Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:45
Iduna
Drachten
20:00
Theater de Tobbe
Voorburg
20:00
Little Devil
Tilburg
Paard
Den Haag
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Cultuurcentrum Mechelen
Mechelen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Altstadt
Eindhoven
Cultuurhuis Doorn
Doorn
15:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
Hedon
Zwolle
Vera
Groningen
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
00:00
Drommedaris
Enkhuizen
20:15
Duycker
Hoofddorp
00:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Agnietenhof
Tiel
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Paard
Den Haag
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater De Boemel
Tilburg
20:45
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Koningshof
Maassluis
20:30
Theater De Omval
Diemen
De Meester
Almere
C.C. De Mol
Lier
00:00
Apollofirst Theater
Amsterdam
00:00
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
AFAS Live
Amsterdam
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Q-Factory
Amsterdam
De Speeldoos
Vught
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Fluor
Amersfoort
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
15:15
Hedon
Zwolle
20:30
Bimhuis
Amsterdam
22:30
So What!
Gouda
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Oefenbunker
Landgraaf
21:30
Stage Music Cafe
Eindhoven
Theater Ludens
Voorburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
00:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Theater 't Pand
Gorinchem
21:30
LOLA050
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Delibre
Echten
Podium Mozaiek
Amsterdam
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
De Pul
Uden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
22:45
Metropool Enschede
Enschede
Dok6
Panningen
21:00
Het Bolwerk
Sneek
013
Tilburg
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
Vera
Groningen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Schouwburg Lochem
Lochem
Philharmonie Haarlem
Haarlem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
Melkweg
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
00:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Metropool Enschede
Enschede
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:30
Spirit of 66
Verviers
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
00:00
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
19:30
Metropool Enschede
Enschede
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater de Kom
Nieuwegein
22:00
De Lantaarn
Hellendoorn
zaterdag 23 februari 2019
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Schouwburg de Lawei, Drachten
Arie & Silvester - Wie?!
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:45
Band of Friends
Iduna, Drachten
20:00
Barrelhouse
Theater de Tobbe, Voorburg
20:00
Biermoet
Little Devil, Tilburg
Blackbird
Paard, Den Haag
20:00
Blues & Roots Night: Hans Dulfer + Nathan James
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Bodemschatten // Bodenschätze - Soundart Roadtrip Performance
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle
Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
20:00
Broederliefde
De Oosterpoort, Groningen
21:00
BRONCE
Altstadt, Eindhoven
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Cultuurhuis Doorn, Doorn
15:00
Catherine MacLellan / Chris Gauthier
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
CCC Inc
Hedon, Zwolle
Charlie & The Lesbians
Vera, Groningen
20:30
Christoph Irniger Pilgrim
PlusEtage, Baarle-Nassau
00:00
Clean Pete - Afblijven
Drommedaris, Enkhuizen
20:15
Complaint
Duycker, Hoofddorp
00:00
Dana Winner - Eerste Liefde
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Agnietenhof, Tiel
20:30
Daphne
Molen De Ster, Utrecht
20:00
De Kift
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
De Partizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Deep Purple in Symphony
Markant Uden, Uden
Def Americans: Johnny Cash At San Quentin
Paard, Den Haag
20:00
Di-rect
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Di-rect - Rolling With the Punches
Theater De Boemel, Tilburg
20:45
Diggy Dex
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Douwe Bob
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Earthgang
Tolhuistuin, Amsterdam
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Koningshof, Maassluis
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater De Omval, Diemen
Focus
De Meester, Almere
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
C.C. De Mol, Lier
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Apollofirst Theater, Amsterdam
00:00
Freddy K / Thomas P. Heckmann
Doornroosje, Nijmegen
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater de Koornbeurs, Franeker
Fresku - Voordat het te laat is (try-out)
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Gavin James / Saarloos
AFAS Live, Amsterdam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Grandmaster Flash
Q-Factory, Amsterdam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
De Speeldoos, Vught
20:00
Guus Meeuwis
Schouwburg Het Park, Hoorn
Hausmagger
Fluor, Amersfoort
Henry van Loon - Onze Henry
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
15:15
Hippe Gasten
Hedon, Zwolle
20:30
House of Waters
Bimhuis, Amsterdam
22:30
Housekamer
So What!, Gouda
20:00
Hælos
Bitterzoet, Amsterdam
Indian Askin
Oefenbunker, Landgraaf
21:30
JamSession Come & Play @ Stage Music Cafe
Stage Music Cafe, Eindhoven
Jan Beuving - Rotatie
Theater Ludens, Voorburg
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Agnietenhof, Tiel
20:15
Jasper Steverlinck
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Javier Guzman - Guzmán
Theater 't Pand, Gorinchem
21:30
Jed Thomas
LOLA050, Groningen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Jodymoon
Delibre, Echten
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Podium Mozaiek, Amsterdam
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Kamchatka
De Pul, Uden
Karin Bloemen - Souvenirs
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Kayak
De Oosterpoort, Groningen
22:45
Kees van Hondt
Metropool Enschede, Enschede
Kiki Schippers - Waar
Dok6, Panningen
21:00
Knight of the Guitar II
Het Bolwerk, Sneek
Korpiklaani
013, Tilburg
20:30
Lakshmi - Adem
Podium Hoge Woerd, De Meern
Lala Lala
Vera, Groningen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
22:00
LIVE: Eric Clapton, tribute by The Claptunes
Muziekcafé Helmond, Helmond
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Lochem, Lochem
Maaike Ouboter
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Maartje & Kine - Vibrato
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
Madnes Pre-Party
Melkweg, Amsterdam
Madrugada
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Malford Milligan & The Southern Aces
Nieuwe Nor, Heerlen
00:00
Marco Lopes - Moedt
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Martijn Fischer zingt Hits van Hazes
Metropool Enschede, Enschede
Martijn Koning - Koning van de dieren
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Mathilde Santing - Renaissance
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Matthews Southern Comfort - Like a Radio
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:30
Mister Cover
Spirit of 66, Verviers
Murth Mossel - Pauwer
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Ogterop, Meppel
Nathalie Baartman - Breek
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Navarone
De Helling, Utrecht
20:00
Niet Schieten! - Tijd voor een trio
Theater Berkelland, Eibergen
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Posttheater, Arnhem
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater Bellevue, Amsterdam
19:30
Ooostblok / Roots Creation / Roots Rising
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Orange Blossom & Medfest Ensemble
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater de Kom, Nieuwegein
22:00
Pearl Jam Tribute
De Lantaarn, Hellendoorn