Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
C.C. Ter Dilft
Bornem
00:00
DNK
Assen
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
Lotto Arena
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
21:15
Melkweg
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Q-Factory
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:00
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
De Flux
Zaandam
Theater de Kaasfabriek
Wormer
00:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
C.C. De kern
Wilrijk
De Bosuil
Weert
Het Trefpunt
Warmond
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
van Beresteyn
Veendam
EKKO
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
18:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Werftheater
Utrecht
21:00
Little Devil
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Sneek
Sneek
21:00
Poppodium Volt
Sittard
Theater aan de Schie
Schiedam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
00:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:45
Doornroosje
Nijmegen
00:00
DeMess
Naarden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Le Garage Creative Music
Liège
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
Singer Theater
Laren
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
21:30
Manifesto
Hoorn
20:45
Het Huis Verloren
Hoorn
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
21:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:30
Metropool
Hengelo
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Patronaat
Haarlem
21:00
LOLA050
Groningen
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Vera
Groningen
20:30
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
donderdag 28 februari 2019
20:15
Lakshmi - Adem
Theater De Veste, Delft
Richard Groenendijk - Om Alles!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle
C.C. Ter Dilft, Bornem
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken
DNK, Assen
Pip Blom
Luxor Live, Arnhem
Afro Cuban All Stars
Luxor Live, Arnhem
Rayen Panday - Fenomeen
Posttheater, Arnhem
Greta van Fleet
Lotto Arena, Antwerpen
19:30
Bill Ryder-Jones
Trix, Antwerpen
21:15
RUV
Melkweg, Amsterdam
20:30
Andreas Schaerer / Estafest
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Emily King
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Deng Boy
Meervaart, Amsterdam
Parov Stelar
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Reino
Cinetol, Amsterdam
20:00
A.C.E. - World Tour
Melkweg, Amsterdam
20:00
John Smith
Vondelkerk, Amsterdam
20:00
Johan Derksen Keeps The Blues Alive
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Homeshake
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Rival Sons
Melkweg, Amsterdam
19:00
De Roots Fabriek presenteert: Nathan Kalish
Q-Factory, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
It's a Man's World! ft. Steffen Morrison, Big Boy Caprice e.a.
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
vrijdag 01 maart 2019
21:00
Julia Zahra
Hedon, Zwolle
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Spiegel, Zwolle
Patrick Laureij
Schouwburg Odeon, Zwolle
The Pineapple Thief
Boerderij, Zoetermeer
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Malford Milligan & The Southern Aces
De Flux, Zaandam
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Kaasfabriek , Wormer
00:00
Dana Winner - Eerste Liefde
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De kern, Wilrijk
Praying Mantis
De Bosuil, Weert
Javier Guzman - Guzmán
Het Trefpunt, Warmond
20:00
The Bootleg Sixties
Junushoff Theater, Wageningen
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Winne
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
van Beresteyn, Veendam
Indian Askin
EKKO, Utrecht
20:00
Sisters Of Suffocation + Dead Sleep (DK)
dB's, Utrecht
Causes
TivoliVredenburg, Utrecht
18:45
Brendan Perry
TivoliVredenburg, Utrecht
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Werftheater, Utrecht
21:00
Faal + Black Capricorn (IT)
Little Devil, Tilburg
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Agnietenhof, Tiel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Agnietenhof, Tiel
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Scheldetheater, Terneuzen
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
De Meenthe, Steenwijk
Ali B - Koorts
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Sneek, Sneek
21:00
Infloyd
Poppodium Volt, Sittard
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater aan de Schie, Schiedam
Thomas Acda - Motel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Kantine Walhalla, Rotterdam
Kiki Schippers - Waar
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater De Verwachting, Ritthem
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Purmaryn, Purmerend
23:00
Badguyz / Giordan Chase
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Dj Tin Wish Tin / The Downbeat Detonators / The Magnetics
Merleyn, Nijmegen
20:00
Maaike Ouboter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:45
Maan
Doornroosje, Nijmegen
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
DeMess, Naarden
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
The Fire Harvest
Le Garage Creative Music, Liège
00:00
Tania Kross - Carmen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Blaze Bayley
Gebr. De Nobel, Leiden
20:45
Meindert Talma
Neushoorn, Leeuwarden
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Singer Theater, Laren
20:00
Mt. Atlas
Oefenbunker, Landgraaf
21:30
The Overslept
Manifesto, Hoorn
20:45
Jesse Dayton
Het Huis Verloren, Hoorn
20:15
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
Schouwburg Het Park, Hoorn
Louise Korthals - Alles is er
Schouwburg Het Park, Hoorn
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Lakshmi - Adem
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
21:00
Massada
Vorstin, Hilversum
20:00
Wild Romance
Vorstin, Hilversum
20:00
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Schouwburg Hengelo, Hengelo
19:30
Douwe Bob
Metropool, Hengelo
20:30
Academy of Ancient Music - met Lucie Horsch
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Voorveghter, Hardenberg
De Raggende Manne
Patronaat, Haarlem
21:00
Live at LOLA: Dilana
LOLA050, Groningen
20:30
Baptiste W. Hamon
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Navarone
Vera, Groningen
20:30
Navarone
Vera, Groningen
20:00
Ronnie Flex & Deuxperience Band
De Oosterpoort, Groningen
Tamino
De Oosterpoort, Groningen
Karin Bloemen - Souvenirs
Goudse Schouwburg, Gouda