Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Lux
Nijmegen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
00:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Nicolauskerk
Wolphaartsdijk
Wilminktheater
Enschede
00:00
Theater De Veste
Delft
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
11:00
Waalse Kerk Breda
Breda
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
19:00
Patronaat
Haarlem
Melkweg
Amsterdam
19:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Hedon
Zwolle
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
WORM
Rotterdam
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Het Depot
Leuven
20:00
De Basiliek
Veenendaal
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Mezz
Breda
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:45
Cacaofabriek
Helmond
Paradiso
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Theater Hof 88
Almelo
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Lievekamp
Oss
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Muze
Noordwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Wilminktheater
Enschede
Dok6
Panningen
15:00
Lux
Nijmegen
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Vera
Groningen
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Paradiso
Amsterdam
20:00
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
Melkweg
Amsterdam
20:00
Savelberklooster
Heerlen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
PopEi
Eindhoven
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Maaspoort
Venlo
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Cultura
Ede
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Diligentia
Den Haag
maandag 02 december 2019
20:00
FKA twigs
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Árstíðir
Lux, Nijmegen
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Trudy and the Romance
Cinetol, Amsterdam
20:30
The Low Anthem
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Maxo Kream
Bitterzoet, Amsterdam
20:45
Richard Shindell
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:45
Bløf
Podium Victorie, Alkmaar
dinsdag 03 december 2019
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Schouwburg Lochem, Lochem
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Leidse Schouwburg, Leiden
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Spiegel, Zwolle
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
Nicolauskerk, Wolphaartsdijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Theater De Veste, Delft
Tino Martin
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
11:00
Wouter Harbers
Waalse Kerk Breda, Breda
19:00
Bölzer / Dødheimsgard
Gebr. De Nobel, Leiden
19:00
Northlane
Patronaat, Haarlem
The New Power Generation
Melkweg, Amsterdam
19:30
Luistervinken - Koormuziek uit Duitsland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Queensryche
Hedon, Zwolle
19:30
FEET
Paradiso, Amsterdam
20:00
Aya Nakamura
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
The Paper Kites
Trix, Antwerpen
20:00
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Blackwave.
Ancienne Belgique (AB), Brussel
FKA Twigs
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Bluesworld Cafe: St. Louis Slim
Hedon, Zwolle
20:00
The art of the Murder Ballad - Met The Bullfight
WORM, Rotterdam
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
De Domijnen, Sittard
20:00
Fulco
Het Depot, Leuven
20:00
Charkov City Opera
De Basiliek, Veenendaal
20:00
Cis Kroezen
Patronaat, Haarlem
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Figi Theater, Zeist
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Sneek, Sneek
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Zaantheater, Zaandam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
South African Roadtrip
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Kreuners
Mezz, Breda
20:30
Jordan Mackampa
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:30
Hehobros
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Tennis System
Cinetol, Amsterdam
20:45
Emily Jane White
Cacaofabriek, Helmond
City of the Sun
Paradiso, Amsterdam
woensdag 04 december 2019
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Leidse Schouwburg, Leiden
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
Clean Pete - Afblijven
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Hof 88, Almelo
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Bussel, Oosterhout
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater De Lievekamp, Oss
De Patrizanen - Het leven an sich
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Venray, Venray
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Best of... Ton Kas
De Muze, Noordwijk
Rob de Nijs
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Tangarine - Uiteen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ilse DeLange - New Amsterdam Theatertour
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
Soundos - Niets te verliezen
Dok6, Panningen
15:00
Alma & Het Vliegende Paard
Lux, Nijmegen
19:00
Coma
Melkweg, Amsterdam
19:30
Trance
Melkweg, Amsterdam
19:30
Young Dolph & Key Glock
Melkweg, Amsterdam
19:30
Bragi
Vera, Groningen
20:00
Kendji Girac
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Ana Popovic
Spirit of 66, Verviers
20:00
Kurt Elling
TivoliVredenburg, Utrecht
The Analogues
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
25 jaar Toutpartout
Paradiso, Amsterdam
20:00
Dawn Landes
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
20:00
Jim Jefferies
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Marco Mengoni
La Madeleine, Brussel
20:00
Holland Baroque & London Community Gospel Choir - Gospel Baroque
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Gregory Page
't Rozenknopje, Eindhoven
Ruel
Melkweg, Amsterdam
20:00
Emily Jane White
Savelberklooster, Heerlen
20:00
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Explosive Light Orchestra, ELO Tribute (UK)
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Martiniplaza, Groningen
20:00
Zwoel: Darlyn / Sam & Julia
Cinetol, Amsterdam
20:00
Charly Luske - The story of George Michael
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
De Meenthe, Steenwijk
20:00
South African Roadtrip
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Fulco
De Casino, Sint-Niklaas
20:00
PUURliedjes
PopEi, Eindhoven
Son Mieux
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Seven Drunken Nights - The Story of The Dubliners
De Maaspoort, Venlo
Árstíðir
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt u allen mee voor Drs P.!
Cultura, Ede
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Diligentia, Den Haag