Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Paard
Den Haag
21:00
Paradiso
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Q-Factory
Amsterdam
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
S.C.C. De Enck
Oirschot
Schouwburg Amphion
Doetinchem
19:00
Spirit of 66
Verviers
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Sugar Factory
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Theater Concordia
Enschede
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Trix
Antwerpen
van Beresteyn
Veendam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:30
Vorstin
Hilversum
Zaantheater
Zaandam
AFAS Live
Amsterdam
Annabel
Rotterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
C.C. Ter Dilft
Bornem
20:00
Cinetol
Amsterdam
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultuurcentrum Mechelen
Mechelen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
De Meenthe
Steenwijk
00:00
De Meerpaal
Dronten
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Weverij
Zierikzee
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
DNK
Assen
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Effenaar
Eindhoven
20:15
Figi Theater
Zeist
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Hedon
Zwolle
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Het Witte Kerkje
Terheijden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Leidse Schouwburg
Leiden
Lotto Arena
Antwerpen
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Martiniplaza
Groningen
20:30
Meervaart
Amsterdam
21:15
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Patronaat
Haarlem
Posttheater
Arnhem
20:00
Q-Factory
Amsterdam
19:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Singer Theater
Laren
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
woensdag 27 februari 2019
Skindred
Melkweg, Amsterdam
Blackbird
Merleyn, Nijmegen
Rayen Panday - Fenomeen
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Malford Milligan
Paard, Den Haag
21:00
Hugo Barriol
Paradiso, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parktheater, Eindhoven
Afro Cuban All Stars
Q-Factory, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
René van Meurs - Ik beloof niks
S.C.C. De Enck, Oirschot
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
19:00
Samantha Martin & Delta Sugar
Spirit of 66, Verviers
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Jools Holland & His R&B Orchestra
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Jennie Lena
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Hugo Barriol
Sugar Factory, Amsterdam
Patrick Laureij
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater 't Speelhuis, Helmond
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Javier Guzman try-out
Theater Concordia, Enschede
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater de Kom, Nieuwegein
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Theater De Leest, Waalwijk
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Lievekamp, Oss
Thomas Acda - Motel
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Tania Kross - Carmen
Theater de Spiegel, Zwolle
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Veste, Delft
20:15
Edson Da Graça - Wakker
Theater Zuidplein, Rotterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Midnight
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Rival Sons
Trix, Antwerpen
Richard Groenendijk - Om Alles!
van Beresteyn, Veendam
20:00
ZAZ
Vorst Nationaal, Brussel
20:30
Woodstock All Stars
Vorstin, Hilversum
Ali B - Koorts
Zaantheater, Zaandam
donderdag 28 februari 2019
Parov Stelar
AFAS Live, Amsterdam
Tamino
Annabel, Rotterdam
20:00
Rowwen Heze
Bibelot, Dordrecht
20:30
Andreas Schaerer / Estafest
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Emily King
Bitterzoet, Amsterdam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle
C.C. Ter Dilft, Bornem
20:00
Reino
Cinetol, Amsterdam
00:00
Tania Kross - Carmen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Yentl en de Boer - Magie
Cpunt Theater, Hoofddorp
Louise Korthals - Alles is er
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Jools Holland & His R&B Orchestra
Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Harmonie, Leeuwarden
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Harmonie, Leeuwarden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Stef Bos - Ruimte
De Kunstgreep, Oostzaan
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
De Meerpaal, Dronten
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Jesse Dayton
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
De Weverij, Zierikzee
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken
DNK, Assen
20:00
Frisse Duyck: Eva van Manen, Wies & Lotte Kerkman
Duycker, Hoofddorp
20:00
Clean Pete - Afblijven
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Causes
Effenaar, Eindhoven
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Figi Theater, Zeist
Voltage: Tom Petty tribute
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Comedy Night
Hedon, Zwolle
00:00
Ocobar - De oerknal van rock-'n-roll
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Baptiste W. Hamon
Het Witte Kerkje, Terheijden
Richard Groenendijk - Om Alles!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Patrick Laureij
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jasper Steverlinck
Kursaal Oostende, Oostende
Maartje & Kine - Vibrato
Leidse Schouwburg, Leiden
Greta van Fleet
Lotto Arena, Antwerpen
Pip Blom
Luxor Live, Arnhem
Afro Cuban All Stars
Luxor Live, Arnhem
Romy Monteiro
Martiniplaza, Groningen
20:30
Deng Boy
Meervaart, Amsterdam
21:15
RUV
Melkweg, Amsterdam
20:00
A.C.E. - World Tour
Melkweg, Amsterdam
20:00
Rival Sons
Melkweg, Amsterdam
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
GoodLuck
Paard, Den Haag
20:00
Le Nozze di Figaro - Jan Willem de Vriend
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Fresku - Voordat het te laat is
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parktheater, Eindhoven
Navarone
Patronaat, Haarlem
Rayen Panday - Fenomeen
Posttheater, Arnhem
20:00
Johan Derksen Keeps The Blues Alive
Q-Factory, Amsterdam
19:00
De Roots Fabriek presenteert: Nathan Kalish
Q-Factory, Amsterdam
20:00
It's a Man's World! ft. Steffen Morrison, Big Boy Caprice e.a.
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Maaike Ouboter
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Het Park, Hoorn
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Singer Theater, Laren
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen