Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Mezz
Breda
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:30
De Roma
Antwerpen
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
13:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
De Amer
Amen
21:00
Hofman
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Merleyn
Nijmegen
21:30
Vera
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Electron
Breda
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
dB's
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Café Rex
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Rotown
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
19:30
Nijdrop
Opwijk
20:00
Patronaat
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
19:30
Paard
Den Haag
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
22:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Hedon
Zwolle
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
19:30
Nijdrop
Opwijk
20:15
Veluvine
Nunspeet
Merleyn
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Wilminktheater
Enschede
Dynamo
Eindhoven
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
22:15
Honky Tonk Cafe
Brielle
20:00
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Willemeen
Arnhem
Posttheater
Arnhem
21:30
Hannekes Boom
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Westergasterras
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
21:00
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
RASA
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
De Helling
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
De Casino
Sint-Niklaas
zondag 17 mei 2015
20:00
Brother & Bones + MacSwordFish
Mezz, Breda
16:15
Landmark 105
Gigant, Apeldoorn
20:30
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
De Roma, Antwerpen
C.W. Stoneking
Paradiso, Amsterdam
Badbadnotgood / Ghostface Killah
Melkweg, Amsterdam
20:00
Queen Kwong
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Olly Murs
Heineken Music Hall, Amsterdam
19:30
Kenny B
Melkweg, Amsterdam
13:00
Close Up / Lucas Hamming / PHOS / Sunday Sun / Yori Swart
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Anne Soldaat
De Amer, Amen
maandag 18 mei 2015
21:00
Utrecht English Comedy Night
Hofman, Utrecht
20:30
She Keeps Bees
EKKO, Utrecht
Nils Frahm
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Torche
Merleyn, Nijmegen
21:30
Kevin Morby
Vera, Groningen
Nick & Simon
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Melanoia
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Tommorrow's Tullips
Electron, Breda
20:15
Nico Dijkshoorn - VUIG
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Bløf
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:00
Lecrae
Melkweg, Amsterdam
dinsdag 19 mei 2015
20:30
Surf City
dB's, Utrecht
20:15
Husky
De Helling, Utrecht
The Australian Pink Floyd Show
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Comedy Inc.
Café Rex, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Agnietenhof, Tiel
20:30
Sóley
Rotown, Rotterdam
20:00
Danny De Munk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Theater De Lievekamp, Oss
19:30
K's Choice
Nijdrop, Opwijk
20:00
Torche
Patronaat, Haarlem
Theatertour 'Herinneringen'
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Oek de Jong & Osiris Trio
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
The Gories
Effenaar, Eindhoven
20:00
Improcabaret
Parktheater, Eindhoven
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg de Lawei, Drachten
19:30
Nils Frahm Has Lost His Mind
Paard, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
22:00
Thomas Maasz Trio / Wolfpack
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Monuments
Winston, Amsterdam
Hot Chip
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Warm Soda
Paradiso, Amsterdam
20:00
Johan Goossens - Daglicht
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Jacob Whitesides
Sugar Factory, Amsterdam
woensdag 20 mei 2015
My Baby
Hedon, Zwolle
20:15
Bløf
Zaantheater, Zaandam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
The Black Cult / The Miseries / Warm Soda
EKKO, Utrecht
20:15
Sea Wolf
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Agnietenhof, Tiel
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Theater aan de Schie, Schiedam
22:00
BIRDsessions: Dutch Music Community
BIRD, Rotterdam
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
Theater Zuidplein, Rotterdam
Daniël Arends - Carte Blanche
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
19:30
Hauschka
Nijdrop, Opwijk
20:15
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
Veluvine, Nunspeet
The Slow Show
Merleyn, Nijmegen
20:00
Schudden - Perrongeluk
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Say yes dog
Patronaat, Haarlem
20:30
The Gories + Boogie Chillers + Mr. Airplane Man
Vera, Groningen
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Wilminktheater, Enschede
Set It Off
Dynamo, Eindhoven
21:00
Roy Santiago
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Nico Dijkshoorn - VUIG
Theater De Veste, Delft
20:00
Jambinai
Cactus Muziekcentrum, Brugge
22:15
Rusty Apollo
Honky Tonk Cafe, Brielle
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
De Nieuwe Kolk, Assen
Murder By Death EXCL NL SHOW
Willemeen, Arnhem
Comedy Kitchen - Fresh Meat
Posttheater, Arnhem
21:30
Heersema / Popke / Wolfram
Hannekes Boom, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Comedy central presents l Bill Maher
Meervaart, Amsterdam
20:00
Mizza
Westergasterras, Amsterdam
20:00
Delta Rae
Paradiso, Amsterdam
20:00
Johan Goossens - Daglicht
De Kleine Komedie, Amsterdam
5 Seconds of Summer
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Maarten Ebbers / Nina de la Croix - Meer hebben we niet nodig
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 21 mei 2015
Amsterdam Klezmer Band
Theater de Spiegel, Zwolle
21:00
De Dijk
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
Zaantheater, Zaandam
20:00
Danny De Munk
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Vincenzo
RASA, Utrecht
20:30
Echo Movis (album release)
EKKO, Utrecht
Earthless
De Helling, Utrecht
20:00
Dronegoat / Obese / She Loves Pablo
dB's, Utrecht
20:15
Howard Komproe - De LULverhalen 2
Markant Uden, Uden
20:00
In Archives
Little Devil, Tilburg
20:00
Banganagangbangers / Cairo Liberation Front / Mind Rays / Mumdance
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
K's Choice
De Casino, Sint-Niklaas