Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
23:45
Comedy Club Haug
Rotterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Dillewijn
Ankeveen
00:00
Beauforthuis
Austerlitz
Markant Uden
Uden
LantarenVenster
Rotterdam
Eusebiuskerk
Arnhem
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
11:00
Chassé Theater
Breda
13:00
Forum Theater
Sittard
13:00
Capsloc
Capelle aan den IJssel
14:00
Paard
Den Haag
14:30
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
15:00
World Forum Theater
Den Haag
15:00
Markant Uden
Uden
15:00
van Beresteyn
Veendam
15:00
Podium heino
Heino
15:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
15:00
CHV Noordkade
Veghel
15:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Neushoorn
Leeuwarden
15:30
Het Plein
West-Graftdijk
15:30
Cultura
Ede
15:30
dB's
Utrecht
15:30
Houtrustkerk
Den Haag
15:45
Podium Victorie
Alkmaar
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
16:00
Groene Engel
Oss
16:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
Koepelkerk
Amsterdam
16:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
17:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
18:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Trix
Antwerpen
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
De Oosterpoort
Groningen
AFAS Live
Amsterdam
Paard
Den Haag
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Hedon
Zwolle
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Zik Zak
Ittre
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
20:00
Paco Plumtrek
Almelo
Melkweg
Amsterdam
20:15
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Patronaat
Haarlem
Bitterzoet
Amsterdam
21:30
De Flux
Zaandam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Paard
Den Haag
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Patronaat
Haarlem
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Hedon
Zwolle
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:30
Vera
Groningen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
00:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Maaspoort
Venlo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Sint Catharinakerk
Eindhoven
Zuiderstrandtheater
Den Haag
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
18:30
Rockhal
Esch zur Alzette
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
zaterdag 14 december 2019
23:45
Tim Hartog
Comedy Club Haug, Rotterdam
zondag 15 december 2019
NITS - Nits 2019-2020
Ancienne Belgique (AB), Brussel
00:00
Soundos - Niets te verliezen
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
De Dillewijn, Ankeveen
00:00
Nathalie Baartman - Breek
Beauforthuis, Austerlitz
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Markant Uden, Uden
Harry Sacksioni
LantarenVenster, Rotterdam
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Eusebiuskerk, Arnhem
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Theater de Schalm, Veldhoven
Tino Martin
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
11:00
Esther Hart / Michael Varekamp / The Legends - What a Wonderful Christ
Chassé Theater, Breda
13:00
Altijd zal ik van je houden - Ode aan Toon Hermans
Forum Theater, Sittard
13:00
The Keithbash
Capsloc, Capelle aan den IJssel
14:00
Murder Ballads - Met The Bullfight
Paard, Den Haag
14:30
Don Cossackchoir of Russia - The Soul of Russia
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
15:00
Rockmusical We Will Rock You met Anastacia
World Forum Theater, Den Haag
15:00
Hippe Gasten - Doe mij een liedje speciaal
Markant Uden, Uden
15:00
Beatshow
van Beresteyn, Veendam
15:00
Lavalu - Midair
Podium heino, Heino
15:00
Nick & Simon Are Coming To Town
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
15:00
Vintage Heroes
CHV Noordkade, Veghel
15:00
Släpstick
Theater De Lampegiet, Veenendaal
15:00
Niels van Heel
PopEi, Eindhoven
15:00
FrieJam presenteert: Izaline Calister Trio
Neushoorn, Leeuwarden
15:30
Dennis Kolen / Jop Wijlacker - Sound of Silence
Het Plein, West-Graftdijk
15:30
Esther Hart / Michael Varekamp / The Legends - What a Wonderful Christ
Cultura, Ede
15:30
44 Shakedown / Dry Riverbed Trio
dB's, Utrecht
15:30
Finnish Female Choir TAIKA
Houtrustkerk, Den Haag
15:45
Dennis Kroon
Podium Victorie, Alkmaar
16:00
BRUUT! & Anton Goudsmit
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Brederode, Scholten & Glerum
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Paul van Vliet met Noordpool Orkest
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
16:00
Toussaint & Van Essen Duo
Groene Engel, Oss
16:00
Meindert Talma
Paradiso, Amsterdam
16:00
Klaartje van Veldhoven / Matthias Havinga / Seldom Sene
Koepelkerk, Amsterdam
16:00
The Preacher Men - Blue
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
17:00
Cappella Pratensis, locatie grote kerk
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
18:00
M.O.D. (USA) + Milkman
Little Devil, Tilburg
19:00
Skillet
Trix, Antwerpen
19:00
Josylvio
Melkweg, Amsterdam
19:30
Bombus
Trix, Antwerpen
20:00
Waylon
Zaantheater, Zaandam
20:00
Dennis van Aarssen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Melanie - 50 jaar Woodstock
Hedon, Zwolle
20:00
Gilbert O'Sullivan
Kursaal Oostende, Oostende
Danny Vera
De Oosterpoort, Groningen
Amon Amarth
AFAS Live, Amsterdam
Monomyth
Paard, Den Haag
20:00
Noah Guthrie
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Nashville Now
Hedon, Zwolle
Sólstafir
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The New Roses
Zik Zak, Ittre
20:00
Explosive Light Orchestra, ELO Tribute (UK)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Het Grote Songfestivalfeest
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
45ACIDBABIES / EUT
Effenaar, Eindhoven
20:00
Celtic Gold An Irish Christmas
Mainstage, 's-Hertogenbosch
20:00
Weima & v/d Werf
Paco Plumtrek, Almelo
Paenda
Melkweg, Amsterdam
20:15
Olga Vocal Ensemble
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Matt Andersen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Renee van Wegberg - List, Shaffy, Piaf
Spant!, Bussum
20:15
Seven Drunken Nights - The Story Of The Dubliners
Theater de Koornbeurs, Franeker
Maria Mena
Paradiso, Amsterdam
20:30
Kurt Elling
Bimhuis, Amsterdam
Emily Jane White
Patronaat, Haarlem
Blackwave.
Bitterzoet, Amsterdam
21:30
Tommy Castro & The Painkillers
De Flux, Zaandam
maandag 16 december 2019
Melanie Martinez
Melkweg, Amsterdam
19:30
Ari Lennox
Trix, Antwerpen
Clairo
Tolhuistuin, Amsterdam
Hiss Golden Messenger
Melkweg, Amsterdam
20:00
Chilly Gonzales
TivoliVredenburg, Utrecht
Mahalia
Paard, Den Haag
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
René Froger
AFAS Circustheater, Scheveningen
Ycee
Patronaat, Haarlem
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Joost Spijkers - Spijkers II
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Bragi
Hedon, Zwolle
Maria Mena
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Kurt Elling
De Oosterpoort, Groningen
20:45
Marjolein Meijers
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:30
Emily Jane White
Vera, Groningen
dinsdag 17 december 2019
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Dolf Jansen - Oudejaars 2019
Goudse Schouwburg, Gouda
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Thijs Lindhout - 100% Inspiratie Show
De Maaspoort, Venlo
Najib Amhali - Waar was ik?
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
The Bach Choir & Orchestra of the Netherlands
Sint Catharinakerk , Eindhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Jazz Orchestra Concertgebouw / Sabrina Starke
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
18:30
Ghost
Rockhal, Esch zur Alzette
19:00
Loyle Carner
Melkweg, Amsterdam
19:00
Gashi
Melkweg, Amsterdam
19:30
Son of Han / The Dutch
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Emmanuel Moire
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
De Kreuners
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Something Blue
ECI Cultuurfabriek, Roermond