Eindhoven
19:00
BlackRitual1: Cultus + Dystopia + Soul Dissolution (B) + Verval
Little Devil, Tilburg
20:30
Blind Date Cabaret
Meervaart, Amsterdam
20:30
Boef
Hedon, Zwolle
Brigitte Kaandorp - Eh...
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle
OC De Witte Merel, Lint
20:15
Cabaretvoorstelling Nationaal Theaterweekend
De Maaspoort, Venlo
21:30
Cannonball Cletus & Spitlip @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Wesopa Weesp, Weesp
Claudia de Breij - Nu
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Clean Pete - Afblijven
Cultura, Ede
21:00
Cry / Jiri11
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Daisy Correia
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
De Kunstgreep, Oostzaan
21:00
Dayna Kurtz
Kerk van de Evangelische Broedergemeente, Zeist
20:15
De Eddy Zoëy Band - De geschiedenis van de NL’s-talige popmuziek
De Poorterij, Zaltbommel
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Flint, Amersfoort
20:00
De Grote Prijs van Leusden - voorronde
Fort33, Leusden
19:00
De Profundis / Skeletal Remains / Terrorizer
Gebr. De Nobel, Leiden
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
Zalencentrum de Treemter, Balk
20:30
DeWolff
Grenswerk, Venlo
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
De Zwaan, Uitgeest
00:00
Dorona Alberti - Käsebrot
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Durand Jones & the Indications / Sea Moya
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
Schouwburg Cuijk, Cuijk
18:30
Eleftheria Arvanitaki
Melkweg, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Mythe, Goes
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Kattendans, Bergeijk
20:45
Feral Tides
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Free Cake For Every Creature
Q-Factory, Amsterdam
Freek de Jonge - De Suppoost
Isala Theater, Capelle aan den IJssel