Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
00:00
Den heuvel
Alphen
Diligentia
Den Haag
20:45
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Groene Engel
Oss
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
Hoftheater
Raalte
Holland Casino Leeuwarden
Leeuwarden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam)
Amsterdam
14:00
Jazzkerk Aartswoud
Aartswoud
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Melkweg
Amsterdam
17:30
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
Mezz
Breda
00:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
19:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
14:00
Rietveld Theater
Delft
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Ogterop
Meppel
Singer Theater
Laren
20:00
Spirit of 66
Verviers
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Veste
Delft
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Sneek
Sneek
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zinin
Nijverdal
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
AFAS Live
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
ATLAS Theater
Emmen
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
23:00
BIRD
Rotterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Boerderij
Zoetermeer
BREStheater
Brielle
donderdag 14 februari 2019
19:30
Stopcontact
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
00:00
Clean Pete - Afblijven
Den heuvel, Alphen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Diligentia, Den Haag
20:45
Winne
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Any Minute Now: Dez Mona
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
George & Eran - George & Eran worden racisten
Groene Engel, Oss
Delain
Hedon, Zwolle
20:00
TenTemPiés - The ‘Only You’ Farewell Tour
Hedon, Zwolle
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Het Wennekerpand, Schiedam
Maartje & Kine - Vibrato
Hoftheater, Raalte
Andre Hazes Jr.
Holland Casino Leeuwarden, Leeuwarden
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Nasrdin Dchar - Ja
ITA - Internationaal Theater Amsterdam (Stadsschouwburg Amsterdam), Amsterdam
14:00
Douwe Bob
Jazzkerk Aartswoud, Aartswoud
Tineke Schouten - Highlights
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Thomas Acda - Motel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Cam Penner / Jon Wood
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Markant Uden, Uden
20:00
Jay Rock
Melkweg, Amsterdam
17:30
Daniel Brandt & Eternal Something
Melkweg, Amsterdam
Toundra
Merleyn, Nijmegen
The Bony King Of Nowhere
Mezz, Breda
00:00
Lavinia Meijer - Untitled 1
Orpheus, Apeldoorn
Richard Groenendijk - Om Alles!
Orpheus, Apeldoorn
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Rowwen Heze
Paard, Den Haag
Causes
Paard, Den Haag
Steel Panther
Paradiso, Amsterdam
19:00
Cosmo Sheldrake
Paradiso, Amsterdam
20:30
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
BRUUT!
Patronaat, Haarlem
20:30
The Bootleg Beatles
Patronaat, Haarlem
19:00
GoodLuck
Patronaat, Haarlem
20:30
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Perron-3, Rosmalen
20:00
Le Vibrazioni
Q-Factory, Amsterdam
14:00
Ryan van den Akker - Zoet-Zuur
Rietveld Theater, Delft
Jochen Otten - Troosten
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Funda Mujde - Funda stelt zich aan
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Freedom - Een eerbetoon aan George Michael door Jordan Roy
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jeans - Blame it on the Boogie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Echo Collective Plays Amnesiac (radiohead)
Schouwburg Odeon, Zwolle
Fabian Franciscus - Vlafeest
Schouwburg Odeon, Zwolle
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schouwburg Ogterop, Meppel
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Singer Theater, Laren
20:00
Ian Paice
Spirit of 66, Verviers
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
Jamsession Play Along with Martin & Friends @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
Alex Ploeg Ultimatum
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Jeroen van der Boom
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Theater Aan de Slinger, Houten
Claudia de Breij - Nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Theater Bellevue, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Tania Kross - Carmen
Theater De Leest, Waalwijk
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Lievekamp, Oss
ANNE & LISA - Weltschmerz
Theater de Schalm, Veldhoven
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater De Verwachting, Ritthem
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Veste, Delft
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater De Willem, Papendrecht
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Winsinghhof, Roden
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Harderwijk, Harderwijk
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Sneek, Sneek
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Theater Walhalla, Rotterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater Zinin, Nijverdal
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
LANY
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Oi Va Voi
TivoliVredenburg, Utrecht
The Paper Kites
Tolhuistuin, Amsterdam
Petal
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
VanderLinde Plaatpresentatie
Vera, Groningen
20:00
Joe Hisaishi
Vorst Nationaal, Brussel
Yentl en de Boer - Magie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
vrijdag 15 februari 2019
Nils Frahm
AFAS Live, Amsterdam
Thomas Acda - Motel
Agnietenhof, Tiel
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Agnietenhof, Tiel
20:30
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
Agora Theater Druten, Druten
Rayen Panday - Fenomeen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Yentl en de Boer - Magie
ATLAS Theater, Emmen
21:00
The Rushians
Bibelot, Dordrecht
20:30
Enemy / Morris Kliphuis
Bimhuis, Amsterdam
23:00
Detroit Swindle
BIRD, Rotterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
China Crisis "Flaunt The Imperfection Live"
Boerderij, Zoetermeer
ANNE & LISA - Weltschmerz
BREStheater, Brielle