Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Spiegel
Zwolle
De Spot
Middelburg
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
't Rozenknopje
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
10:00
Paradiso
Amsterdam
14:00
De Amer
Amen
14:00
Sint Aegtenkapel Amersfoort
Amersfoort
14:00
Paradiso
Amsterdam
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
14:00
Podium 10
Bladel
14:30
Theater Dakota
Den Haag
14:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
15:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
15:00
Figi Theater
Zeist
15:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
15:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
15:00
Het Bolwerk
Sneek
15:00
PopEi
Eindhoven
15:15
TivoliVredenburg
Utrecht
15:30
Podium Gorter
Balk
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
16:00
Paard
Den Haag
16:00
De Maaspoort
Venlo
16:00
BHC (Bij Huize Corné)
Breda
16:00
Come to me @ Nr. 2 Music
Vorden
16:00
Oostblok
Amsterdam
16:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
16:15
Gigant
Apeldoorn
17:00
New Orleans Jazz Café
Groningen
Patronaat
Haarlem
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Roma
Antwerpen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
C.C. De Fabriek
Sint-Lievens-Houtem
20:00
Kavka
Antwerpen
Melkweg
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
EKKO
Utrecht
20:15
Luxor Live
Arnhem
Effenaar
Eindhoven
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
Vera
Groningen
AFAS Circustheater
Scheveningen
Theater Concordia
Enschede
10:30
Sint Aegtenkapel Amersfoort
Amersfoort
18:30
Rockhal
Esch zur Alzette
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
Merleyn
Nijmegen
21:00
Bimhuis
Amsterdam
21:30
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater 't Speelhuis
Helmond
Deventer Schouwburg
Deventer
Hoftheater
Raalte
Schouwburg Ogterop
Meppel
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Papenstraattheater
Zwolle
C.C. Parnassos
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Het Klooster
Woerden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
00:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
12:30
Theater Ludens
Voorburg
18:00
Melkweg
Amsterdam
18:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Gigant
Apeldoorn
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Cacaofabriek
Helmond
TivoliVredenburg
Utrecht
zondag 03 februari 2019
Claudia de Breij - Nu
Theater de Spiegel, Zwolle
Guns 2 roses
De Spot, Middelburg
00:00
Lavinia Meijer - Untitled 1
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Beauforthuis, Austerlitz
The Space Age Travellers
't Rozenknopje, Eindhoven
Mahler 9 - Nationaal Jeugd Orkest o.l.v. Gustavo Gimeno
TivoliVredenburg, Utrecht
10:00
De Nieuwe Natuur - Paradisolezing door Prof. dr. Jan Hoeijmakers
Paradiso, Amsterdam
14:00
Gregory Page
De Amer, Amen
14:00
Schubert's Winterreise
Sint Aegtenkapel Amersfoort, Amersfoort
14:00
Clubbing Forever: Karizma, Selectors Assemble, KC the Funkaholic, Rich
Paradiso, Amsterdam
14:00
Concert Ruzanna Nahapetjan en Martin van Hees op Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
14:00
BlueSox / Which Tuesday Blues Band
Podium 10, Bladel
14:30
Cor Bakker / Fay Claassen
Theater Dakota, Den Haag
14:30
AJSO - The Armed Man
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
15:00
ORPHEO Concert - Florian Noack
Theater Kerkrade, Kerkrade
15:00
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Figi Theater, Zeist
15:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
15:00
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal
Lindenberg Theater, Nijmegen
15:00
British invasion part 1.
Het Bolwerk, Sneek
15:00
Anne van Damme (singer-songwriter)
PopEi, Eindhoven
15:15
Jesse Dayton
TivoliVredenburg, Utrecht
15:30
Annie Kinsella / Kieran Goss
Podium Gorter, Balk
15:30
Dijsseldonk / Roel Spanjers / Wouter Planteijdt
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
16:00
Benjamin Herman’s Bughouse
Paard, Den Haag
16:00
Fenna Ograjensek - American Rep
De Maaspoort, Venlo
16:00
Polly & Bruce
BHC (Bij Huize Corné), Breda
16:00
Harry Sacksioni
Come to me @ Nr. 2 Music, Vorden
16:00
Leopold & Tsaka
Oostblok, Amsterdam
16:00
Jazzclub Hengelo presenteert - Sunny Side Jazz Band
Schouwburg Hengelo, Hengelo
16:15
Deep.Sleep
Gigant, Apeldoorn
17:00
J R&B Bluesband
New Orleans Jazz Café, Groningen
Obscura
Patronaat, Haarlem
Triggerfinger Best of 20 years + friends
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
K's Choice
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Death Cab for Cutie
De Roma, Antwerpen
20:00
Behemoth
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Jeremy Loops
De Oosterpoort, Groningen
20:00
De Staat
De Kreun, Kortrijk
20:00
Steph Cameron / Twin Bandit
Paard, Den Haag
20:00
Necros Christos / Venenum
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Jasper Steverlinck
C.C. De Fabriek, Sint-Lievens-Houtem
20:00
The Wonder Years
Kavka, Antwerpen
Razorlight
Melkweg, Amsterdam
20:00
Quinn XCII
Bitterzoet, Amsterdam
Blue October
Melkweg, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Weijer, Boxmeer
20:00
Shabazz Palaces
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Steve Shelley (Sonic Youth) + Black Monsoon
dB's, Utrecht
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging
Theater de Bussel, Oosterhout
Esben and The Witch
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
The Limiñanas + Jellephant & The Phantoms
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Lieve Bertha
EKKO, Utrecht
20:15
Frank McComb
Luxor Live, Arnhem
Royal Republic
Effenaar, Eindhoven
20:30
Bassekou Kouyate & Ngoni Ba
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Marc Rebillet
BIRD, Rotterdam
Blood Red Shoes
Vera, Groningen
maandag 04 februari 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
AFAS Circustheater, Scheveningen
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Concordia, Enschede
10:30
Csaba Erdös / wouter harbers
Sint Aegtenkapel Amersfoort, Amersfoort
18:30
At The Gates / Behemoth / Wolves In The Throne Room
Rockhal, Esch zur Alzette
The Wonder Years
Melkweg, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Het HLB Parkstad Limburg Buuttegala
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Gregory Page
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Dayna Kurtz
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Shabazz Palaces
BIRD, Rotterdam
20:00
Jesse Dayton
Patronaat, Haarlem
20:00
Rich Hall
Meervaart, Amsterdam
20:00
Laundry BigBand / Marc Scholten
Vorstin, Hilversum
20:15
Graham Gouldman
Figi Theater, Zeist
20:15
Stephanie Struijk - Daar
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Low
Vera, Groningen
Esben and The Witch
Merleyn, Nijmegen
21:00
Reinier Baas / Kit Downes / Jonas Burgwinkel
Bimhuis, Amsterdam
21:30
PILL
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 05 februari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg de Lawei, Drachten
Ali B - Koorts
Theater 't Speelhuis, Helmond
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Deventer Schouwburg, Deventer
Karin Bloemen - Souvenirs
Hoftheater, Raalte
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg Ogterop, Meppel
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Leidse Schouwburg, Leiden
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Papenstraattheater, Zwolle
René van Meurs - Ik beloof niks
C.C. Parnassos, Utrecht
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Het Klooster, Woerden
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
12:30
James Oesi
Theater Ludens, Voorburg
18:00
Jeremy Zucker
Melkweg, Amsterdam
18:00
Tech N9ne
Melkweg, Amsterdam
19:00
Midwinterconcert
Gigant, Apeldoorn
19:30
FKJ
Paradiso, Amsterdam
19:30
Radar
Melkweg, Amsterdam
19:30
Oploskoffie - Muziekvoorstelling Over Zelfdoding In De Familie
Cacaofabriek, Helmond
Death Cab for Cutie
TivoliVredenburg, Utrecht