Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Markant Uden
Uden
Schouwburg Het Park
Hoorn
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
Botanique
Brussel
20:00
Paradiso
Amsterdam
013
Tilburg
15:00
PopEi
Eindhoven
20:15
Luxor Live
Arnhem
20:00
Paard
Den Haag
De Meenthe
Steenwijk
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Rustende Jager
West-Terschelling
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Den Atelier
Marbehan, Luxembourg
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
18:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Folk in de Wâlden
Oentsjerk
19:30
Paard
Den Haag
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
22:00
Paradiso
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
30CC/Wagehuys
Leuven
20:30
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
Melkweg
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
La Madeleine
Brussel
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Flint
Amersfoort
Melkweg
Amsterdam
013
Tilburg
20:15
Cultura
Ede
19:30
Baroeg
Rotterdam
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Ziggo Dome
Amsterdam
Munttheater
Weert
19:00
Metropool Enschede
Enschede
Fulcotheater
IJsselstein
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Q-Factory
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
Zaantheater
Zaandam
Theater De Leest
Waalwijk
21:00
Hedon
Zwolle
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Luxor Live
Arnhem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Merleyn
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Meervaart
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Parktheater
Eindhoven
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
C.C. De Werf
Aalst
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Centre Culturel Regional de Verviers
Verviers
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Veste
Delft
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Paard
Den Haag
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
zondag 24 februari 2019
20:15
Tania Kross - Carmen
Markant Uden, Uden
The Bob Dylan Band - Dylan revisited
Schouwburg Het Park, Hoorn
16:15
The Maureens
Gigant, Apeldoorn
20:00
Tommy Genesis
Botanique, Brussel
20:00
Toy
Paradiso, Amsterdam
Uriah Heep
013, Tilburg
15:00
Vera Zané
PopEi, Eindhoven
20:15
VOF De Kunst
Luxor Live, Arnhem
20:00
Yodok III
Paard, Den Haag
maandag 25 februari 2019
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Billie Eilish
La Madeleine, Brussel
20:00
Bodega
Rotown, Rotterdam
20:00
Bodega
Rotown, Rotterdam
Bodega
Rotown, Rotterdam
21:00
Catherine MacLellan / Chris Gauthier
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Comedytrain on tour
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Helge Slikker - As.
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Jimeoin
Boom Chicago, Amsterdam
Lala Lala
Paradiso, Amsterdam
Maggie Rogers
Paradiso, Amsterdam
20:00
Malford Milligan & The Southern Aces
Rustende Jager, West-Terschelling
20:00
Manu Lanvin & The Devil Blues
Spirit of 66, Verviers
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Melissa Etheridge
Den Atelier, Marbehan, Luxembourg
Ólafur Arnalds
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Post Malone
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Saba
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Shht (BE)
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
The Konrad Koselleck Big Band
Bimhuis, Amsterdam
dinsdag 26 februari 2019
20:00
Abba Gold
TivoliVredenburg, Utrecht
18:30
Angelo De Augustine
Paradiso, Amsterdam
20:00
Baptiste W. Hamon
Folk in de Wâlden, Oentsjerk
19:30
BENEFIET ALS
Paard, Den Haag
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
22:00
Bill Ryder-Jones
Paradiso, Amsterdam
Bodega
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle
30CC/Wagehuys, Leuven
20:30
Catherine MacLellan / Chris Gauthier
The Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch
Eliza
Melkweg, Amsterdam
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
H.E.R.
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
IAMX
La Madeleine, Brussel
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Lakshmi - Adem
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Lazuli
Spirit of 66, Verviers
20:00
Live at LOLA: Skiltron
LOLA050, Groningen
20:00
Mariza
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Flint, Amersfoort
Mayday Parade
Melkweg, Amsterdam
Melissa Etheridge
013, Tilburg
20:15
Micha Wertheim - Voor alle duidelijkheid
Cultura, Ede
19:30
Michale Graves + Witches Of Doom
Baroeg, Rotterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Post Malone
Ziggo Dome, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Munttheater, Weert
19:00
Rhapsody of Fire
Metropool Enschede, Enschede
Richard Groenendijk - Om Alles!
Fulcotheater, IJsselstein
Romy Monteiro
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Stef Bos - Ruimte
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Tender
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Tender
EKKO, Utrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
woensdag 27 februari 2019
Afro Cuban All Stars
Q-Factory, Amsterdam
Alex Ploeg Ultimatum
De Meenthe, Steenwijk
Ali B - Koorts
Zaantheater, Zaandam
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Theater De Leest, Waalwijk
21:00
Annelie
Hedon, Zwolle
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Baptiste W. Hamon
Luxor Live, Arnhem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Blackbird
Merleyn, Nijmegen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Dang Boy - We gaan gaan gaan
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
ATLAS Theater, Emmen
20:00
De Limburger Vastelaovendconcert 2019 - philharmonie zuidnederland
De Maaspoort, Venlo
20:15
Edson Da Graça - Wakker
Theater Zuidplein, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Fresku - Voordat het te laat is
Parktheater, Eindhoven
20:30
Gerald Clayton Trio / Walking Distance
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
C.C. De Werf, Aalst
Hugo Barriol
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
Hugo Barriol
Paradiso, Amsterdam
Jan Verstraeten
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Jasper Steverlinck
Centre Culturel Regional de Verviers, Verviers
20:30
Javier Guzman try-out
Theater Concordia, Enschede
20:30
Jennie Lena
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Jools Holland & His R&B Orchestra
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater De Veste, Delft
Kiki Schippers - Waar
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Lakshmi - Adem
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:30
Luwten
Gebr. De Nobel, Leiden
Malford Milligan
Paard, Den Haag
21:00
Mandala Tribe
Burgerweeshuis, Deventer