Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
NiXenMeer
Enschede
Melkweg
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
De Roma
Antwerpen
Paradiso
Amsterdam
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Lux
Nijmegen
Goudse Schouwburg
Gouda
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Electron
Breda
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:30
EKKO
Utrecht
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
21:00
Hofman
Utrecht
21:30
Vera
Groningen
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Nijdrop
Opwijk
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Café Rex
Utrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Winston
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
Rotown
Rotterdam
20:30
dB's
Utrecht
22:00
Bimhuis
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
19:30
Nijdrop
Opwijk
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
Willemeen
Arnhem
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Hedon
Zwolle
20:00
Westergasterras
Amsterdam
Dynamo
Eindhoven
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
20:30
EKKO
Utrecht
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:30
Hannekes Boom
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
22:00
BIRD
Rotterdam
22:15
Honky Tonk Cafe
Brielle
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Spiegel
Zwolle
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Nijdrop
Opwijk
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paleis 12
Brussel
20:00
Koningshof
Maassluis
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater De Veste
Delft
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
zondag 17 mei 2015
20:00
Brother & Bones + MacSwordFish
Mezz, Breda
20:00
Awash
Mezz, Breda
20:00
Agent Side Grinder
Patronaat, Haarlem
20:00
Queen Kwong
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Nick Moss
NiXenMeer, Enschede
Badbadnotgood / Ghostface Killah
Melkweg, Amsterdam
Tyler, The Creator
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Frank Boeijen - Theatertournee 2015
De Roma, Antwerpen
C.W. Stoneking
Paradiso, Amsterdam
20:30
GNOD + Radar Men From the Moon
Effenaar, Eindhoven
20:30
Lars Bygdén
Lux, Nijmegen
maandag 18 mei 2015
Nick & Simon
Goudse Schouwburg, Gouda
19:00
Lecrae
Melkweg, Amsterdam
20:00
Bløf
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Tommorrow's Tullips
Electron, Breda
20:15
Nico Dijkshoorn - VUIG
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Torche
Merleyn, Nijmegen
Nils Frahm
Doornroosje, Nijmegen
20:30
She Keeps Bees
EKKO, Utrecht
21:00
Melanoia
Café Wilhelmina, Eindhoven
21:00
Utrecht English Comedy Night
Hofman, Utrecht
21:30
Kevin Morby
Vera, Groningen
dinsdag 19 mei 2015
19:30
Nils Frahm Has Lost His Mind
Paard, Den Haag
19:30
K's Choice
Nijdrop, Opwijk
19:30
Jacob Whitesides
Sugar Factory, Amsterdam
Theatertour 'Herinneringen'
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Improcabaret
Parktheater, Eindhoven
20:00
Johan Goossens - Daglicht
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Comedy Inc.
Café Rex, Utrecht
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Agnietenhof, Tiel
20:00
Torche
Patronaat, Haarlem
20:00
The Gories
Effenaar, Eindhoven
20:00
Warm Soda
Paradiso, Amsterdam
Hot Chip
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Danny De Munk
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Monuments
Winston, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Oek de Jong & Osiris Trio
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
The Australian Pink Floyd Show
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Husky
De Helling, Utrecht
20:30
Sóley
Rotown, Rotterdam
20:30
Surf City
dB's, Utrecht
22:00
Thomas Maasz Trio / Wolfpack
Bimhuis, Amsterdam
woensdag 20 mei 2015
Comedy Kitchen - Fresh Meat
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - Carte Blanche
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
19:30
Hauschka
Nijdrop, Opwijk
5 Seconds of Summer
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Maarten Ebbers / Nina de la Croix - Meer hebben we niet nodig
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Johan Goossens - Daglicht
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig
Wilminktheater, Enschede
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Agnietenhof, Tiel
20:00
Schudden - Perrongeluk
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Delta Rae
Paradiso, Amsterdam
20:00
Say yes dog
Patronaat, Haarlem
Murder By Death EXCL NL SHOW
Willemeen, Arnhem
20:00
Jambinai
Cactus Muziekcentrum, Brugge
My Baby
Hedon, Zwolle
20:00
Mizza
Westergasterras, Amsterdam
Set It Off
Dynamo, Eindhoven
20:15
Bløf
Zaantheater, Zaandam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Comedy central presents l Bill Maher
Meervaart, Amsterdam
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Jan Rot, Marjolein Meijers & Jan ver de Meij - Kampvuur
Veluvine, Nunspeet
20:15
Nico Dijkshoorn - VUIG
Theater De Veste, Delft
20:15
Sea Wolf
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
The Gories + Boogie Chillers + Mr. Airplane Man
Vera, Groningen
20:30
The Black Cult / The Miseries / Warm Soda
EKKO, Utrecht
21:00
Roy Santiago
Burgerweeshuis, Deventer
21:30
Heersema / Popke / Wolfram
Hannekes Boom, Amsterdam
The Slow Show
Merleyn, Nijmegen
22:00
BIRDsessions: Dutch Music Community
BIRD, Rotterdam
22:15
Rusty Apollo
Honky Tonk Cafe, Brielle
donderdag 21 mei 2015
Daniël Arends - Carte Blanche
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Amsterdam Klezmer Band
Theater de Spiegel, Zwolle
Anne Jan Toonstra - Oi
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Spinvis
Nijdrop, Opwijk
20:00
Theatertour 'Herinneringen'
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
5 Seconds of Summer
Paleis 12, Brussel
20:00
Niet Schieten! - Kusje Erop
Koningshof, Maassluis
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Chassé Theater, Breda
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Maarten Ebbers / Nina de la Croix - Meer hebben we niet nodig
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Theater De Veste, Delft
Maaike Ouboter
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht
Goudse Schouwburg, Gouda