Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
Lotto Arena
Antwerpen
19:30
Trix
Antwerpen
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
00:00
DNK
Assen
20:00
C.C. Ter Dilft
Bornem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater De Veste
Delft
De Molenberg
Delfzijl
19:30
Paard
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
00:00
De Meerpaal
Dronten
Effenaar
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Theater de Koornbeurs
Franeker
21:00
Vera
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Theater Harderwijk
Harderwijk
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Duycker
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Singer Theater
Laren
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
Gebr. De Nobel
Leiden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Cultuurcentrum Mechelen
Mechelen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
Annabel
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Het Witte Kerkje
Terheijden
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
De Weverij
Zierikzee
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Hedon
Zwolle
23:00
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Fluor
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
P60
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Q-Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
17:00
Concerto
Amsterdam
17:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
donderdag 28 februari 2019
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Greta van Fleet
Lotto Arena, Antwerpen
19:30
Bill Ryder-Jones
Trix, Antwerpen
Pip Blom
Luxor Live, Arnhem
Afro Cuban All Stars
Luxor Live, Arnhem
Rayen Panday - Fenomeen
Posttheater, Arnhem
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken
DNK, Assen
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle
C.C. Ter Dilft, Bornem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Lakshmi - Adem
Theater De Veste, Delft
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Molenberg, Delfzijl
19:30
GoodLuck
Paard, Den Haag
Ali B - Koorts
Theater de Kampanje, Den Helder
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Rowwen Heze
Bibelot, Dordrecht
Patrick Laureij
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
De Meerpaal, Dronten
Causes
Effenaar, Eindhoven
Fresku - Voordat het te laat is
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parktheater, Eindhoven
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Koornbeurs, Franeker
21:00
Samba Toure
Vera, Groningen
Romy Monteiro
Martiniplaza, Groningen
20:00
Jesse Dayton
De Oosterpoort, Groningen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
The Kik Hertaalt!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Navarone
Patronaat, Haarlem
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater Harderwijk, Harderwijk
00:00
Tania Kross - Carmen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Le Nozze di Figaro - Jan Willem de Vriend
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Maaike Ouboter
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Frisse Duyck: Eva van Manen, Wies & Lotte Kerkman
Duycker, Hoofddorp
Yentl en de Boer - Magie
Cpunt Theater, Hoofddorp
Louise Korthals - Alles is er
Cpunt Theater, Hoofddorp
00:00
Ocobar - De oerknal van rock-'n-roll
Het Kielzog, Hoogezand
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Het Park, Hoorn
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Singer Theater, Laren
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Harmonie, Leeuwarden
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Harmonie, Leeuwarden
Voltage: Tom Petty tribute
Gebr. De Nobel, Leiden
Maartje & Kine - Vibrato
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Jools Holland & His R&B Orchestra
Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Jasper Steverlinck
Kursaal Oostende, Oostende
20:30
Stef Bos - Ruimte
De Kunstgreep, Oostzaan
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater de Purmaryn, Purmerend
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Clean Pete - Afblijven
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Willem
Theater Rotterdam, Rotterdam
Tamino
Annabel, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Sneek, Sneek
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Baptiste W. Hamon
Het Witte Kerkje, Terheijden
21:00
Broken Brass Ensemble
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Odetta Hartman
TivoliVredenburg, Utrecht
Bruce Dickinson
TivoliVredenburg, Utrecht
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Junushoff Theater, Wageningen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Zaantheater, Zaandam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Figi Theater, Zeist
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
De Weverij, Zierikzee
Joris Linssen & caramba - Raak!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Comedy Night
Hedon, Zwolle
vrijdag 01 maart 2019
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Podium Victorie, Alkmaar
Sjors van der Panne - Theatertour 2018-2019
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Ernst Jansz
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Blackbird
Fluor, Amersfoort
20:00
The Fortunate Sons
Fluor, Amersfoort
20:30
Trudy Labij & Frans Mulder - ’t Is nogal fris voor de tijd van het jaa
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Maiden United
P60, Amstelveen
20:00
Bruce Springsteens Born in the U.S.A.
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Theater de Griffioen, Amstelveen
21:00
La Force
Paradiso, Amsterdam
20:30
Ab Baars Trio / Simon Toldam
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Eelke
Cinetol, Amsterdam
20:30
Johan Goossens - Vlam (reprise)
Meervaart, Amsterdam
20:15
Ellen Valkenburg / James Oesi / Olga Pashchencko
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Focus
Q-Factory, Amsterdam
RY X
Paradiso, Amsterdam
20:00
Fabian Franciscus - Vlafeest
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Hippo Campus
Tolhuistuin, Amsterdam
Beast In Black
Melkweg, Amsterdam
19:00
Roos Blufpand
Melkweg, Amsterdam
17:00
Eerie Wanda
Concerto, Amsterdam
17:00
Klap Op De Maand
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
DeLaMar, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Lost Under Heaven
Trix, Antwerpen