Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
Melkweg
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:00
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Energiehuis
Dordrecht
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Savelberklooster
Heerlen
20:15
Cultura
Ede
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:15
Het Klooster
Woerden
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
00:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Venray
Venray
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Diligentia
Den Haag
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
PopEi
Eindhoven
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Melkweg
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
Doornroosje
Nijmegen
Dok6
Panningen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Martiniplaza
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Hofman
Utrecht
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
19:30
Melkweg
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
19:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Handelsbeurs
Gent
Luxor Live
Arnhem
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Meervaart
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
C.C De Muze
Heusden-Zolder
18:15
Bibelot
Dordrecht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
23:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
Leidse Schouwburg
Leiden
woensdag 04 december 2019
20:30
BRUUT! & Anton Goudsmit
Luxor Live, Arnhem
20:00
Charly Luske - The story of George Michael
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Clean Pete - Afblijven
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Coma
Melkweg, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Daniela Ziegler / Helmut Baumann
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:00
Dawn Landes
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
De Patrizanen - Het leven an sich
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Dennis Lloyd
Rockhal, Esch zur Alzette
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Dutch Eagles
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Energiehuis, Dordrecht
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Zaantheater, Zaandam
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Emily Jane White
Savelberklooster, Heerlen
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt u allen mee voor Drs P.!
Cultura, Ede
20:00
Explosive Light Orchestra, ELO Tribute (UK)
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Fulco
De Casino, Sint-Niklaas
20:00
Gregory Page
't Rozenknopje, Eindhoven
20:15
Hehobros
Het Klooster, Woerden
20:00
Holland Baroque & London Community Gospel Choir - Gospel Baroque
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Het Kielzog, Hoogezand
Ilse DeLange - New Amsterdam Theatertour
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Jim Jefferies
Lotto Arena, Antwerpen
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Karin Bloemen en de Old School Band
Het Musiater, Zevenaar
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Kendji Girac
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Kurt Elling
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Lavalu - Midair
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Venray, Venray
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Marco Mengoni
La Madeleine, Brussel
20:00
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Diligentia, Den Haag
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater De Willem, Papendrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
PUURliedjes
PopEi, Eindhoven
Rob de Nijs
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ruel
Melkweg, Amsterdam
20:15
Seven Drunken Nights - The Story of The Dubliners
De Maaspoort, Venlo
Son Mieux
Doornroosje, Nijmegen
Soundos - Niets te verliezen
Dok6, Panningen
20:00
South African Roadtrip
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tangarine - Uiteen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
The Analogues
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
The New Power Generation
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Martiniplaza, Groningen
19:30
Trance
Melkweg, Amsterdam
20:30
Ultimate Eagles (Eagles tribute band)
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Utrecht Laughs: English Comedy Night
Hofman, Utrecht
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Kennemer Theater, Beverwijk
19:30
Young Dolph & Key Glock
Melkweg, Amsterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
20:30
Yuna
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Zwoel: Darlyn / Sam & Julia
Cinetol, Amsterdam
donderdag 05 december 2019
20:30
!!!
Bitterzoet, Amsterdam
40th Anniversary Tour
Q-Factory, Amsterdam
19:00
Adriaan Van Den Hoof
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Arjan Ederveen & Jack Wouterse - ZIN
De Kleine Komedie, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Geert Teis, Stadskanaal
19:00
Carnivore A.D. / Toxic Shock
Baroeg, Rotterdam
20:00
Clement Peerens
Trix, Antwerpen
20:00
Dawn Landes
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
De Dijk
De Oosterpoort, Groningen
20:30
De Kift - BAL
Theater de Purmaryn, Purmerend
Dinosaur Pile-up
Melkweg, Amsterdam
Dinosaur Pile-up
Melkweg, Amsterdam
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Theater De Veste, Delft
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
20:00
Emily Jane White
Botanique, Brussel
20:00
Fulco
Handelsbeurs, Gent
Grandmaster Flash
Luxor Live, Arnhem
20:00
Hef
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Hehobros
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Kaseko in Concert - Kaseko in Concert 4
Meervaart, Amsterdam
Kensington
Ziggo Dome, Amsterdam
Khruangbin
Paradiso, Amsterdam
20:30
Kim Myhr
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Laïs
C.C De Muze, Heusden-Zolder
18:15
Magnacult / Six Feet Under
Bibelot, Dordrecht
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Theater de Griffioen, Amstelveen
Max & Iggor Cavalera
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Montis, Goudsmit en Directie
Paradiso, Amsterdam
20:00
Mostly Autumn
Spirit of 66, Verviers
20:00
Motorama
Cactus Muziekcentrum, Brugge
23:30
Palet
Paradiso, Amsterdam
20:00
Papooz
Hedon, Zwolle
20:00
Parov Stelar
Rockhal, Esch zur Alzette
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Leidse Schouwburg, Leiden