Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
TAC
Eindhoven
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Hedon
Zwolle
21:30
Hofman
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater de Spiegel
Zwolle
P60
Amstelveen
C.C. De Schakel
Waregem
Theater Walhalla
Rotterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
Chassé Theater
Breda
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Zuidplein
Rotterdam
ATLAS Theater
Emmen
Het Klooster
Woerden
Theater PePijn
Den Haag
Wesopa Weesp
Weesp
Theater de Beun
Heiloo
Kennemer Theater
Beverwijk
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
Theater Bouwkunde
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
18:45
Effenaar
Eindhoven
013
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
013
Tilburg
19:30
PopEi
Eindhoven
RAI Theater
Amsterdam
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Paradiso
Amsterdam
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Paard
Den Haag
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Metropool
Hengelo
Paradiso
Amsterdam
20:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Theaterpand Weesp
Weesp
20:00
N9
Eeklo
20:00
Muiderslot
Muiden
20:00
Victorie
Alkmaar
20:00
De Meester
Almere
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Splendor
Amsterdam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Live Stage Marnix
Bennekom
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Vorstin
Hilversum
Poppodium Volt
Sittard
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Theater het Hof
Arnhem
20:30
RASA
Utrecht
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Onderbroek
Nijmegen
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:30
Paard
Den Haag
21:00
Vera
Groningen
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
TAC
Eindhoven
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
Winston
Amsterdam
21:00
Cafe Averechts
Utrecht
21:30
De Bosuil
Weert
21:30
De Avenue
Breda
21:30
Café de Pilaren
Alkmaar
22:00
Azart Ship of Fools
Amsterdam
donderdag 22 september 2016
20:30
Jan Akkerman
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Jamie Isaac / JONES (UK)
BIRD, Rotterdam
20:30
Greenfields
Paard, Den Haag
20:30
Oldenosborn - #Life
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
Big Deal
V11, Rotterdam
21:00
Laurence Jones
Luxor Live, Arnhem
21:00
Jazzanova live ft. Paul Randolph
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
uKanDanZ
TAC, Eindhoven
21:00
Hans Vandenburg / Jan van der Meij
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Strohm Presents: Geysers (live) / Sonurber (live)
Hedon, Zwolle
21:30
Hofman Live: Merlin John
Hofman, Utrecht
22:00
Holy Holy
Merleyn, Nijmegen
vrijdag 23 september 2016
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Maria Mendes
Theater de Spiegel, Zwolle
Heavy Metal Maniacs Festival
P60, Amstelveen
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Schakel, Waregem
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Walhalla, Rotterdam
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Maagd, Bergen op Zoom
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Chassé Theater, Breda
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Deventer Schouwburg, Deventer
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Theater Zuidplein, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
ATLAS Theater, Emmen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Het Klooster, Woerden
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater PePijn, Den Haag
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Wesopa Weesp, Weesp
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Beun, Heiloo
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Kennemer Theater, Beverwijk
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Parktheater, Eindhoven
Minou Bosua - Minoux
Theater Bouwkunde, Deventer
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Wilfried de Jong & Bruut!
Parktheater, Eindhoven
18:45
FemME III
Effenaar, Eindhoven
John Coffey
013, Tilburg
19:30
Quimby
Melkweg, Amsterdam
19:30
10 Jaar The Partysquad
Melkweg, Amsterdam
19:30
Hind Hakki
013, Tilburg
19:30
Démira / The Yukon Club
PopEi, Eindhoven
Bill Bailey
RAI Theater, Amsterdam
20:00
Ryan McGarvey
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Ruben Hoeke Band
Paradiso, Amsterdam
Laurence Jones
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
China Crisis
Luxor Live, Arnhem
20:00
Luther Dickinson
Paard, Den Haag
Komatsu
Blue Collar Hotel, Eindhoven
The Kyle Gass Band
Metropool, Hengelo
Sturgill Simpson
Paradiso, Amsterdam
20:00
Arno Adams
Grenswerk, Venlo
20:00
Nina June
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Ben Poole / Ingmar Glerum
De Flux, Zaandam
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Martin Verdonk Master Sessions
Metropool, Hengelo
20:00
Fresku
Duycker, Hoofddorp
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theaterpand Weesp, Weesp
20:00
Rats on Rafts
N9, Eeklo
20:00
Merain
Muiderslot, Muiden
20:00
Tail Dragger
Victorie, Alkmaar
20:00
Spin Te Kú
De Meester, Almere
20:00
Her Majesty
De Domijnen, Sittard
20:00
Vreemde Kostgangers
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Convex / Dizo / Jerretje
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Death Machine
Little Devil, Tilburg
20:00
BONKA BONKA - Club Luna Indian Summer Party
Patronaat, Haarlem
20:00
An Pierlé
Muziekgieterij, Maastricht
Cocaine Piss
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Zak Abel
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Het Wilde Oosten
Hedon, Zwolle
20:15
Clouseau
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Rembrandt Frerichs / Ties Mellema
Splendor, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Rod Picott / Sergio Webb
Live Stage Marnix, Bennekom
20:15
Margriet Sjoerdsma
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Mini & Maxi
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
a balladeer + The LVE
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Bombita's / Mimile
Boerderij, Zoetermeer
Bert Heerink / Jan Akkerman
Vorstin, Hilversum
STAVAST
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Reinier Baas vs. Princess Discombobulatrix
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
20:30
Corona Band - Opwindende kasekomuziek uit Suriname
RASA, Utrecht
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Maaspoort, Venlo
20:30
Deluge
De Onderbroek, Nijmegen
20:30
Hard Rock Karaoke band
Duycker, Hoofddorp
20:30
DuCroock
Paard, Den Haag
21:00
Bob Wayne + Peter Von Toy
Vera, Groningen
21:00
The Black Cult + The Super Soakers
Luxor Live, Arnhem
21:00
Jazzanova live ft. Paul Randolph
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Nicoline Soeterwoude
TAC, Eindhoven
21:00
The Love Albatross
Cul de Sac, Tilburg
21:00
Final Stair
Winston, Amsterdam
21:00
Galleons / Niekse / You Should Get To Know Us / Zonder Grond
Cafe Averechts, Utrecht
21:30
De Dijk
De Bosuil, Weert
21:30
Hannah Epperson
De Avenue, Breda
21:30
Alkmaar Blues Weekend: The Sugar Rays
Café de Pilaren, Alkmaar
22:00
Lemon
Azart Ship of Fools, Amsterdam