Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Paradiso
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
Podium Victorie
Alkmaar
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
013
Tilburg
Tolhuistuin
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Muze
Noordwijk
Schouwburg Odeon
Zwolle
Deventer Schouwburg
Deventer
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Zuidplein
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Lindenberg Theater
Nijmegen
Wilminktheater
Enschede
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Odeon
Zwolle
Papenstraattheater
Zwolle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Het Wennekerpand
Schiedam
Theater De Leest
Waalwijk
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Bellevue
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
00:00
De Domijnen
Sittard
00:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
00:00
AINSI
Maastricht
00:00
Dok6
Panningen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Chassé Theater
Breda
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:00
La Madeleine
Brussel
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Metropool Enschede
Enschede
Melkweg
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
C.C. De Werf
Aalst
Melkweg
Amsterdam
Paard
Den Haag
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Musis
Arnhem
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
EKKO
Utrecht
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Gooiland
Hilversum
De Harmonie
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Flint
Amersfoort
De Meerpaal
Dronten
Het Musiater
Zevenaar
dinsdag 05 februari 2019
20:00
10cc’s Graham Gouldman & Heart Full Of Songs
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Parkway Drive
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ghost - A Pale Tour Named Death
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Shabazz Palaces
Bitterzoet, Amsterdam
The Teskey Brothers
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
Friejam Jazzcafé & Jamsessie: Renske de Boer
Neushoorn, Leeuwarden
Royal Canoe
Paradiso, Amsterdam
Swearin`
Sugar Factory, Amsterdam
Jeangu Macrooy
Podium Victorie, Alkmaar
Romy Monteiro
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Cloud Nothings
013, Tilburg
The Limiñanas
Tolhuistuin, Amsterdam
woensdag 06 februari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Schouwburg de Lawei, Drachten
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ali B - Koorts
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Muze, Noordwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Odeon, Zwolle
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Deventer Schouwburg, Deventer
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Fulcotheater, IJsselstein
Kiki Schippers - Waar
Goudse Schouwburg, Gouda
Maaike Ouboter
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater 't Speelhuis, Helmond
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Leidse Schouwburg, Leiden
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Stoep, Spijkenisse
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Orpheus, Apeldoorn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Louise Korthals - Alles is er
Lindenberg Theater, Nijmegen
Tineke Schouten - Highlights
Wilminktheater, Enschede
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Papenstraattheater, Zwolle
René van Meurs - Ik beloof niks
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Het Wennekerpand, Schiedam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Leest, Waalwijk
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Nieuwe Kolk, Assen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Speeldoos, Baarn
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Theater Bellevue, Amsterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Het Klooster, Woerden
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Domijnen, Sittard
00:00
Sounds Niets te verliezen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
00:00
Lavinia Meijer - Untitled 1
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
AINSI, Maastricht
00:00
Dana Winner - Eerste Liefde
Dok6, Panningen
Brigitte Kaandorp - Eh...
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Thomas Acda - Motel
Chassé Theater, Breda
19:00
Luluc
Paradiso, Amsterdam
19:00
Zombie Kids
La Madeleine, Brussel
19:30
The Once
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
FKJ
Paradiso, Amsterdam
19:30
Das EFX
Metropool Enschede, Enschede
Otep
Melkweg, Amsterdam
Blood Red Shoes
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Bruce Springsteens Born in the USA (Legendary Albums Live)
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
The Bootleg Beatles
Hedon, Zwolle
20:00
Supertrap - Live in Paris
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Parkway Drive
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Bassekou Kouyate & Ngoni Ba
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
A Pale Tour Named Death
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
The Wombats
Trix, Antwerpen
20:00
Jan Beuving - Rotatie
De Maaspoort, Venlo
20:00
Jasper Steverlinck
C.C. De Werf, Aalst
The Inspector Cluzo
Melkweg, Amsterdam
Poppy Ackroyd
Paard, Den Haag
Phil Campbell And The Bastard Sons
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
DBUK + Jesco
dB's, Utrecht
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging
Theater Walhalla, Rotterdam
Blood Red Shoes
Bitterzoet, Amsterdam
Romy Monteiro
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
John West - Het neusje van de zalm
Markant Uden, Uden
20:15
Gregory Page
Luxor Live, Arnhem
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Andy Fairweather Low
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Joris Linssen & caramba
Musis, Arnhem
Cloud Nothings
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
ZES
EKKO, Utrecht
21:00
The Yearlings
Burgerweeshuis, Deventer
22:00
Temporex
Paradiso, Amsterdam
22:00
Surfbort
Vera, Groningen
donderdag 07 februari 2019
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater Gooiland, Hilversum
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Harmonie, Leeuwarden
De Partizanen - Het leven an sich
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
De Meerpaal, Dronten
Karin Bloemen - Souvenirs
Het Musiater, Zevenaar