Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Kik
Elst
22:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
21:00
Dynamo
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
02:00
Altstadt
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
Iduna
Drachten
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Door
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Theater RhederArt
Dieren
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Wolbodo
Delft
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
Theater Hofpoort
Coevorden
Spant!
Bussum
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
BREStheater
Brielle
19:30
Mezz
Breda
19:30
Mezz
Breda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Flora Theater Boskoop
Boskoop
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Speeldoos
Baarn
Beauforthuis
Austerlitz
23:00
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:30
Gigant
Apeldoorn
13:00
Gigant
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Trix
Antwerpen
23:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Skatecafe
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
10:30
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
De Meester
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theaterhotel Almelo
Almelo
19:45
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Orangerie
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
15:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
15:00
Figi Theater
Zeist
16:00
Come to me @ Nr. 2 Music
Vorden
16:00
De Maaspoort
Venlo
20:15
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
15:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
15:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
C.C. De Fabriek
Sint-Lievens-Houtem
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Doornroosje
Nijmegen
15:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Spot
Middelburg
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
De Kreun
Kortrijk
15:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
16:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Patronaat
Haarlem
zaterdag 02 februari 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Kik, Elst
22:00
Dance the Night Away with Sceptical C @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
21:00
Fait la Force
Dynamo, Eindhoven
Hausmagger
Effenaar, Eindhoven
20:00
British Invasion met o.a. Musest + Oasish
Effenaar, Eindhoven
02:00
Alison's Fall + Yip Roc
Altstadt, Eindhoven
Murth Mossel - Pauwer
Parktheater, Eindhoven
20:15
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
De Meerpaal, Dronten
20:00
Kayak
Iduna, Drachten
21:00
The Fortunate Sons
Bibelot, Dordrecht
20:30
Go March / Laplander
Door, Dordrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Piepschuim - Grote Woorden
Theater RhederArt, Dieren
23:00
Hitsig ft. Luuk
Burgerweeshuis, Deventer
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Shary-An
Paard, Den Haag
20:00
SYMPHONIC JUNCTION: Chansons Magnifiques
Paard, Den Haag
Louise Korthals - Alles is er
Diligentia, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Skelektief + improvisatie acts
Wolbodo, Delft
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Gashouder, Dedemsvaart
Maartje & Kine - Vibrato
Theater Hofpoort, Coevorden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Spant!, Bussum
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
De Heideroosjes
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Blood Red Shoes
Botanique, Brussel
20:00
Hans Dulfer plays Blues
BREStheater, Brielle
19:30
Magnacult
Mezz, Breda
19:30
DansPaleis Van Kooten
Mezz, Breda
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
The Dirty Daddies
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
21:00
Knight of the Guitar II
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
De Kattendans, Bergeijk
20:15
The Kik Hertaalt!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ali B - Koorts
Theater de Speeldoos, Baarn
Nathalie Baartman - Breek
Beauforthuis, Austerlitz
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Luxor Live, Arnhem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Posttheater, Arnhem
20:30
The Sore Losers
Gigant, Apeldoorn
13:00
Open Club Day
Gigant, Apeldoorn
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Postmen
Trix, Antwerpen
23:00
Amsterdam Soul Weekender: Theo Parrish, KC the Funkaholic, Sadar Bahar
Paradiso, Amsterdam
21:00
FATG
Paradiso, Amsterdam
20:30
Ad Colen - A Bird’s Eye View
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Kieran Goss - FOLK
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Jett Rebel - 'Unconditional Love'
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Massive Attack
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Marc Rebillet
Skatecafe, Amsterdam
While She Sleeps
Melkweg, Amsterdam
Ilse DeLange
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
Matoma
Tolhuistuin, Amsterdam
18:30
Ooostblok
Melkweg, Amsterdam
16:00
Barrelhouse
Concerto, Amsterdam
10:30
Dirk Scheele - Feest!!
Melkweg, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Oeloek - Droeftoeters
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Apollo Ensemble
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Classic Albums: Marillion - The Thieving Magpie (door Fugazi)
De Meester, Almere
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Lakshmi - Adem
Theater Hof 88, Almelo
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theaterhotel Almelo, Almelo
19:45
Joe Sumner / Okke Punt
Podium Victorie, Alkmaar
Anneke van Giersbergen - Inchecken
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pieter Derks - Voor wat het waard is
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Cappella Pratensis
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Jelle Amersfoort
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Douwe Bob
Orangerie, 's-Hertogenbosch
Kiki Schippers - Waar
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 03 februari 2019
Claudia de Breij - Nu
Theater de Spiegel, Zwolle
15:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
15:00
Jim van der Zee - The voice, the guitar & the piano
Figi Theater, Zeist
16:00
Harry Sacksioni
Come to me @ Nr. 2 Music, Vorden
16:00
Fenna Ograjensek - American Rep
De Maaspoort, Venlo
20:15
Lieve Bertha
EKKO, Utrecht
Esben and The Witch
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Steve Shelley (Sonic Youth) + Black Monsoon
dB's, Utrecht
Triggerfinger Best of 20 years + friends
TivoliVredenburg, Utrecht
15:15
Jesse Dayton
TivoliVredenburg, Utrecht
Mahler 9 - Nationaal Jeugd Orkest o.l.v. Gustavo Gimeno
TivoliVredenburg, Utrecht
15:30
Dijsseldonk / Roel Spanjers / Wouter Planteijdt
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
15:00
British invasion part 1.
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Jasper Steverlinck
C.C. De Fabriek, Sint-Lievens-Houtem
20:30
Marc Rebillet
BIRD, Rotterdam
20:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
ECI Cultuurfabriek, Roermond
00:00
Lavinia Meijer - Untitled 1
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
14:00
Concert Ruzanna Nahapetjan en Martin van Hees op Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
The Limiñanas + Jellephant & The Phantoms
Doornroosje, Nijmegen
15:00
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal
Lindenberg Theater, Nijmegen
Guns 2 roses
De Spot, Middelburg
20:00
K's Choice
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Necros Christos / Venenum
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
De Staat
De Kreun, Kortrijk
15:00
ORPHEO Concert - Florian Noack
Theater Kerkrade, Kerkrade
16:00
Jazzclub Hengelo presenteert - Sunny Side Jazz Band
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Obscura
Patronaat, Haarlem