Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Trix
Antwerpen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Helling
Utrecht
Paard
Den Haag
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
AFAS Live
Amsterdam
GC 't Heilaar
Beerse
Kennemer Theater
Beverwijk
22:00
Vera
Groningen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
C.C. De Mol
Lier
21:00
MFA De Symfonie
Tilburg
Den heuvel
Alphen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
19:30
Iduna
Drachten
21:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Papenstraattheater
Zwolle
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
EKKO
Utrecht
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Westergastheater
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Markiezenhof
Bergen op Zoom
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Paard
Den Haag
20:00
De Domijnen
Sittard
Basiliek H.H. Agatha en Barbara van Oudenbosch
Oudenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Paradiso
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg Odeon
Zwolle
18:00
Ahoy
Rotterdam
19:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
De Meerpaal
Dronten
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Theater Idea
Soest
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:00
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
Vera
Groningen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
21:00
Podium 't Beest
Goes
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
C.C. De Pas
Heesch
Dominicanenklooster
Zwolle
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Bibelot
Dordrecht
Little Devil
Tilburg
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Rietveld Theater
Delft
Paradiso
Amsterdam
00:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
21:00
Hotel Sonnevack
Wijk aan Zee
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
donderdag 12 december 2019
Najib Amhali - Waar was ik?
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Naaz
Bitterzoet, Amsterdam
My Baby
Trix, Antwerpen
20:30
Murth Mossel - #NoFilter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Morrissey Indeed
De Helling, Utrecht
Monomyth
Paard, Den Haag
20:00
Maxime Le Forestier
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:30
Matt Schofield
P60, Amstelveen
20:30
Martijn Koning
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Madness / Mr. Wallace
AFAS Live, Amsterdam
Maaike Ouboter
GC 't Heilaar, Beerse
Lisa Lois Sings Adèle
Kennemer Theater, Beverwijk
22:00
Lightning Dust
Vera, Groningen
Lebbis - De Ervaring
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Laïs
C.C. De Mol, Lier
21:00
Kizzy
MFA De Symfonie, Tilburg
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Den heuvel, Alphen
20:30
Karin Bloemen en de Old School Band
Fulcotheater, IJsselstein
19:30
Kaleidobolt
Iduna, Drachten
21:00
Jungle By Night
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Joost Spijkers - Spijkers II
Schouwburg Lochem, Lochem
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Agnietenhof, Tiel
Joep Beving
Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Theater Aan de Slinger, Houten
JB Meijers - Deltaboy
Papenstraattheater, Zwolle
20:00
Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
19:30
Jacin Trill
Melkweg, Amsterdam
20:15
Indian Askin
Luxor Live, Arnhem
20:00
I Am Oak
Paradiso, Amsterdam
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Hiphop Saved My Life
EKKO, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Hehobros
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Harry Sacksioni
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Freek de Jonge - De Lachgasfabriek
Westergastheater, Amsterdam
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Eric Vaarzon Morel - Ode aan maestro Paco de Lucía
Markiezenhof, Bergen op Zoom
20:30
Enge Buren - BASTA!
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater De Veste, Delft
20:30
Elijah Waters
Paard, Den Haag
20:00
Dutch Eagles
De Domijnen, Sittard
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
Basiliek H.H. Agatha en Barbara van Oudenbosch, Oudenbosch
De Patrizanen - Het leven an sich
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
De Dijk
Paradiso, Amsterdam
22:00
Dave Budha
Merleyn, Nijmegen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
ATLAS Theater, Emmen
Daan Boom - De Eerste
Schouwburg Odeon, Zwolle
18:00
Christian Farla
Ahoy, Rotterdam
19:30
Chris Alain / Frae / MONTBLANK
Patronaat, Haarlem
20:00
Carlton Jumel Smith
Hedon, Zwolle
20:30
Bovenste Knoopje Open - Tijd Zat
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Bo Saris
De Maaspoort, Venlo
Best of... Ton Kas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Best of Stand-Up met o.a. Jochen Otten
Comedy Club Haug, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Meerpaal, Dronten
20:00
Berlin
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Theater Idea, Soest
Balthazar (Be)
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:00
Amyra / Colorwave / The Interns
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Amsterdam Funk Orchestra / Jared Grant
Q-Factory, Amsterdam
Amilli
Melkweg, Amsterdam
Alter Bridge
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Ali B - Koorts
Theater Zinin, Nijverdal
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Alain Clark
Theater De Leest, Waalwijk
AAPNOOTMIES
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
3J'S - Acoustic Christmas
Wilminktheater, Enschede
vrijdag 13 december 2019
20:30
Zuco 103
Vera, Groningen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Waylon
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
VanWyck - An Average Woman
Theater 't Pand, Gorinchem
21:00
Vannstein
Podium 't Beest, Goes
Vandenberg's Moonkings
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Van Dik Hout
Hedon, Zwolle
20:00
Urbanus
C.C. De Pas, Heesch
Typhoon
Dominicanenklooster, Zwolle
20:15
Top 2000 Live - CRAZY!
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Tineke Schouten - Highlights
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Theo Nijland
TivoliVredenburg, Utrecht
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
The Simon & Garfunkel Story
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
The New Roses
Het Podium, Hoogeveen
20:00
The Hillbilly Moonshiners
Bibelot, Dordrecht
The Exploited
Little Devil, Tilburg
20:30
The Dirty Daddies
Gebouw-T, Bergen op Zoom
00:00
The Bentleys - To Liverpool And Back
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
The art of the Murder Ballad - Met The Bullfight
Rietveld Theater, Delft
Tape Toy
Paradiso, Amsterdam
00:00
Tangarine - Uiteen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
21:00
Sweet Mary Jane
Hotel Sonnevack, Wijk aan Zee
20:30
Strange Kind Of Women
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Steffen Morrison - The Art Of Being Human
Isala Theater, Capelle aan den IJssel