Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
LOLA050
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Gooiland
Hilversum
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Aan de Slinger
Houten
De Harmonie
Leeuwarden
Gebr. De Nobel
Leiden
18:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Merleyn
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
Dok6
Panningen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
19:00
Baroeg
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Meenthe
Steenwijk
00:00
De Meenthe
Steenwijk
013
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
21:00
ACU
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Hofman
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Zaantheater
Zaandam
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
De Meester
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
Flint
Amersfoort
21:00
P60
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
17:00
Concerto
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
Willemeen
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
C.C. Casino Blankenberge
Blankenberge
20:30
Theater Kulturhus
Borne
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Mezz
Breda
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
donderdag 07 februari 2019
21:00
Live at LOLA: Anti-Clockwise [FR/DE] + De Crisis
LOLA050, Groningen
20:00
Boef
De Oosterpoort, Groningen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Lakshmi - Adem
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Oldenhermanns- Unsexed
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater Gooiland, Hilversum
20:30
Rob Mostert Hammond Group - Sex, Hammond & Rock 'n Roll
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Cpunt Theater, Hoofddorp
De Partizanen - Het leven an sich
Cpunt Theater, Hoofddorp
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Aan de Slinger, Houten
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
De Harmonie, Leeuwarden
Hausmagger
Gebr. De Nobel, Leiden
18:30
Das EFX
Gebr. De Nobel, Leiden
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Leidse Schouwburg, Leiden
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Lochem, Lochem
Jan Verstraeten
Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Winne
Merleyn, Nijmegen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Clean Pete - Afblijven
Theater De Lievekamp, Oss
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater De Lievekamp, Oss
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Dok6, Panningen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Paul de Munnik
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Javier Guzman - Guzmán
Theater De Verwachting, Ritthem
Richard Groenendijk - Om Alles!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
19:00
The Vipers / Vipers / Vipers - Queen Tribute
Baroeg, Rotterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater de Stoep, Spijkenisse
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Thijs Kemperink - Bonje
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
De Meenthe, Steenwijk
The Wombats
013, Tilburg
20:00
Pepijn Schoneveld
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Insomnio
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Markant Uden, Uden
21:00
Snapped Ankles
ACU, Utrecht
20:30
Kypski
EKKO, Utrecht
20:15
Cam Penner / Jon Wood
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Shakin' Stevens
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Chris Alain
Hofman, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Titanic - Valuascollege
De Maaspoort, Venlo
20:15
Anneke van Giersbergen - Inchecken
De Maaspoort, Venlo
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Bertolf - Soelaas
Junushoff Theater, Wageningen
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Zaantheater, Zaandam
Karin Bloemen - Souvenirs
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Jodymoon
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Claudia de Breij - Nu
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Bony King of Nowhere
Hedon, Zwolle
20:00
Guns 2 roses
Hedon, Zwolle
20:00
Joost
Hedon, Zwolle
vrijdag 08 februari 2019
20:00
E1 Ten 'The Lovefunk'
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Jochen Otten - Troosten
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Van Huys Uit
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Rajae El Mouhandiz - Thuis Ontheemd
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Ernst Jansz
De Meester, Almere
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Flint, Amersfoort
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Flint, Amersfoort
21:00
Culture / Kenyatta Hill
P60, Amstelveen
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Griffioen, Amstelveen
21:00
Charly Lownoise & Mental Theo
Ziggo Dome, Amsterdam
kevin krauter
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Les Cooles de Ville
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Sergio de Lópe Quintet
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Matt Corby
Paradiso, Amsterdam
20:00
Cub Sport
Paradiso, Amsterdam
20:00
Christian Kjellvander
Paradiso, Amsterdam
20:00
Brian Downey’s Alive & Dangerous
Q-Factory, Amsterdam
Joan Baez
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
Dorian Concept
Melkweg, Amsterdam
19:00
Palaye Royale
Melkweg, Amsterdam
19:00
The Faim
Melkweg, Amsterdam
18:30
Willem - Man in Nood
Melkweg, Amsterdam
17:00
Jeangu Macrooy
Concerto, Amsterdam
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Shakin' Stevens
De Roma, Antwerpen
20:00
Passievrucht
Gigant, Apeldoorn
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Orpheus, Apeldoorn
21:00
The Bony King Of Nowhere
Luxor Live, Arnhem
20:00
Toontje Lager
Luxor Live, Arnhem
THE CASUALTIES (USA) + SUPPORT EXCLUSIEVE NL SHOW
Willemeen, Arnhem
Jan Beuving - Rotatie
Posttheater, Arnhem
20:15
Lakshmi - Adem
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
3J'S - Heroes of Music
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Jasper Steverlinck
C.C. Casino Blankenberge, Blankenberge
20:30
Rapalje
Theater Kulturhus, Borne
Alex Ploeg Ultimatum
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Fresh
Mezz, Breda
20:00
The Sore Losers
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
The Sore Losers
Cactus Muziekcentrum, Brugge