Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
World Forum Theater
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Kulturhus
Denekamp
20:30
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
De Cammeleur
Dongen
21:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Iduna
Drachten
De Meerpaal
Dronten
00:00
Cultura
Ede
21:00
PopEi
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
16:00
Effenaar
Eindhoven
Grote Kerk
Elburg
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Grote Kerk Enschede
Enschede
Metropool Enschede
Enschede
De Dialoog
Ermelo
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
C-Mine
Genk
20:30
De Schakel
Gilze
21:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
21:00
So What!
Gouda
20:30
Vera
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Patronaat
Haarlem
00:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
C.C. De Pas
Heesch
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Het Podium
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
18:30
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Singer Theater
Laren
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Koepeltheater
Leeuwarden
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
Corneel
Lelystad
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Bar American
Middelburg
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:00
Xinix
Nieuwendijk
Merleyn
Nijmegen
20:00
De Klif
Nijmegen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
P3
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
21:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
18:00
Maassilo
Rotterdam
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
De Domijnen
Sittard
20:00
Poppodium Volt
Sittard
19:00
Forum Theater
Sittard
20:00
Het Bolwerk
Sneek
00:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:45
013
Tilburg
vrijdag 13 december 2019
20:00
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia
World Forum Theater, Den Haag
20:15
Släpstick - A Very Släpstick Christmas And a häppy 2020
Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Kulturhus, Denekamp
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Theater De Omval, Diemen
20:30
Hehobros
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Daan Boom - De Eerste
De Cammeleur, Dongen
21:30
Downtown Decatur
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Kiss Foreverband
Bibelot, Dordrecht
20:00
The Hillbilly Moonshiners
Bibelot, Dordrecht
20:00
Molly Hatchet
Iduna, Drachten
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
De Meerpaal, Dronten
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Cultura, Ede
21:00
Pick Up Music Club
PopEi, Eindhoven
21:00
Demented Are Go!
Altstadt, Eindhoven
Night Fever - The very best of he Bee Gees
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
16:00
Eindhoven Metal Meeting
Effenaar, Eindhoven
Pieter Jan Leusink - Messiah - G.F. Händel
Grote Kerk, Elburg
20:15
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Eric Vaarzon Morel
Grote Kerk Enschede, Enschede
Vandenberg's Moonkings
Metropool Enschede, Enschede
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Dialoog, Ermelo
20:15
The Simon & Garfunkel Story
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Naked Song Special - ode aan Jeff Buckley
C-Mine, Genk
20:30
Mouna Laroussi - Schijtziek
De Schakel, Gilze
21:00
Vannstein
Podium 't Beest, Goes
20:00
Ali B - Koorts
Jan van Besouw, Goirle
20:30
VanWyck - An Average Woman
Theater 't Pand, Gorinchem
21:00
Het Gezelschap
So What!, Gouda
20:30
Zuco 103
Vera, Groningen
20:30
PAX the humanoid
Simplon, Groningen
20:15
Paul van Vliet met Noordpool Orkest
De Oosterpoort, Groningen
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Martiniplaza, Groningen
20:00
Bummy Boys
Simplon, Groningen
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
45ACIDBABIES / EUT
Patronaat, Haarlem
00:00
Tangarine - Uiteen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Gilbert O'Sullivan
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Urbanus
C.C. De Pas, Heesch
00:00
René van Meurs - Hunkert
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
21:00
JamsessieBand at Muziekcafé Helmond
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Andy Marcelissen
Cacaofabriek, Helmond
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
21:00
1914
Metropool, Hengelo
Bökkers
Metropool, Hengelo
20:00
Waylon
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jan Beuving - Rotatie
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Jan Akkerman
Vorstin, Hilversum
20:15
Top 2000 Live - CRAZY!
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
The New Roses
Het Podium, Hoogeveen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
The Bentleys - To Liverpool And Back
Schouwburg Het Park, Hoorn
18:30
Marcella Wisbrun - De Bossa van Jobim
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Dutch Eagles
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Jack Vinders
Theater Kerkrade, Kerkrade
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P
Singer Theater, Laren
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:30
Liam O'Maonlai & Peter O'Toole
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Southern Voices
Koepeltheater, Leeuwarden
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Leidse Schouwburg, Leiden
Indian Askin
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
Noah Guthrie
Corneel, Lelystad
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater De Tuin, Leusden
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pene Corrida
Bar American, Middelburg
20:15
Explosive Light Orchestra, ELO Tribute (UK)
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:00
Guy Verlinde
Xinix, Nieuwendijk
Mooon
Merleyn, Nijmegen
20:00
Harry Sacksioni
De Klif, Nijmegen
20:00
Flawless
Kursaal Oostende, Oostende
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater de Bussel, Oosterhout
Kasper van der Laan - 1 Kilo
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Kid Harlequin / My Propane
P3, Purmerend
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Lavalu - Midair
Theater De Winsinghhof, Roden
21:00
Jason Bouman
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Tineke Schouten - Highlights
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Perron-3, Rosmalen
20:30
Best of Stand-Up met o.a. Michael Jäger
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Anuar - EERLIJK
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Kraak & Smaak
BIRD, Rotterdam
18:00
Festival Stille Nacht
Maassilo, Rotterdam
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
De Domijnen, Sittard
20:00
Hard2get XL
Poppodium Volt, Sittard
19:00
LAVATION / The Scientists
Forum Theater, Sittard
20:00
Comedy club Sneek
Het Bolwerk, Sneek
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:15
Pink Floyd - The Wall 40 Years
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Belle Perez - Fiesta Perez!
Scheldetheater, Terneuzen
20:45
New Cool Collective
013, Tilburg