Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podium Mozaiek
Amsterdam
21:00
Poppodium Volt
Sittard
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
22:30
So What!
Gouda
20:30
So What!
Gouda
19:30
Spirit of 66
Verviers
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
21:30
Stage Music Cafe
Eindhoven
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:15
Theater Carrousel
Ommen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Theater PePijn
Den Haag
Theater Sneek
Sneek
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
13:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Trix
Antwerpen
V11
Rotterdam
Vera
Groningen
Vera
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Botanique
Brussel
15:00
Burgerweeshuis
Deventer
17:00
Cafe De Gouden Leeuw
Heenvliet
20:00
Café The Pocket
Katwijk
16:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
Cinetol
Amsterdam
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
De Helling
Utrecht
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
De Pul
Uden
14:00
Fluor
Amersfoort
16:15
Gigant
Apeldoorn
15:00
Groene Engel
Oss
21:00
Hedon
Zwolle
15:30
Iduna
Drachten
15:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
14:00
Koel310
Alkmaar
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
19:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:15
Markant Uden
Uden
11:00
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Paard
Den Haag
14:30
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
00:00
Paradox
Tilburg
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
12:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
14:30
Patronaat
Haarlem
zaterdag 23 februari 2019
20:30
Lakshmi - Adem
Podium Hoge Woerd, De Meern
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Podium Mozaiek, Amsterdam
21:00
Douwe Bob
Poppodium Volt, Sittard
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Posttheater, Arnhem
20:00
The Tightropes
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Grandmaster Flash
Q-Factory, Amsterdam
20:00
The Fortunate Sons
Q-Factory, Amsterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Thijs van de Meeberg
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Mathilde Santing - Renaissance
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Di-rect
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Guus Meeuwis
Schouwburg Het Park, Hoorn
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Ogterop, Meppel
22:30
Housekamer
So What!, Gouda
20:30
Popquiz
So What!, Gouda
19:30
Mister Cover
Spirit of 66, Verviers
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
21:30
JamSession Come & Play @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
3J'S
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Javier Guzman - Guzmán
Theater 't Pand, Gorinchem
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Niet Schieten! - Tijd voor een trio
Theater Berkelland, Eibergen
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater Carrousel, Ommen
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Kampanje, Den Helder
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Kom, Nieuwegein
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater De Omval, Diemen
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Purmaryn, Purmerend
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Stef Bos - Ruimte
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Barrelhouse
Theater de Tobbe, Voorburg
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Willem, Papendrecht
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
philharmonie zuidnederland - Vastelaovendconcert
Theater Kerkrade, Kerkrade
Jan Beuving - Rotatie
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater PePijn, Den Haag
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Sneek, Sneek
00:00
Amazing Stroopwafels - Hiero
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Rowwen Heze
TivoliVredenburg, Utrecht
13:30
Angelo De Augustine
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Earthgang
Tolhuistuin, Amsterdam
Alien Ant Farm / P.O.D.
Trix, Antwerpen
Scram C Baby
V11, Rotterdam
Charlie & The Lesbians
Vera, Groningen
Lala Lala
Vera, Groningen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
René van Meurs - Ik beloof niks
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Roos Blufpand - Alles is Liefde
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
This Is Jackson 's Thriller
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
This Is Jackson - Thriller
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Zaantheater, Zaandam
zondag 24 februari 2019
Uriah Heep
013, Tilburg
Slash feat. Myles Kennedy & The Conspirators
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Maggie Rogers
Ancienne Belgique (AB), Brussel
00:00
Amazing Stroopwafels - Hiero
Beauforthuis, Austerlitz
20:30
Ceccaldi / Darrifourcq / Hermia
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Saba
BIRD, Rotterdam
20:00
Tommy Genesis
Botanique, Brussel
15:00
Heavy Psych Sounds Fest
Burgerweeshuis, Deventer
17:00
JJ Sharp / The Salty Dog
Cafe De Gouden Leeuw, Heenvliet
20:00
Barrelhouse
Café The Pocket, Katwijk
16:30
Matchbox
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Calva Louise
Cinetol, Amsterdam
14:15
Symbiosis
D' Engelenburgh, Fijnaart
Gaahls Wyrd / Tribulation
De Helling, Utrecht
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Mercy John
De Pul, Uden
14:00
Hippe Gasten
Fluor, Amersfoort
16:15
The Maureens
Gigant, Apeldoorn
15:00
Mardi Gras - Birdie Seven
Groene Engel, Oss
21:00
Electric Eel Shock
Hedon, Zwolle
15:30
Michale Graves
Iduna, Drachten
15:00
Catherine MacLellan / Chris Gauthier
Kantine Walhalla, Rotterdam
14:00
Join The Band Sessions
Koel310, Alkmaar
20:00
Ólafur Arnalds
Koninklijk Circus, Brussel
19:00
Famyne (UK) + Den. (UK)
Little Devil, Tilburg
20:15
VOF De Kunst
Luxor Live, Arnhem
20:15
Tania Kross - Carmen
Markant Uden, Uden
11:00
Fabian Franciscus
Meervaart, Amsterdam
Mad Caddies
Melkweg, Amsterdam
P.O.D.
Melkweg, Amsterdam
19:00
Stage Experience
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Yodok III
Paard, Den Haag
14:30
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Paard, Den Haag
Madrugada
Paradiso, Amsterdam
20:00
Toy
Paradiso, Amsterdam
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Paradox, Tilburg
15:00
Concertgebouw Kamerorkest - met Quirine Viersen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
12:00
Paul Solo met verzoekjes - Paul van Loo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
14:30
Raoul Michel
Patronaat, Haarlem