Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Paradiso
Amsterdam
17:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
21:00
Taverne
Bergen
16:30
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
Strandpaviljoen BUITEN
Den Haag
Ikon
Kapellen, Antwerpen
17:00
Buitenlust
Landhorst
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
Roepaen
Ottersum
12:00
Wattnou
Rotterdam
Maassilo
Rotterdam
14:00
Sonsbeekpark
Arnhem
16:00
Mezz
Breda
Koning Boudewijnstadion
Brussel
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
D' Engelenburgh
Fijnaart
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
16:00
GYS Rotterdam
Rotterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
16:00
dB's
Utrecht
15:00
Hostel Strowis
Utrecht
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
22:00
Kampeerterrein Stortemelk
Vlieland
20:00
Paradiso
Amsterdam
013
Tilburg
22:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Openluchttheater Rivierenhof
Deurne
Lucky
Rijssen
Poppodium Volt
Sittard
De Helling
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Hôpital Notre Dame à la Rose
Lessines
14:00
Jan Hertog
Maasmechelen
Baroeg
Rotterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Winston
Amsterdam
Artis
Amsterdam
13:00
Stadspodium Amsterdam
Amsterdam
21:00
Taverne
Bergen
23:00
Patronaat
Haarlem
16:00
Het Derde Servies
Rotterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
14:00
Sonsbeekpark
Arnhem
15:00
Mezz
Breda
15:00
Roepaen
Ottersum
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Hostel Strowis
Utrecht
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
013
Tilburg
21:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Zuiderparktheater
Den Haag
20:30
Innocent
Hengelo
Duycker
Hoofddorp
EKKO
Utrecht
21:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
22:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Effenaar
Eindhoven
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
013
Tilburg
21:30
Hofman
Utrecht
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Marktkantine
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
PopEi
Eindhoven
23:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
22:00
Melkweg
Amsterdam
Artis
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
Artis
Amsterdam
21:00
Taverne
Bergen
16:30
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar
Breda
23:00
Patronaat
Haarlem
zaterdag 30 juli 2016
20:00
Mark Wilkinson
Paradiso, Amsterdam
17:00
Flag / T.S.O.L. / The Adolescents / The Freeze
Melkweg, Amsterdam
20:15
Tabla & Ud
Beauforthuis, Austerlitz
21:00
Uncle Jimmy
Taverne, Bergen
16:30
Ramona
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
Waxhead
Strandpaviljoen BUITEN, Den Haag
Broederliefde / SBMG
Ikon , Kapellen, Antwerpen
17:00
The Goddamn Gallows
Buitenlust, Landhorst
23:30
ALARM!
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
The Moody Orchestra [DE] (live)
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
Euregio Rijn-Waal Studentenmuziekfestival
Roepaen, Ottersum
12:00
Pica Pica Parade: Jessy Yasmeen (Wattnou)
Wattnou, Rotterdam
SBMG
Maassilo, Rotterdam
zondag 31 juli 2016
14:00
Altijd Onderweg / De Nachtdienst / Oostcoast
Sonsbeekpark, Arnhem
16:00
L’Heure du Malheur (BE) + Slomote (BE)
Mezz, Breda
Beyoncé
Koning Boudewijnstadion, Brussel
15:00
Jelske Wilmer
PopEi, Eindhoven
20:00
Ivan Pavlov / Renán Zelada / Ronald Willemsen
D' Engelenburgh, Fijnaart
16:00
The Zoomatics
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
16:00
Pica Pica Parade: Oliver Cried Wolf (GYS Rotterdam)
GYS Rotterdam, Rotterdam
20:00
DevilDriver
Poppodium Volt, Sittard
16:00
Metal Mania Matinee met Skeletal Remains e.a.
dB's, Utrecht
15:00
Strowis Sunday Afternoon Concerts: Clasine Haringsma & Maria Josephine
Hostel Strowis, Utrecht
maandag 01 augustus 2016
19:00
The Midnight Ghost Train
Little Devil, Tilburg
dinsdag 02 augustus 2016
20:00
Rome 56
Paradiso, Amsterdam
20:00
Bruce Robison / Kelly Willis
Paradiso, Amsterdam
Eyehategod
Patronaat, Haarlem
22:00
Bewilder / Max Meser
Kampeerterrein Stortemelk, Vlieland
woensdag 03 augustus 2016
20:00
Ricciotti Ensemble
Paradiso, Amsterdam
Eyehategod
013, Tilburg
donderdag 04 augustus 2016
22:00
Zomerconcerten: Tamarin Desert
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Maceo Parker
Openluchttheater Rivierenhof, Deurne
Testament
Lucky, Rijssen
Danko Jones
Poppodium Volt, Sittard
The Slackers
De Helling, Utrecht
20:15
The Slackers
TivoliVredenburg, Utrecht
vrijdag 05 augustus 2016
20:00
ROCK 'N GRILL - Wild Eyed
PopEi, Eindhoven
20:00
Joan Baez
Hôpital Notre Dame à la Rose, Lessines
14:00
Battle Beast / Nightqueen
Jan Hertog, Maasmechelen
The Flatliners
Baroeg, Rotterdam
21:00
Bert Heerink
Little Devil, Tilburg
zaterdag 06 augustus 2016
20:00
Diamond Thug (SA) / IX
Winston, Amsterdam
TenTemPiés
Artis, Amsterdam
13:00
Goldfish Outdoor
Stadspodium Amsterdam, Amsterdam
21:00
Toma-ça
Taverne, Bergen
23:00
Dabutes / Phalerieau / Skinto & Stepherd / Tom Thomson
Patronaat, Haarlem
16:00
Pica Pica Parade: Sebastiaan Benjamin (Het Derde Servies)
Het Derde Servies, Rotterdam
20:00
Carnation
Little Devil, Tilburg
20:00
Red Fang
TivoliVredenburg, Utrecht
zondag 07 augustus 2016
20:00
Neil Finn
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Bill Burr
DeLaMar, Amsterdam
16:30
Dear John / Frank Rensen
Tolhuistuin, Amsterdam
14:00
Belle of Louisville / Gemma Ray / Sinner & the Songfighter
Sonsbeekpark, Arnhem
15:00
Karen Vanhulle (BE) + Uncle Wellington’s Wives (BE)
Mezz, Breda
15:00
Sunday Soup: Sidell (kanoconcert)
Roepaen, Ottersum
St. Paul & The Broken Bones
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Strowis Sunday Afternoon Concerts: The Graine & Olivier Cried Wolf
Hostel Strowis, Utrecht
maandag 08 augustus 2016
Nahko And Medicine For The People
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
Gemma Ray
Paradiso, Amsterdam
Limp Bizkit
013, Tilburg
dinsdag 09 augustus 2016
21:30
Bob James Quartet - Summer Sessions All Star
North Sea Jazz Club, Amsterdam
FIDLAR
Tolhuistuin, Amsterdam
Henry Rollins
Zuiderparktheater, Den Haag
20:30
First Blood
Innocent, Hengelo
CJ Ramone
Duycker, Hoofddorp
Larry & His Flask
EKKO, Utrecht
woensdag 10 augustus 2016
21:30
Tania Maria - Summer Sessions All Stars
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:30
Modern Deep Left Quartet
Tolhuistuin, Amsterdam
Parade of Lights
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Trevor Sensor
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Tarrus Riley
Melkweg, Amsterdam
Henry Rollins 'Spoken Words'
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Reagan Youth / The Dwarves
Patronaat, Haarlem
donderdag 11 augustus 2016
20:00
Delaney Davidson
Paradiso, Amsterdam
21:00
Tarrus Riley
Luxor Live, Arnhem
22:00
Zomerconcerten: Breaking Levees
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Patti Smith
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Henry Rollins (Spoken Word)
Effenaar, Eindhoven
20:00
Into The Grave Pre-Party
Neushoorn, Leeuwarden
Whitesnake
013, Tilburg
21:30
Hofman Live: Milene van der Smissen
Hofman, Utrecht
vrijdag 12 augustus 2016
Tribute to Rita Reys - Fay Claassen / Jazz Orchestra of the Concertgeb
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
WE LOVE 80'S
Paradiso, Amsterdam
20:00
Death Alley / Last Rites Orchestra / Peter Pan Speedrock / Shaking God
De Marktkantine, Amsterdam
Mad Caddies
Melkweg, Amsterdam
20:00
Bill Burr - You people are all the same
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
Jett Rebel
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
Oratnitza
Altstadt, Eindhoven
20:00
Highway Orange
PopEi, Eindhoven
23:30
Into The Grave Afterparty
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Hans Teeuwen
Kursaal Oostende, Oostende
21:00
Slow Magic
Rotown, Rotterdam
20:00
The DC/Denims
Little Devil, Tilburg
zaterdag 13 augustus 2016
22:00
Aptijt / Jackson Blai / Reinforcement
Melkweg, Amsterdam
Bells of Youth
Artis, Amsterdam
20:00
Morgan Delt
Paradiso, Amsterdam
16:00
Iris Penning / Jeanne Rouwendaal
Artis, Amsterdam
21:00
Spijkerblues
Taverne, Bergen
16:30
Lumayna
Amfitheater Natuurtuin Wolfslaar, Breda
23:00
Vunzige Deuntjes
Patronaat, Haarlem