Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Mythe
Goes
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Het Klooster
Woerden
Theater Bellevue
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Stathe
Utrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Munttheater
Weert
De Molenberg
Delfzijl
Tolhuistuin
Amsterdam
00:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
19:00
Melkweg
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
dB's
Utrecht
Flint
Amersfoort
20:15
Cacaofabriek
Helmond
19:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Duif
Amsterdam
19:30
P60
Amstelveen
20:00
Joriskerk
Venlo
20:00
Metropool
Hengelo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Melkweg
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Gebr. De Nobel
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
20:00
De verlichte geest
Roeselare
Patronaat
Haarlem
20:00
Mezz
Breda
Luxor Live
Arnhem
Cultura
Ede
20:30
De Toegift
Den Hoorn
Schouwburg Cuijk
Cuijk
C.C. Ter Dilft
Bornem
De Speeldoos
Vught
20:15
Het Nationale Theater
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
AINSI
Maastricht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
De Casino
Sint-Niklaas
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Diligentia
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Dok6
Panningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
19:30
Trix
Antwerpen
00:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Figi Theater
Zeist
00:00
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
Theater De Veste
Delft
00:00
Theater Hof 88
Almelo
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Meervaart
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
Theater de Speeldoos
Baarn
woensdag 20 februari 2019
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Mythe, Goes
Martijn Koning - Koning van de dieren
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Het Klooster, Woerden
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
Patrick Laureij
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
PEER
Stathe, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Profeti della quinta
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Remy van Kesteren
TivoliVredenburg, Utrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Orpheus, Apeldoorn
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Romy Monteiro
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Rosborough / Seafret
Doornroosje, Nijmegen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Munttheater, Weert
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Molenberg, Delfzijl
Slum Village
Tolhuistuin, Amsterdam
00:00
Sounds Niets te verliezen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Stef Bos - Ruimte
Theaterpand Weesp, Weesp
19:00
Tank and the Bangas
Melkweg, Amsterdam
Tears for Fears
Lotto Arena, Antwerpen
21:00
The Artisanals
Burgerweeshuis, Deventer
Thomas Acda - Motel
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Agnietenhof, Tiel
20:00
White Lies
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
WREKMEISTER HARMONIES
dB's, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Flint, Amersfoort
donderdag 21 februari 2019
20:15
In Gesprek Met Wim Kieft
Cacaofabriek, Helmond
19:00
Advance Base
Tolhuistuin, Amsterdam
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Stoep, Spijkenisse
Alex Roeka - En toen ineens
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ásgeir
De Duif, Amsterdam
19:30
Band of Friends
P60, Amstelveen
20:00
Baptiste W. Hamon
Joriskerk, Venlo
20:00
Blackbird
Metropool, Hengelo
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Broederliefde
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal
TivoliVredenburg, Utrecht
Causes
Doornroosje, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Clean Pete - Afblijven
Chassé Theater, Breda
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
CUT_
Melkweg, Amsterdam
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
De Kift
Gebr. De Nobel, Leiden
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Death Valley Girls
Vera, Groningen
20:00
Decapitated
De verlichte geest, Roeselare
Diggy Dex Karavaan clubtour
Patronaat, Haarlem
20:00
Douwe Bob
Mezz, Breda
Electric Eel Shock
Luxor Live, Arnhem
Emilio Guzman - Kom dan!
Cultura, Ede
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
De Toegift, Den Hoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
C.C. Ter Dilft, Bornem
Freek de Jonge - De Suppoost
De Speeldoos, Vught
20:15
George & Eran - George & Eran worden racisten
Het Nationale Theater , Den Haag
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Hayley Kiyoko / Naaz
TivoliVredenburg, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry
AINSI, Maastricht
20:00
Howard
Tolhuistuin, Amsterdam
Indian Askin
Paard, Den Haag
20:30
ISLAND
Cinetol, Amsterdam
20:00
Jack & Jack
Melkweg, Amsterdam
Jan Verstraeten
De Casino, Sint-Niklaas
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Javier Guzman - Guzmán (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Jeroen van Merwijk - Lucky
Diligentia, Den Haag
20:00
Jett Rebel - 'Unconditional Love'
Orpheus, Apeldoorn
Jochen Otten - Troosten
Dok6, Panningen
20:00
Jonathan Jeremiah
De Oosterpoort, Groningen
19:30
Joost
Trix, Antwerpen
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Kiki Schippers - Waar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Lakshmi - Adem
Figi Theater, Zeist
00:00
Lavinia Meijer - Untitled 1
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Les Negresses Vertes
Rockhal, Esch zur Alzette
Louise Korthals - Alles is er
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Maaike Ouboter
Orpheus, Apeldoorn
Maartje & Kine - Vibrato
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Malford Milligan & The Southern Aces
't Rozenknopje, Eindhoven
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Veste, Delft
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Theater Hof 88, Almelo
Nabil - Monopoly
Meervaart, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Nils Okland Band
Bimhuis, Amsterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Orkater De Nieuwkomers/More Dogs - Zeitgeber
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Patrick Laureij
Schouwburg Ogterop, Meppel
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Pieter Derks
Meervaart, Amsterdam
Pip Blom
Rotown, Rotterdam
Rayen Panday - Fenomeen
Theater de Speeldoos, Baarn