Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Merleyn
Nijmegen
20:00
Mezz
Breda
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Q-Factory
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
00:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Trix
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Annabel
Rotterdam
20:00
C.C. 't Vondel
Halle
00:00
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
Cultura
Ede
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
de Vechtclub
Utrecht
00:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Doornroosje
Nijmegen
Dynamo
Eindhoven
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
G.C. De Wildeman
Herent
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Hedon
Zwolle
00:00
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
19:30
Luxor Live
Arnhem
Maassilo
Rotterdam
20:15
Markant Uden
Uden
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Nieuwe Kerk Groningen
Groningen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
23:30
Paradiso
Amsterdam
21:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Studio de Veste
Leiden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Beun
Heiloo
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kom
Nieuwegein
dinsdag 26 november 2019
Lankum
Merleyn, Nijmegen
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:00
Milo Berlijn - Mens erger je niet!
Orpheus, Apeldoorn
De Staat
Paard, Den Haag
22:00
Ruben Pol
Paradiso, Amsterdam
Sofi Tukker
Paradiso, Amsterdam
20:00
Aafke Romeijn
Paradiso, Amsterdam
19:30
Jinjer
Q-Factory, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Gerard Cox - COX, De grote grijze belofte
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Singer Theater, Laren
20:15
Hehobros
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Calefax Reed Quintet
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Henk Poort en de Helden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Tino Martin
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
South African Roadtrip
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Lavinia Meijer / Michiel Borstlap
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Veste, Delft
20:00
Percossa - DOUBLE BILL
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Dirty Dozen Brass Band
TivoliVredenburg, Utrecht
The Dire Straits Experience
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bløf
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Pussy Riot
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
TR/ST
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Tōth
Trix, Antwerpen
20:00
Sabrina Claudio
Trix, Antwerpen
19:30
Elder Island
Trix, Antwerpen
20:00
Amon Amarth
Vorst Nationaal, Brussel
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
woensdag 27 november 2019
De Patrizanen - Het leven an sich
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Half Moon Run
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Jungle By Night
Annabel, Rotterdam
20:00
Laïs
C.C. 't Vondel, Halle
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:30
Hehobros
Chassé Theater, Breda
20:30
Yung Sham
Cinetol, Amsterdam
20:30
New Talents of Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
NITS - Nits 2019-2020
Cultura, Ede
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Urbanus
De Maaspoort, Venlo
20:00
South African Roadtrip
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Bassekou Kouyate & Ngoni Ba
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Wooden Soldiers
de Vechtclub, Utrecht
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Deventer Schouwburg, Deventer
De Staat
Doornroosje, Nijmegen
Jinjer
Dynamo, Eindhoven
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Flint, Amersfoort
20:30
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
The Fureys
G.C. De Wildeman, Herent
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Infloyd
Hedon, Zwolle
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Junushoff Theater, Wageningen
Tino Martin
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Christian Löffler
La Madeleine, Brussel
20:00
Bart Peeters Deluxe
Lotto Arena, Antwerpen
19:30
Eilen Jewell
Luxor Live, Arnhem
Sofi Tukker
Maassilo, Rotterdam
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Markant Uden, Uden
19:30
Rich Brian
Melkweg, Amsterdam
Elder Island
Melkweg, Amsterdam
20:00
Matt Simons
Metropool Enschede, Enschede
20:15
Stargaze
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Charkov City Opera
Nieuwe Kerk Groningen, Groningen
20:00
Cameretten Festival (kwart finale)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Chantal Ladesou
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
23:30
The GoToBeds
Paradiso, Amsterdam
21:30
Lankum
Paradiso, Amsterdam
Aldous Harding
Paradiso, Amsterdam
The Dire Straits Experience
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lavalu - Midair
Parktheater, Eindhoven
20:00
Big One: Tribute to Pink Floyd
Patronaat, Haarlem
20:00
Gue Pequeno
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Ilse DeLange
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
O'G3NE
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Lavinia Meijer / Michiel Borstlap
Studio de Veste, Leiden
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Peter Corry - The rocky road to Dublin
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Beun, Heiloo
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater de Bussel, Oosterhout
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater de Kom, Nieuwegein