Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
14:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
15:00
Het oude Wapen
Blijham
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Kasteel
Coevorden
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
15:00
Cultura
Ede
20:00
Dynamo
Eindhoven
19:30
PopEi
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
14:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:30
Der Aa-theater
Groningen
17:00
De Oosterpoort
Groningen
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Vorstin
Hilversum
15:30
Bij Broere
IJsselstein
00:00
Theater De Tuin
Leusden
22:00
Merleyn
Nijmegen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
15:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Porgy en Bess
Terneuzen
013
Tilburg
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:30
EKKO
Utrecht
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
16:00
De Maaspoort
Venlo
16:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
18:30
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:00
Flagey
Brussel
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Dynamo
Eindhoven
19:30
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
Het Zonnehuis
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
De Maagd
Bergen op Zoom
Botanique
Brussel
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:00
So What!
Gouda
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Cultuurhuis Heerlen
Heerlen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:45
Merleyn
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Bussel
Oosterhout
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Kaffee Met
Venray
20:00
Spirit of 66
Verviers
Zaantheater
Zaandam
19:30
Hedon
Zwolle
19:00
Hedon
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Hof 88
Almelo
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
zondag 10 februari 2019
14:00
Petit Fours
PlusEtage, Baarle-Nassau
15:00
J R&B Bluesband
Het oude Wapen, Blijham
20:00
The Sore Losers
Botanique, Brussel
20:00
Hayley Kiyoko
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Kasteel, Coevorden
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging
Theater Bouwkunde, Deventer
15:00
Nadja Filtzer - 'Vive Piaf!'
Cultura, Ede
20:00
Decapitated
Dynamo, Eindhoven
19:30
Noche Flamenca
PopEi, Eindhoven
15:00
Sifra & Jaap (singer-songwriterduo)
PopEi, Eindhoven
14:00
Boogie Nights
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
Jett Rebel - 'Unconditional Love'
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:30
D/troit
Der Aa-theater, Groningen
17:00
Smartlappen Karaoke Live Show
De Oosterpoort, Groningen
12:00
Jazzclub Zuid Limburg - Antoine Trommelen Kwartet
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Brian Downey's Alive and Dangerous
Vorstin, Hilversum
15:30
Kees Dusink Blues Band
Bij Broere, IJsselstein
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Theater De Tuin, Leusden
22:00
Snapped Ankles
Merleyn, Nijmegen
Romy Monteiro
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Theo Nijland - En de rest is onzin
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Jasper Steverlinck
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
15:00
Culture
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Frédéric Chopin / Hommage Claude Debussy / Johann Sebastian Bach / Mar
Porgy en Bess, Terneuzen
Mastodon
013, Tilburg
20:00
The Bootleg Beatles
TivoliVredenburg, Utrecht
15:30
Halverwege
EKKO, Utrecht
15:00
Michiel Borstlap
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
16:00
Hippe Gasten
De Maaspoort, Venlo
16:00
Hippe Gasten
Grenswerk, Venlo
20:00
SOKONINARU
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Matroesjka - Brainwash
Schouwburg Odeon, Zwolle
maandag 11 februari 2019
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
21:00
Dilly Dally
Paradiso, Amsterdam
20:30
Alec Benjamin
Tolhuistuin, Amsterdam
Brian Fallon
Meervaart, Amsterdam
Jerry Paper
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Jerry Paper
Cinetol, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
The Ex
Melkweg, Amsterdam
18:30
Jake Etheridge
Paradiso, Amsterdam
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Quiz’m
Mezz, Breda
20:00
Jacob Collier
Flagey, Brussel
21:00
Cam Penner / Jon Wood
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Drug Church
Dynamo, Eindhoven
19:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:00
Knipa meets Ploum - Trük noa Sjoeël
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Willeke Alberti
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:15
Titanic - Valuascollege
De Maaspoort, Venlo
dinsdag 12 februari 2019
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
R.O x Konoba
Cinetol, Amsterdam
20:30
Bob Moses
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Thomas Dybdahl
Tolhuistuin, Amsterdam
ZAZ
AFAS Live, Amsterdam
Steve Forbert
Het Zonnehuis, Amsterdam
Avatar
Melkweg, Amsterdam
19:00
AJR
Melkweg, Amsterdam
Steph Grace
Paradiso, Amsterdam
Patrick Laureij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Meervaart, Amsterdam
19:30
...And You Will Know Us By The Trail Of Dead
Trix, Antwerpen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
De Maagd, Bergen op Zoom
Bodega / Ohmme
Botanique, Brussel
19:00
Celtic Legends
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Theater De Veste, Delft
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater PePijn, Den Haag
Ali B - Koorts
Diligentia, Den Haag
20:00
Mulder & Sons
So What!, Gouda
20:00
Jacob Collier
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Cam Penner / Jon Wood
Cultuurhuis Heerlen, Heerlen
20:00
The Bootleg Beatles
Muziekgieterij, Maastricht
Tineke Schouten - Highlights
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Thijs Borsten en Kris Berry / Minyeshu - De Uitdaging
Theater de Kom, Nieuwegein
20:45
Cosmo Sheldrake
Merleyn, Nijmegen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater de Bussel, Oosterhout
Claudia de Breij - Nu
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Cedar Spring
Kaffee Met, Venray
20:00
Brian Downey's Alive and Dangerous
Spirit of 66, Verviers
Romy Monteiro
Zaantheater, Zaandam
19:30
Dinner Jazz
Hedon, Zwolle
19:00
Hedon Academy met Guido Aalbers
Hedon, Zwolle
woensdag 13 februari 2019
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
The Bootleg Beatles
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Lakshmi - Adem
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Hof 88, Almelo
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Murth Mossel - Pauwer
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Thomas Acda - Motel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jade Bird
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Ohmme
Cinetol, Amsterdam