Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
La Madeleine
Brussel
00:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Nieuwe Kerk Groningen
Groningen
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Patronaat
Haarlem
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Paradiso
Amsterdam
00:00
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:30
Vera
Groningen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
La Madeleine
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
013
Tilburg
19:30
Hedon
Zwolle
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Der Aa-theater
Groningen
20:30
Mezz
Breda
Parktheater
Eindhoven
20:00
Koepeltheater
Leeuwarden
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
00:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Het Klooster
Woerden
20:00
De Roma
Antwerpen
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
De Maaspoort
Venlo
00:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Het Depot
Leuven
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Cultura
Ede
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Mezz
Breda
20:00
Handelsbeurs
Gent
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Sneek
Sneek
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Vera
Groningen
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Skâns
Gorredijk
20:00
Patronaat
Haarlem
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Paard
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
C.C. De Plomblom
Ninove
20:00
Paard
Den Haag
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Melkweg
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
00:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
HAL60
Roelofarendsveen
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
21:00
Hofman
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
woensdag 27 november 2019
00:00
Clean Pete - Afblijven
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Christian Löffler
La Madeleine, Brussel
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Charkov City Opera
Nieuwe Kerk Groningen, Groningen
20:00
Chantal Ladesou
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:00
Cameretten Festival (kwart finale)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Blood Youth + Bury Tomorrow + Employed to Serve
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Big One: Tribute to Pink Floyd
Patronaat, Haarlem
Best of... Ton Kas
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Bassekou Kouyate & Ngoni Ba
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Bart Peeters Deluxe
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Deventer Schouwburg, Deventer
Aldous Harding
Paradiso, Amsterdam
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:30
Aafke Romeijn
Vera, Groningen
donderdag 28 november 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Xander De Rycke houdt het voor bekeken 2018-2019
La Madeleine, Brussel
White Lies
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Vojak - Muziek op Donderdag
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Ty Dolla $ign / YG
013, Tilburg
19:30
Toxik
Hedon, Zwolle
20:15
Top 2000 Live - CRAZY!
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen
Der Aa-theater, Groningen
20:30
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Mezz, Breda
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
20:00
The Kilkennys - Blowin' in the wind
Koepeltheater, Leeuwarden
20:00
The Fureys
Zaantheater, Zaandam
20:45
The Dire Straits Experience
Podium Victorie, Alkmaar
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Symfo Classics
Agnietenhof, Tiel
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Werftheater, Utrecht
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Het Klooster, Woerden
20:00
Stef Kamil Carlens
De Roma, Antwerpen
Stake
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
South African Road Trip - Good Hope
De Maaspoort, Venlo
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Meenthe, Steenwijk
20:00
SONS
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Snelle
Het Depot, Leuven
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Posttheater, Arnhem
20:00
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Ruben Hein - Boventoon
Cultura, Ede
Ruben Annink
TivoliVredenburg, Utrecht
Rob de Nijs
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Raketkanon
Mezz, Breda
20:00
Pussy Riot
Handelsbeurs, Gent
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Pieter Jouke
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater Sneek, Sneek
20:15
Peter Pannekoek - Later was alles beter
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Peter Corry - The rocky road to Dublin
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Percossa - DOUBLE BILL
De Muze, Noordwijk
20:30
One Louder: Chris Cresswell (The Flatliners)
EKKO, Utrecht
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Mooon
Vera, Groningen
20:00
Mona Haydar
Paradiso, Amsterdam
19:30
Mick Spek
Gebr. De Nobel, Leiden
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
De Skâns, Gorredijk
20:00
Matt Simons
Patronaat, Haarlem
19:30
Matt Bianco
Gebr. De Nobel, Leiden
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Theater De Veste, Delft
20:30
Marcel de Groot - DOOR
De Maagd, Bergen op Zoom
19:30
Maceo Parker
Effenaar, Eindhoven
20:30
Love Couple
Paard, Den Haag
Lisa Lois Sings Adèle
Theater De Leest, Waalwijk
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Lebbis - De Ervaring
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Lavinia Meijer / Michiel Borstlap
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Lavalu - Midair
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Laïs
C.C. De Plomblom, Ninove
20:00
Knight Area
Paard, Den Haag
20:15
Kiki Schippers
De Maaspoort, Venlo
20:00
Kelvin Jones
Melkweg, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater 't Speelhuis, Helmond
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater de Kappen, Haaksbergen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Karin Bloemen en de Old School Band
HAL60, Roelofarendsveen
20:30
K-boy en de Goedzo Jongens / Mo Bedick
Simplon, Groningen
20:30
Jungle By Night
Paradiso, Amsterdam
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Rietveld Theater, Delft
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ilse DeLange
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Schalm, Veldhoven
21:00
Hofman Live: Jessy Yasmeen + Lewin
Hofman, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Cpunt Theater, Hoofddorp
Hehobros
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg