Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Oosterpoort
Groningen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
dB's
Utrecht
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Mezz
Breda
Paradiso
Amsterdam
19:00
Club Ziggo
Amsterdam
Tivoli
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Badcuyp
Amsterdam
20:00
De Bakkerij
Castricum
20:00
J.C. De Bunker
Gemert
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Tivoli
Utrecht
21:15
Vera
Groningen
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Ontmoetingskerk
Laren
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Dakota
Den Haag
21:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
Péniche La Legia
Liège
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
21:00
Dizzy
Rotterdam
Tivoli
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Mezz
Breda
20:30
Groene Engel
Oss
21:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
The Lane
Oostburg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:30
Vk*
Brussel
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Concerto
Amsterdam
19:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
Little Devil
Tilburg
Vorstin
Hilversum
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
Flint
Amersfoort
00:00
Theater het Hof
Arnhem
23:00
Doornroosje
Nijmegen
19:30
MC Theater
Amsterdam
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
21:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater de Beun
Heiloo
21:30
Hedon
Zwolle
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
21:30
Rotown
Rotterdam
SuperMarkt
Den Haag
Hedon
Zwolle
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Paard
Den Haag
20:00
Winston
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
Effenaar
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
De Zwerver
Oostende
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Bibelot
Dordrecht
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Poppodium Romein
Leeuwarden
20:00
Café Unique
Maarssen
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Victorie
Alkmaar
21:00
Azotod
De Meern
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Metropool
Hengelo
Luxor Live
Arnhem
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
N9
Eeklo
20:30
Little Devil
Tilburg
21:00
De Peppel
Zeist
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
dB's
Utrecht
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Doornroosje
Nijmegen
woensdag 16 april 2014
Racoon
De Oosterpoort, Groningen
22:00
Roos van Nijmegen: Einfach Kurt + Non-Alignment Pact + Remove Before F
Doornroosje, Nijmegen
Golden Earring
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Boogarins / Jacco Gardner
dB's, Utrecht
20:00
Rogier Pelgrim
Burgerweeshuis, Deventer
Bløf
Mezz, Breda
Walk off the Earth
Paradiso, Amsterdam
19:00
Ziggo Live: Go Go Berlin / Moss / Rina Mushonga
Club Ziggo, Amsterdam
De Dijk
Tivoli, Utrecht
SOHN
Melkweg, Amsterdam
donderdag 17 april 2014
20:00
Dinerconcert Trio Mare
De Badcuyp, Amsterdam
20:00
Bearfoot Beware
De Bakkerij, Castricum
20:00
Tom Mank & Sera Jane Smolen
J.C. De Bunker, Gemert
20:00
Tommy Guerrero
Patronaat, Haarlem
20:00
Dom Kennedy
Melkweg, Amsterdam
21:00
Novack
Tivoli, Utrecht
21:15
School Is Cool + Yuko Yuko
Vera, Groningen
20:00
Automatic Sam / Candybar Planet / The Battles of 1977
Luxor Live, Arnhem
20:00
Dinosaur Truckers
dB's, Utrecht
20:00
Opera per Tutti
Ontmoetingskerk, Laren
20:15
Ilse Warringa en Niek Barendsen - Nest, Tafel en B
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Toon Tellegen
Theater Dakota, Den Haag
21:00
The Webb Sisters
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Comedy Kitchen-testnight
Rietveld Theater, Delft
20:30
The Imaginary Suitcase
Péniche La Legia, Liège
20:30
Dan Bern
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
21:00
John Engels
Dizzy, Rotterdam
De Dijk
Tivoli, Utrecht
20:30
Beans & Fatback
EKKO, Utrecht
20:30
Angie Stone
Paradiso, Amsterdam
20:30
Tribute 2 Bob Marley 2014: Conscious Party door R
Mezz, Breda
20:30
Cammeretten finalistentournee
Groene Engel, Oss
21:30
Kapok
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Tony
The Lane, Oostburg
20:00
65DaysofStatic
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:30
Cashmere Cat / Ryan Hemsworth
Vk*, Brussel
19:30
La Pegatina
Melkweg, Amsterdam
19:00
Capgras
Concerto, Amsterdam
19:00
Jammin' @ Thursday Tunes with DAMON
CC Muziekcafé, Amsterdam
Abysmal Darkening + Pigteeth
Little Devil, Tilburg
Herman Brood Academie
Vorstin, Hilversum
Tiger Bell
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
Live From Buena Vista
Flint, Amersfoort
00:00
LOS Muziektheater - FCKD
Theater het Hof, Arnhem
23:00
John Talabot / Mattheis / Reza Athar
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Jonwayne
MC Theater, Amsterdam
20:00
Dames voor na Vieren
De Muze, Noordwijk
20:00
Diederik van Vleuten
Schouwburg Ogterop, Meppel
21:30
Sinas Petite
Patronaat, Haarlem
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Guido Weijers - V
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Emilio Guzman
Theater de Beun, Heiloo
21:30
Bade / Sunday Sun
Hedon, Zwolle
20:00
Lenette van Dongen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lebbis
Theater De Veste, Delft
20:00
Dolf Jansen
Theater De Muzeval, Emmen
21:30
Mister and Mississippi + Kim Janssen (solo)
Rotown, Rotterdam
Bells of Youth
SuperMarkt, Den Haag
The Stranglers - 40th Anniversary
Hedon, Zwolle
Tim Knol
De Molenberg, Delfzijl
Micha Wertheim
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Eva de Roovere
Paard, Den Haag
20:00
Elway
Winston, Amsterdam
Novastar
Doornroosje, Nijmegen
Kraak & Smaak
Effenaar, Eindhoven
Cut Copy
Paradiso, Amsterdam
Pater Moeskroen - Karavaan
Fulcotheater, IJsselstein
vrijdag 18 april 2014
20:00
Instant Karma
De Zwerver, Oostende
20:15
Krista Detor
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Guido Weijers - V
Figi Theater, Zeist
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Zaantheater, Zaandam
20:15
René van Meurs
Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Karsu Dönmez
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
Inspire
Bibelot, Dordrecht
20:00
Fenn / La Corneille / Town of Saints
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
B-Brave
Cacaofabriek, Helmond
20:00
COVER YOUR EYES: Volbeer, Tributefinger, First Date
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Jeffrey Foucault
Roepaen, Ottersum
20:00
Green Lizard
Poppodium Romein, Leeuwarden
20:00
European Battle of the Coverbands
Café Unique, Maarssen
20:00
At The Juke Joint - Black Bottle Riot / Shaking Godspeed / Texas Radio
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Orville & Friends - a part of me tour
Victorie, Alkmaar
21:00
Benny Rodrigues / Mike Ravelli / Miss Melera / The Junior
Azotod, De Meern
20:00
Selfish (Laatste show!)
Patronaat, Haarlem
20:30
Bert Kruismans - Vaderland
Posttheater, Arnhem
20:30
Only Seven Left
Luxor Live, Arnhem
21:00
Rigby
Hedon, Zwolle
21:00
Exit 31
De Bosuil, Weert
21:00
Kris Berry & Perquisite
Metropool, Hengelo
Lilian Vieira
Luxor Live, Arnhem
21:00
Dan Bern
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Finale Cirque Constance Roadshow
N9, Eeklo
20:30
Weltschmerz
Little Devil, Tilburg
21:00
The Kik
De Peppel, Zeist
20:30
Bade / Sunday Sun
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Portall
Volta, Amsterdam
20:30
Ode to the Quiet
dB's, Utrecht
20:30
Margriet Sjoerdsma - A Tribute to Eva Cassidy
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
The Webb Sisters
Doornroosje, Nijmegen