Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Studio de Veste
Leiden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Beun
Heiloo
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Vera
Groningen
11:00
Westzijderkerk
Zaandam
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
00:00
Zaantheater
Zaandam
't Centrum Ooltgensplaat
Ooltgensplaat
20:00
013
Tilburg
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Back&Fourth
Utrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
C.C. De Plomblom
Ninove
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
20:00
De Flux
Zaandam
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Helling
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Meenthe
Steenwijk
00:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Roma
Antwerpen
20:15
De Skâns
Gorredijk
00:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Der Aa-theater
Groningen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Doka - Volkshotel
Amsterdam
20:00
Doka - Volkshotel
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Groene Engel
Oss
20:30
HAL60
Roelofarendsveen
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Handelsbeurs
Gent
Hedon
Zwolle
19:30
Hedon
Zwolle
20:00
Het Depot
Leuven
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
21:00
Hofman
Utrecht
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Koepeltheater
Leeuwarden
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
La Madeleine
Brussel
Martiniplaza
Groningen
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
woensdag 27 november 2019
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
O'G3NE
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Lavinia Meijer / Michiel Borstlap
Studio de Veste, Leiden
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Peter Corry - The rocky road to Dublin
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Henry van Loon - Onze Henry
Theater de Beun, Heiloo
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater de Bussel, Oosterhout
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Theater de Purmaryn, Purmerend
Best of... Ton Kas
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Lavinia Meijer
Theater De Veste, Delft
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
The Unknown Chaplin - Nederlands Blazers Ensemble i.s.m. Eye Filmmuseu
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Ali B - Koorts
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Clean Pete - Afblijven
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theaterhotel Almelo, Almelo
Wardruna
TivoliVredenburg, Utrecht
White Lies
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
James Vincent McMorrow
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Cult of Luna
Trix, Antwerpen
20:30
Aafke Romeijn
Vera, Groningen
11:00
Robert Cekov / Wouter Harbers
Westzijderkerk, Zaandam
Blood Youth + Bury Tomorrow + Employed to Serve
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
00:00
Yora Rienstra - UP
Zaantheater, Zaandam
donderdag 28 november 2019
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
't Centrum Ooltgensplaat, Ooltgensplaat
20:00
Ty Dolla $ign / YG
013, Tilburg
Gwar + Voivod
013, Tilburg
Dermot Kennedy
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Symfo Classics
Agnietenhof, Tiel
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Stake
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
ATLAS Theater, Emmen
20:00
BLUE THIRSTY: Blues Shack
Back&Fourth, Utrecht
20:30
Eric Harland
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Laïs
C.C. De Plomblom, Ninove
20:30
Esther Groenenberg
Cacaofabriek, Helmond
20:00
SONS
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
Best of Stand-Up (UK) with Alfie Brown and more
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Henry van Loon - Onze Henry
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Ruben Hein - Boventoon
Cultura, Ede
20:00
Ana Popovic
De Flux, Zaandam
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Big One: Tribute to Pink Floyd
De Helling, Utrecht
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Marcel de Groot - DOOR
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
South African Road Trip - Good Hope
De Maaspoort, Venlo
20:15
Kiki Schippers
De Maaspoort, Venlo
20:00
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Percossa - DOUBLE BILL
De Muze, Noordwijk
20:00
Eilen Jewell
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Stef Kamil Carlens
De Roma, Antwerpen
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
De Skâns, Gorredijk
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Tim Knol & Blue Grass Boogiemen
Der Aa-theater, Groningen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Doka Live | Afrogrooves
Doka - Volkshotel, Amsterdam
20:00
Doka Live | Afrogrooves
Doka - Volkshotel, Amsterdam
De Staat
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Maceo Parker
Effenaar, Eindhoven
20:30
One Louder: Chris Cresswell (The Flatliners)
EKKO, Utrecht
19:30
Mick Spek
Gebr. De Nobel, Leiden
19:30
Matt Bianco
Gebr. De Nobel, Leiden
00:00
Swingin' in New Orleans - The Legends ft. Michael Varekamp
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Coilguns / The Invict / Yautja
Groene Engel, Oss
20:30
Karin Bloemen en de Old School Band
HAL60, Roelofarendsveen
Gold
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Pussy Riot
Handelsbeurs, Gent
Grandmaster Flash
Hedon, Zwolle
19:30
Toxik
Hedon, Zwolle
20:00
Snelle
Het Depot, Leuven
20:15
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Het Klooster, Woerden
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Daan Boom - De Eerste
Het Postkantoor, Bovenkarspel
21:00
Hofman Live: Jessy Yasmeen + Lewin
Hofman, Utrecht
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Jan van Besouw, Goirle
20:30
De Kift - BAL
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Peter Pannekoek - Later was alles beter
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
The Kilkennys - Blowin' in the wind
Koepeltheater, Leeuwarden
20:00
Chantal Ladesou
Koninklijk Circus, Brussel
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Best of... Ton Kas
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Xander De Rycke houdt het voor bekeken 2018-2019
La Madeleine, Brussel
Charly Luske - The story of George Michael
Martiniplaza, Groningen
20:00
Kelvin Jones
Melkweg, Amsterdam
19:30
Calcutta
Melkweg, Amsterdam