Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Cultura
Ede
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Schouwburg Venray
Venray
11:00
Westzijderkerk
Zaandam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Maassilo
Rotterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
00:00
DeLaMar
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
G.C. De Wildeman
Herent
23:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:15
Markant Uden
Uden
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
De Maaspoort
Venlo
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
de Vechtclub
Utrecht
00:00
Zaantheater
Zaandam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
De Flux
Zaandam
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
Back&Fourth
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Martiniplaza
Groningen
't Centrum Ooltgensplaat
Ooltgensplaat
00:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Doka - Volkshotel
Amsterdam
20:00
Doka - Volkshotel
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Hall Of Fame
Tilburg
Hedon
Zwolle
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
013
Tilburg
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
Hofman
Utrecht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Simplon
Groningen
20:30
HAL60
Roelofarendsveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
woensdag 27 november 2019
20:00
Matt Simons
Metropool Enschede, Enschede
20:30
New Talents of Comedy
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Flint, Amersfoort
20:15
NITS - Nits 2019-2020
Cultura, Ede
20:00
O'G3NE
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Peter Corry - The rocky road to Dublin
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
19:30
Rich Brian
Melkweg, Amsterdam
20:15
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues
Schouwburg Venray, Venray
11:00
Robert Cekov / Wouter Harbers
Westzijderkerk, Zaandam
20:15
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Theater de Stoep, Spijkenisse
Sofi Tukker
Maassilo, Rotterdam
20:00
South African Roadtrip
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Stargaze
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater de Bussel, Oosterhout
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
DeLaMar, Amsterdam
The Dire Straits Experience
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The Fureys
G.C. De Wildeman, Herent
23:30
The GoToBeds
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Unknown Chaplin - Nederlands Blazers Ensemble i.s.m. Eye Filmmuseu
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:15
Tineke Schouten - Highlights
Markant Uden, Uden
Tino Martin
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Urbanus
De Maaspoort, Venlo
Wardruna
TivoliVredenburg, Utrecht
White Lies
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Wooden Soldiers
de Vechtclub, Utrecht
00:00
Yora Rienstra - UP
Zaantheater, Zaandam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Yung Sham
Cinetol, Amsterdam
donderdag 28 november 2019
20:00
Alain Clark
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Ali B - Koorts
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Altın Gün
Patronaat, Haarlem
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Ana Popovic
De Flux, Zaandam
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Bassekou Kouyate & Ngoni Ba
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Belle Perez - Fiesta Perez!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Best of Stand-Up (UK) with Alfie Brown and more
Comedy Club Haug, Rotterdam
Best of... Ton Kas
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Big One: Tribute to Pink Floyd
De Helling, Utrecht
20:00
BLUE THIRSTY: Blues Shack
Back&Fourth, Utrecht
19:30
Calcutta
Melkweg, Amsterdam
20:00
Cameretten Festival (kwart finale)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Chali 2Na & Krafty Kuts
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Chantal Ladesou
Koninklijk Circus, Brussel
Charly Luske - The story of George Michael
Martiniplaza, Groningen
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
't Centrum Ooltgensplaat, Ooltgensplaat
00:00
Clean Pete - Afblijven
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Clifton Braam - Alles kan, niks moet
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Coilguns / The Invict / Yautja
Groene Engel, Oss
20:00
Daan Boom - De Eerste
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
De Dijk
Metropool Enschede, Enschede
20:30
De Kift - BAL
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
De Messen
Podium Asteriks, Leeuwarden
De Patrizanen - Het leven an sich
Schouwburg Cuijk, Cuijk
De Staat
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Dennis van Aarssen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Dermot Kennedy
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Doka Live | Afrogrooves
Doka - Volkshotel, Amsterdam
20:00
Doka Live | Afrogrooves
Doka - Volkshotel, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
ATLAS Theater, Emmen
20:15
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Dutch Eagles
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Eilen Jewell
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Eric Harland
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Erik van Muiswinkel
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Esther Groenenberg
Cacaofabriek, Helmond
Feeder
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Theater de Bussel, Oosterhout
Gold
Hall Of Fame, Tilburg
Grandmaster Flash
Hedon, Zwolle
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat
Papenstraattheater, Zwolle
Gwar + Voivod
013, Tilburg
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
De Harmonie, Leeuwarden
Hehobros
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Henry van Loon - Onze Henry
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
Hofman Live: Jessy Yasmeen + Lewin
Hofman, Utrecht
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Schalm, Veldhoven
Ilse DeLange
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Joosen en de Jager - Zwolle aan Zee
Rietveld Theater, Delft
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Jungle By Night
Paradiso, Amsterdam
20:30
K-boy en de Goedzo Jongens / Mo Bedick
Simplon, Groningen
20:30
Karin Bloemen en de Old School Band
HAL60, Roelofarendsveen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kleine Komedie, Amsterdam