Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Agnietenhof
Tiel
Theater de Spiegel
Zwolle
17:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
17:00
Concerto
Amsterdam
18:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
19:30
Rockhal
Esch zur Alzette
19:30
Metropool
Hengelo
19:30
Trix
Antwerpen
19:45
Doornroosje
Nijmegen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Luxor Live
Arnhem
Paradiso
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Fluor
Amersfoort
TivoliVredenburg
Utrecht
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
STECK
Delft
Patronaat
Haarlem
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Le Garage Creative Music
Liège
20:00
Brigant
Arnhem
De Bosuil
Weert
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:15
Cultura
Ede
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Vera
Groningen
Vera
Groningen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Boerderij
Zoetermeer
EKKO
Utrecht
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Muziekpodium De Slotplaats
Bakkeveen
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Iduna
Drachten
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:45
Het Huis Verloren
Hoorn
20:45
Podium 't Beest
Goes
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Poppodium Volt
Sittard
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:30
Manifesto
Hoorn
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Podium Victorie
Alkmaar
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Agnietenhof
Tiel
Kennemer Theater
Beverwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Hof 88
Almelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
De Molenberg
Delfzijl
Theater De Veste
Delft
Theater Ludens
Voorburg
Posthuis Theater
Heerenveen
Parktheater
Eindhoven
Het Veur Theater
Leidschendam
De Kleine Komedie
Amsterdam
vrijdag 01 maart 2019
Thomas Acda - Motel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Agnietenhof, Tiel
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Spiegel, Zwolle
17:00
Klap Op De Maand
De Kleine Komedie, Amsterdam
17:00
Eerie Wanda
Concerto, Amsterdam
18:45
Brendan Perry
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Roos Blufpand
Melkweg, Amsterdam
19:30
Diggy Dex Karavaan clubtour
Paard, Den Haag
Beast In Black
Melkweg, Amsterdam
19:30
Georgio
Rockhal, Esch zur Alzette
19:30
Douwe Bob
Metropool, Hengelo
19:30
Lost Under Heaven
Trix, Antwerpen
19:45
Maan
Doornroosje, Nijmegen
Tamino
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Bruce Springsteens Born in the U.S.A.
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Maaike Ouboter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
The Fortunate Sons
Fluor, Amersfoort
20:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Hippo Campus
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Bakermat
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Fabian Franciscus - Vlafeest
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
The Bootleg Sixties
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Ernst Jansz
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Blaze Bayley
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Jordan Roy - Freedom - eerbetoon aan George Michael
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Maiden United
P60, Amstelveen
20:00
Jan Terlouw Junior & The Nightclub
Luxor Live, Arnhem
RY X
Paradiso, Amsterdam
Delain
Bibelot, Dordrecht
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Ronnie Flex & Deuxperience Band
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Blackbird
Fluor, Amersfoort
Causes
TivoliVredenburg, Utrecht
Focus
Q-Factory, Amsterdam
20:00
a balladeer
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
The Jerry Hormone Ego Trip
STECK, Delft
De Raggende Manne
Patronaat, Haarlem
20:00
Wild Romance
Vorstin, Hilversum
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
A.C.E. - World Tour
La Madeleine, Brussel
20:00
Sisters Of Suffocation + Dead Sleep (DK)
dB's, Utrecht
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Malford Milligan & The Southern Aces
De Flux, Zaandam
20:00
The Fire Harvest
Le Garage Creative Music, Liège
20:00
De Baron / Mummy's A Tree
Brigant, Arnhem
Praying Mantis
De Bosuil, Weert
20:00
Mt. Atlas
Oefenbunker, Landgraaf
20:15
The Legends - It's a man's world
Cultura, Ede
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Yentl en de Boer - Magie
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Paul de Munnik
Diligentia, Den Haag
20:15
Lakshmi - Adem
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater De Verwachting, Ritthem
20:15
John West - Het neusje van de zalm
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Ellen Valkenburg / James Oesi / Olga Pashchencko
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:30
Johan Goossens - Vlam (reprise)
Meervaart, Amsterdam
20:30
Trudy Labij & Frans Mulder - ’t Is nogal fris voor de tijd van het jaa
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Academy of Ancient Music - met Lucie Horsch
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Navarone
Vera, Groningen
Navarone
Vera, Groningen
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
The Pineapple Thief
Boerderij, Zoetermeer
Indian Askin
EKKO, Utrecht
20:30
Stef Bos - Ruimte
ATLAS Theater, Emmen
20:30
Catherine MacLellan / Chris Gauthier
Muziekpodium De Slotplaats, Bakkeveen
20:30
Eelke
Cinetol, Amsterdam
20:30
Def Americans
Iduna, Drachten
20:30
Baptiste W. Hamon
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:30
Ab Baars Trio / Simon Toldam
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Noam Bar
Paard, Den Haag
20:30
Winne
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:45
Jesse Dayton
Het Huis Verloren, Hoorn
20:45
Sirenia
Podium 't Beest, Goes
20:45
Meindert Talma
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Julia Zahra
Hedon, Zwolle
21:00
VOF De Kunst
Bibelot, Dordrecht
21:00
La Force
Paradiso, Amsterdam
21:00
Massada
Vorstin, Hilversum
21:00
Faal + Black Capricorn (IT)
Little Devil, Tilburg
21:00
Infloyd
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Live at LOLA: Dilana
LOLA050, Groningen
21:00
LetsGo - JoeyAK & Paul Sinha
Burgerweeshuis, Deventer
21:30
The Overslept
Manifesto, Hoorn
22:00
Dj Tin Wish Tin / The Downbeat Detonators / The Magnetics
Merleyn, Nijmegen
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Podium Victorie, Alkmaar
23:00
Badguyz / Giordan Chase
Doornroosje, Nijmegen
zaterdag 02 maart 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Agnietenhof, Tiel
Ali B - Koorts
Kennemer Theater, Beverwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Javier Guzman - Guzmán
Theater Hof 88, Almelo
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Karin Bloemen - Souvenirs
De Molenberg, Delfzijl
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater De Veste, Delft
Kiki Schippers - Waar
Theater Ludens, Voorburg
Martijn Koning - Koning van de dieren
Posthuis Theater, Heerenveen
Freek de Jonge - De Suppoost
Parktheater, Eindhoven
Angela Groothuizen - Lueke binge
Het Veur Theater, Leidschendam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Kleine Komedie, Amsterdam