Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater Landgraaf
Landgraaf
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
00:00
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
22:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
22:30
Vera
Groningen
20:45
Simplon
Groningen
Vera
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Skâns
Gorredijk
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
21:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
De Eendracht
Gemert
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
Metropool Enschede
Enschede
20:00
De Kleine Willem
Enschede
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Klokgebouw
Eindhoven
20:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
19:00
PopEi
Eindhoven
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Cultura
Ede
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bonfire
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
00:00
Klein Theater
Dinxperlo
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
00:00
Theater De Veste
Delft
20:30
De Groene Zwaan
De Rijp
00:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
00:00
Theater Koningsduin
Castricum
Paleis 12
Brussel
20:00
La Madeleine
Brussel
19:30
Mezz
Breda
00:00
De Weijer
Boxmeer
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
00:00
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
19:30
Luxor Live
Arnhem
Lotto Arena
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
Paradiso
Amsterdam
22:00
AFAS Live
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Het Zonnehuis
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Rijksmuseum
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
00:00
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Fluor
Amersfoort
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
zaterdag 23 november 2019
20:00
Julia Zahra The Remedy Tour Part 2
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Van Dik Hout
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
De Harmonie, Leeuwarden
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
The Fureys
Theater Landgraaf, Landgraaf
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Axelle Red
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
The Legends We've Lost - A Tribute to 2016
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
00:00
ABBA GOLD EUROPE - A Tribute
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:30
Henk Poort en de Helden
Cpunt Theater, Hoofddorp
22:00
LIVE: Sonny Ragg Band
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
RPWL
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Stef Bos - RUIMTE
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Concordia, Haastrecht
22:30
Tommy Tornado & The Clerks – Album Release Party
Patronaat, Haarlem
20:15
Fay Claassen / Matangi Kwartet / Millennium Jazz Orchestra
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Tads Thots / yung Gods
Patronaat, Haarlem
22:30
Seewolf
Vera, Groningen
20:45
Ruben Annink
Simplon, Groningen
Indian Askin
Vera, Groningen
Dennis van Aarssen
Martiniplaza, Groningen
20:00
De Staat
De Oosterpoort, Groningen
Lisa Lois Sings Adèle
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
De Skâns, Gorredijk
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater 't Pand, Gorinchem
21:00
Peuk
Podium 't Beest, Goes
20:00
Enge Buren - BASTA!
Theater de Mythe, Goes
20:15
Supertrap - Breakfast in America
De Eendracht, Gemert
20:15
Orkest van de Koninklijke Luchtmacht
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Ian Paice
Rockhal, Esch zur Alzette
Alien Ant Farm / P.O.D.
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Alain Clark
De Kleine Willem, Enschede
20:00
O'G3NE
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Laïs
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Agnostic Front / The Take
Dynamo, Eindhoven
20:00
Charly Lownoise & Mental Theo
Klokgebouw, Eindhoven
20:00
Ina Forsman
Café Wilhelmina, Eindhoven
Dashboard Confessional
Dynamo, Eindhoven
19:00
Music With Strangers
PopEi, Eindhoven
16:00
Fleurine
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Parktheater, Eindhoven
Maaike Ouboter
Cultura, Ede
20:30
Cesar Zuiderwijk
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
De Meerpaal, Dronten
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:30
Joël Sarakula
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Corroded
Bibelot, Dordrecht
20:00
Metalpraise
Bonfire, Dordrecht
De Patrizanen - Het leven an sich
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Guy Davis
Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Klein Theater, Dinxperlo
Gerard Alderliefste - Une Belle Histoire
Theater Bouwkunde, Deventer
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater de Kampanje, Den Helder
Tamino
Paard, Den Haag
Luminize
Paard, Den Haag
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater De Veste, Delft
20:30
Een halfje Purper
De Groene Zwaan, De Rijp
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Schouwburg Cuijk, Cuijk
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Koningsduin, Castricum
Fat Freddy's Drop
Paleis 12, Brussel
20:00
Kery James
La Madeleine, Brussel
19:30
Pietju Bell
Mezz, Breda
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Weijer, Boxmeer
21:00
Infloyd
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
De Maagd, Bergen op Zoom
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Jan Akkerman
Beauforthuis, Austerlitz
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Rundfunk - Todesangstschrei
Posttheater, Arnhem
19:30
Henge
Luxor Live, Arnhem
Dido
Lotto Arena, Antwerpen
19:30
Ceremony
Trix, Antwerpen
19:30
The Sheila Divine
Trix, Antwerpen
Kris Kross Amsterdam
Paradiso, Amsterdam
22:00
Angerfist
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Amsterdams Andalusisch Orkest / Estrella Morente / Jalal Chekara
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Ten Years After
Q-Factory, Amsterdam
20:30
The Sherlocks
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Atomic
Bimhuis, Amsterdam
Anna Ternheim
Het Zonnehuis, Amsterdam
Marc Rebillet
Paradiso, Amsterdam
20:30
New Cool Collective
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Ben Poole
Q-Factory, Amsterdam
20:00
The Vagary
Cinetol, Amsterdam
20:00
Joep Beving
Rijksmuseum, Amsterdam
20:00
Jim Bob
Q-Factory, Amsterdam
Underworld
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Melkweg, Amsterdam
19:30
Goldlink
Melkweg, Amsterdam
19:00
Blanko
Melkweg, Amsterdam
00:00
Yora Rienstra - UP
Meervaart, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
The Pink Floyd Sound - The Wall
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Diggy Dex
Fluor, Amersfoort
Kaseko in Concert - Kaseko in Concert 4
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Theater Piet Mondriaan, Abcoude