Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Le Garage Creative Music
Liège
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
00:00
DeMess
Naarden
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
00:00
Parkgebouw
Rijssen
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
Poppodium Volt
Sittard
Theater Sneek
Sneek
Theater de Stoep
Spijkenisse
De Meenthe
Steenwijk
Scheldetheater
Terneuzen
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
21:00
Little Devil
Tilburg
EKKO
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
18:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Werftheater
Utrecht
van Beresteyn
Veendam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
Het Trefpunt
Warmond
De Bosuil
Weert
C.C. De kern
Wilrijk
00:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:00
De Flux
Zaandam
Boerderij
Zoetermeer
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Hof 88
Almelo
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
De Meester
Almere
20:00
De Amer
Amen
20:00
Allemanswaard
Amerongen
20:30
Fluor
Amersfoort
21:00
P60
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
23:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Cafe Westerdok
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
13:30
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
23:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
00:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Zalencentrum Concordia
Baflo
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
BREStheater
Brielle
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
00:00
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:00
Theater De Veste
Delft
20:30
Rietveld Theater
Delft
Theater De Veste
Delft
Theater De Veste
Delft
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Diligentia
Den Haag
vrijdag 01 maart 2019
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Blaze Bayley
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Het Veur Theater, Leidschendam
00:00
Tania Kross - Carmen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
The Fire Harvest
Le Garage Creative Music, Liège
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Lochem, Lochem
Freek de Jonge - De Suppoost
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
00:00
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
DeMess, Naarden
23:00
Badguyz / Giordan Chase
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Dj Tin Wish Tin / The Downbeat Detonators / The Magnetics
Merleyn, Nijmegen
20:00
Maaike Ouboter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
19:45
Maan
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Purmaryn, Purmerend
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Parkgebouw, Rijssen
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater De Verwachting, Ritthem
Thomas Acda - Motel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Kantine Walhalla, Rotterdam
Kiki Schippers - Waar
Theater Zuidplein, Rotterdam
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Zuidplein, Rotterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
Infloyd
Poppodium Volt, Sittard
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Sneek, Sneek
Ali B - Koorts
Theater de Stoep, Spijkenisse
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
De Meenthe, Steenwijk
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Scheldetheater, Terneuzen
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Agnietenhof, Tiel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Agnietenhof, Tiel
21:00
Faal + Black Capricorn (IT)
Little Devil, Tilburg
Indian Askin
EKKO, Utrecht
20:00
Sisters Of Suffocation + Dead Sleep (DK)
dB's, Utrecht
Causes
TivoliVredenburg, Utrecht
18:45
Brendan Perry
TivoliVredenburg, Utrecht
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Werftheater, Utrecht
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
van Beresteyn, Veendam
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Winne
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
The Bootleg Sixties
Junushoff Theater, Wageningen
Javier Guzman - Guzmán
Het Trefpunt, Warmond
Praying Mantis
De Bosuil, Weert
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De kern, Wilrijk
00:00
Dana Winner - Eerste Liefde
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Thijs Kemperink - Bonje
Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:00
Malford Milligan & The Southern Aces
De Flux, Zaandam
The Pineapple Thief
Boerderij, Zoetermeer
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Julia Zahra
Hedon, Zwolle
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater de Spiegel, Zwolle
Patrick Laureij
Schouwburg Odeon, Zwolle
zaterdag 02 maart 2019
20:00
Douwe Bob
Podium Victorie, Alkmaar
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Javier Guzman - Guzmán
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Deng Boy - We gaan gaan gaan
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
3J'S
De Meester, Almere
20:00
Baptiste W. Hamon
De Amer, Amen
20:00
Malford Milligan & The Southern Aces
Allemanswaard, Amerongen
20:30
The Cool Quest
Fluor, Amersfoort
21:00
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
P60, Amstelveen
20:30
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
23:00
Joris Voorn Bday Bash
Paradiso, Amsterdam
21:00
Samba Toure
Paradiso, Amsterdam
20:30
Lost Under Heaven
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Fumaca Preta / Bacchanalia / Jasper Stadhouders solo / Sleep Gunner
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Sisters Of Suffocation
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Johan Goossens - Vlam (reprise)
Meervaart, Amsterdam
20:00
Paul Batto
Cafe Westerdok, Amsterdam
20:00
The Jerry Hormone Ego Trip
Cinetol, Amsterdam
20:00
The Mavericks
AFAS Live, Amsterdam
20:00
RY X
Paradiso, Amsterdam
20:00
Kero Kero Bonito
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Def Americans
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Maan
Melkweg, Amsterdam
19:30
Brendan Perry
Het Zonnehuis, Amsterdam
Pop Evil
Melkweg, Amsterdam
19:00
Hyukoh
Melkweg, Amsterdam
13:30
Ensemble Hermes / Kamerkoor Vocoza / Kobra Ensemble / Vocaal Ensemble
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Yann Tiersen
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
20:00
Rene Froger - Favourites in Concert
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
19:30
Bishop Gunn
Trix, Antwerpen
19:30
Gestapo Knallmuzik
Trix, Antwerpen
23:30
Conflate / Delete / Divato / E-Force / Phantom Phase
Gigant, Apeldoorn
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Orpheus, Apeldoorn
Theo Nijland - En de rest is onzin
Orpheus, Apeldoorn
Stefano Keizers - Erg Heel
Posttheater, Arnhem
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Jimi Hendrix by The Tightropes
Zalencentrum Concordia , Baflo
Patrick Laureij
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Oldenhermanns - UNSEXED
Kennemer Theater, Beverwijk
Ali B - Koorts
Kennemer Theater, Beverwijk
Fresku - Voordat het te laat is
BREStheater, Brielle
20:00
Kel Assouf
Cactus Muziekcentrum, Brugge
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Spant!, Bussum
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:00
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater De Veste, Delft
20:30
Edson Da Graça - Wakker
Rietveld Theater, Delft
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Veste, Delft
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Theater De Veste, Delft
Karin Bloemen - Souvenirs
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Alex Ploeg Ultimatum
Diligentia, Den Haag