Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
GC de Melkerij
Zemst
20:00
Zaantheater
Zaandam
00:00
Het Klooster
Woerden
Theater De Storm
Winterswijk
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
dB's
Utrecht
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:30
013
Tilburg
Theater aan de Schie
Schiedam
Rotown
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Spil
Roeselare
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
00:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
C.C. Stroud
Putten
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
De Zwerver
Oostende
De Muze
Noordwijk
22:00
Merleyn
Nijmegen
19:30
Doornroosje
Nijmegen
00:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
't Getouw
Mol
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
20:00
Schuur
Haarlem
Theater de Kappen
Haaksbergen
21:30
Simplon
Groningen
21:00
Vera
Groningen
19:00
De Oosterpoort
Groningen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
21:00
Podium 't Beest
Goes
C-Mine
Genk
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
ATLAS Theater
Emmen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Paard
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Paleis 12
Brussel
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
20:30
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
De Maagd
Bergen op Zoom
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Musis
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Zappa
Antwerpen
20:00
Trix
Antwerpen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Fluor
Amersfoort
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Theater Hof 88
Almelo
donderdag 31 januari 2019
These Go To Eleven
Hedon, Zwolle
Claudia de Breij - Nu
Theater de Spiegel, Zwolle
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Theo Nijland - En de rest is onzin
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Jasper Steverlinck
GC de Melkerij, Zemst
20:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Zaantheater, Zaandam
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Het Klooster, Woerden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Storm, Winterswijk
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
De Maaspoort, Venlo
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Club 3voor12 / Utrecht
dB's, Utrecht
20:00
One Louder: Satanic Surfers
EKKO, Utrecht
20:00
Harrie Jekkers / Klein Orkest
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:30
Joost
013, Tilburg
De Partizanen - Het leven an sich
Theater aan de Schie, Schiedam
The Sore Losers + The Glücks
Rotown, Rotterdam
K's Choice
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Spil, Roeselare
20:00
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Lakshmi - Adem
Theater De Winsinghhof, Roden
Matroesjka - Brainwash
C.C. Stroud, Putten
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Spinvis Solo
De Zwerver, Oostende
Oeloek - Droeftoeters
De Muze, Noordwijk
22:00
Willie Watson
Merleyn, Nijmegen
19:30
Amaranthe / Follow The Cipher
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Lindenberg Theater, Nijmegen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Dayna Kurtz
't Getouw, Mol
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Schouwburg Lochem, Lochem
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Harmonie, Leeuwarden
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
Schouwburg Het Park, Hoorn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Schouwburg Het Park, Hoorn
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Mother's Finest
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
philharmonie zuidnederland en Nederlands Kamerkoor - Het Requiem van F
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schuur, Haarlem
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater de Kappen, Haaksbergen
21:30
Simplon UP: Urban Grey + Polycentric
Simplon, Groningen
21:00
Khana Bierbood
Vera, Groningen
19:00
Nathaniel Rateliff & The Night Sweats
De Oosterpoort, Groningen
Kiki Schippers - Waar
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
21:00
Ganos Lal
Podium 't Beest, Goes
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C-Mine, Genk
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
De Eddy Zoëy Band - De geschiedenis van de NL’s-talige popmuziek
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Steven Wilson
Rockhal, Esch zur Alzette
Maartje & Kine - Vibrato
ATLAS Theater, Emmen
René van Meurs - Ik beloof niks
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Rhinorino
Paard, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Fais The Reflection Tour
Paard, Den Haag
20:00
Pussy Riot
Paard, Den Haag
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater PePijn, Den Haag
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Diligentia, Den Haag
Patrick Laureij
Theater De Veste, Delft
Thomas Acda - Motel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Massive Attack
Paleis 12, Brussel
19:00
Jeanfi Janssens
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
TenTemPiés - The ‘Only You’ Farewell Tour
Mezz, Breda
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Chassé Theater, Breda
20:30
Annie Kinsella / Kieran Goss
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:30
Paul de Munnik
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Broederliefde
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Louise Korthals - Alles is er
De Maagd, Bergen op Zoom
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Schaffelaartheater, Barneveld
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Roué Verveer
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Musis, Arnhem
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Posttheater, Arnhem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Escape the Fate
Zappa, Antwerpen
20:00
Hoobastank
Trix, Antwerpen
20:30
Bolita Big Band
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Jacqueline Govaert
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Queen's Pleasure, The Muff, Waltzburg at Indiestad
Paradiso, Amsterdam
19:30
The Neighbourhood
Melkweg, Amsterdam
19:30
Michael Schulte
Melkweg, Amsterdam
The Silverfaces
Melkweg, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Gerard Alderliefste - Dubbel Leven
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Johan Goossens - Vlam
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
DeWolff
Fluor, Amersfoort
20:30
Simone van den Eertwegh - 'A Tribute to Streisand'
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Edsilia Rombley - The Piano Ballads & More
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Merel Baldé / Tim Teunissen - Two Shows One Gig
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Dorona Alberti - Käsebrot
Theater Hof 88, Almelo