Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cultura
Ede
Luxor Live
Arnhem
20:00
Mezz
Breda
Patronaat
Haarlem
20:00
De verlichte geest
Roeselare
22:00
Vera
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Melkweg
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Vorstin
Hilversum
00:00
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Het Park
Hoorn
Doornroosje
Nijmegen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Joriskerk
Venlo
19:30
P60
Amstelveen
De Duif
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
19:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Cacaofabriek
Helmond
De Meerpaal
Dronten
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
EKKO
Utrecht
21:00
Luxor Live
Arnhem
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Paard
Den Haag
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Metropool
Hengelo
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
22:00
Merleyn
Nijmegen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Zaantheater
Zaandam
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:00
LOLA050
Groningen
00:00
Koningshof
Maassluis
00:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
PopEi
Eindhoven
20:00
Ahoy
Rotterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:30
Melkweg
Amsterdam
00:00
Agnietenhof
Tiel
Diligentia
Den Haag
21:30
So What!
Gouda
Spant!
Bussum
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
Metropool
Hengelo
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Sneek
Sneek
19:30
Gigant
Apeldoorn
20:45
Doornroosje
Nijmegen
De Reggehof
Goor
19:30
De Grote Kerk Apeldoorn
Apeldoorn
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
ATLAS Theater
Emmen
21:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater 't Speelhuis
Helmond
19:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Theater Ludens
Voorburg
21:00
Hedon
Zwolle
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Posttheater
Arnhem
22:15
CHV Noordkade
Veghel
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
EKKO
Utrecht
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
BREStheater
Brielle
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Hedon
Zwolle
00:00
Theater PePijn
Den Haag
donderdag 21 februari 2019
Emilio Guzman - Kom dan!
Cultura, Ede
Electric Eel Shock
Luxor Live, Arnhem
20:00
Douwe Bob
Mezz, Breda
Diggy Dex Karavaan clubtour
Patronaat, Haarlem
20:00
Decapitated
De verlichte geest, Roeselare
22:00
Death Valley Girls
Vera, Groningen
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
De Kift
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
CUT_
Melkweg, Amsterdam
20:00
Comedy Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
00:00
Clean Pete - Afblijven
Chassé Theater, Breda
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Het Park, Hoorn
Causes
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Broederliefde
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Blackbird
Metropool, Hengelo
20:00
Baptiste W. Hamon
Joriskerk, Venlo
19:30
Band of Friends
P60, Amstelveen
Ásgeir
De Duif, Amsterdam
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Anne-Marie Jung - Ram
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Alex Roeka - En toen ineens
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Stoep, Spijkenisse
19:00
Advance Base
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
In Gesprek Met Wim Kieft
Cacaofabriek, Helmond
vrijdag 22 februari 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Meerpaal, Dronten
Yentl en de Boer - Magie
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Wwwater x Lyzza
EKKO, Utrecht
21:00
Wucan
Luxor Live, Arnhem
Wild Nothing
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cultura, Ede
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Vasteloavendskonzeët - Parkstad Limburg Theaters, KSO, KVV
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:30
U.D.O.
Paard, Den Haag
20:30
Tord Gustavsen Trio
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Tony Hadley
Metropool, Hengelo
20:15
Tommie Christiaan - In een ander licht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
22:00
To Berlyn: Deephouse Vs Techno
Merleyn, Nijmegen
Tineke Schouten - Highlights
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Thomas Smith - De jaren van verstand
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Thomas Acda - Motel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
The Rosenberg Trio
Zaantheater, Zaandam
21:00
The Maureens
Altstadt, Eindhoven
20:00
The Jerry Hormone Ego Trip
dB's, Utrecht
The Gloaming
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Fortunate Sons
Het Bolwerk, Sneek
21:00
The Bootleg Beach Boys
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
The Bob Dylan Band - Dylan revisited
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:00
The Big Swamp (DE) in LOLA Groningen + Gipsy Rufina [ITA]
LOLA050, Groningen
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
Koningshof, Maassluis
00:00
Tania Kross - Carmen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Streekvijver
PopEi, Eindhoven
20:00
Sterren van Holland
Ahoy, Rotterdam
Stefano Keizers - Erg Heel
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Sounds Niets te verliezen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:30
Smokepurpp
Melkweg, Amsterdam
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Agnietenhof, Tiel
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Diligentia, Den Haag
21:30
Seven Spirits Burning / Trigger The Madness
So What!, Gouda
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Spant!, Bussum
20:00
Rowwen Heze
Podium Victorie, Alkmaar
Roos Blufpand
Metropool, Hengelo
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Romy Monteiro
Theater Sneek, Sneek
19:30
Roland & Friends
Gigant, Apeldoorn
20:45
Robin Borneman
Doornroosje, Nijmegen
Richard Groenendijk - Om Alles!
De Reggehof, Goor
19:30
Raymond van het Groenewoud
De Grote Kerk Apeldoorn, Apeldoorn
20:00
Pip Blom
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Pip Blom
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Pieter Derks - Voor wat het waard is
ATLAS Theater, Emmen
21:00
Physical Graffiti
Vorstin, Hilversum
20:30
Phil Bee's Freedom
Cacaofabriek, Helmond
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Patrick Laureij
Theater 't Speelhuis, Helmond
19:30
Oscar Jerome
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Orange Blossom & Medfest Ensemble
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:00
On the House: Kittiwake / There There
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Theater Ludens, Voorburg
21:00
NONA
Hedon, Zwolle
22:00
Nightshift Invites: Noisia
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Posttheater, Arnhem
22:15
Nathan Kalish
CHV Noordkade, Veghel
20:30
Nathalie Baartman - Breek
Meervaart, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Monomyth (album release)
EKKO, Utrecht
20:30
Michiel Borstlap
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Max van den Burg - Paasbest
BREStheater, Brielle
Matroesjka - Brainwash
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Martijn Fischer
Hedon, Zwolle
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater PePijn, Den Haag