Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
De Meenthe
Steenwijk
00:00
De Meerpaal
Dronten
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Weverij
Zierikzee
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
DNK
Assen
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Effenaar
Eindhoven
20:15
Figi Theater
Zeist
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Hedon
Zwolle
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Het Witte Kerkje
Terheijden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Leidse Schouwburg
Leiden
Lotto Arena
Antwerpen
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Martiniplaza
Groningen
20:30
Meervaart
Amsterdam
21:15
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Patronaat
Haarlem
Posttheater
Arnhem
20:00
Q-Factory
Amsterdam
19:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
Singer Theater
Laren
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
21:00
Vera
Groningen
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
00:00
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
00:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
ATLAS Theater
Emmen
21:00
Bibelot
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Brigant
Arnhem
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. De kern
Wilrijk
20:30
Cinetol
Amsterdam
17:00
Concerto
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cultura
Ede
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
00:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
dB's
Utrecht
De Bosuil
Weert
20:00
De Flux
Zaandam
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
17:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
donderdag 28 februari 2019
20:30
Stef Bos - Ruimte
De Kunstgreep, Oostzaan
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
De Meerpaal, Dronten
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Jesse Dayton
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
De Weverij, Zierikzee
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Anneke van Giersbergen - Inchecken
DNK, Assen
20:00
Frisse Duyck: Eva van Manen, Wies & Lotte Kerkman
Duycker, Hoofddorp
20:00
Clean Pete - Afblijven
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Causes
Effenaar, Eindhoven
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Figi Theater, Zeist
Voltage: Tom Petty tribute
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Comedy Night
Hedon, Zwolle
00:00
Ocobar - De oerknal van rock-'n-roll
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Baptiste W. Hamon
Het Witte Kerkje, Terheijden
Richard Groenendijk - Om Alles!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Patrick Laureij
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jasper Steverlinck
Kursaal Oostende, Oostende
Maartje & Kine - Vibrato
Leidse Schouwburg, Leiden
Greta van Fleet
Lotto Arena, Antwerpen
Pip Blom
Luxor Live, Arnhem
Afro Cuban All Stars
Luxor Live, Arnhem
Romy Monteiro
Martiniplaza, Groningen
20:30
Deng Boy
Meervaart, Amsterdam
21:15
RUV
Melkweg, Amsterdam
20:00
A.C.E. - World Tour
Melkweg, Amsterdam
20:00
Rival Sons
Melkweg, Amsterdam
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
GoodLuck
Paard, Den Haag
20:00
Le Nozze di Figaro - Jan Willem de Vriend
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Fresku - Voordat het te laat is
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parktheater, Eindhoven
Navarone
Patronaat, Haarlem
Rayen Panday - Fenomeen
Posttheater, Arnhem
20:00
Johan Derksen Keeps The Blues Alive
Q-Factory, Amsterdam
19:00
De Roots Fabriek presenteert: Nathan Kalish
Q-Factory, Amsterdam
20:00
It's a Man's World! ft. Steffen Morrison, Big Boy Caprice e.a.
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Maaike Ouboter
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Het Park, Hoorn
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Singer Theater, Laren
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Brigitte Kaandorp - Eh...
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
The Kik Hertaalt!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Joris Linssen & caramba - Raak!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ali B - Koorts
Theater de Kampanje, Den Helder
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Kom, Nieuwegein
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Koornbeurs, Franeker
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater de Purmaryn, Purmerend
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Lakshmi - Adem
Theater De Veste, Delft
Alex Ploeg Ultimatum
Theater De Winsinghhof, Roden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Willem
Theater Rotterdam, Rotterdam
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Sneek, Sneek
21:00
Broken Brass Ensemble
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Odetta Hartman
TivoliVredenburg, Utrecht
Bruce Dickinson
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Homeshake
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Bill Ryder-Jones
Trix, Antwerpen
21:00
Samba Toure
Vera, Groningen
20:00
John Smith
Vondelkerk, Amsterdam
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 01 maart 2019
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Agnietenhof, Tiel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Agnietenhof, Tiel
00:00
Tania Kross - Carmen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Bakermat
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Stef Bos - Ruimte
ATLAS Theater, Emmen
21:00
VOF De Kunst
Bibelot, Dordrecht
Delain
Bibelot, Dordrecht
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Fabian Franciscus - Vlafeest
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:30
Ab Baars Trio / Simon Toldam
Bimhuis, Amsterdam
The Pineapple Thief
Boerderij, Zoetermeer
20:00
De Baron / Mummy's A Tree
Brigant, Arnhem
21:00
LetsGo - JoeyAK & Paul Sinha
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
a balladeer
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De kern, Wilrijk
20:30
Eelke
Cinetol, Amsterdam
17:00
Eerie Wanda
Concerto, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
The Legends - It's a man's world
Cultura, Ede
20:30
Baptiste W. Hamon
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
00:00
Dana Winner - Eerste Liefde
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Sisters Of Suffocation + Dead Sleep (DK)
dB's, Utrecht
Praying Mantis
De Bosuil, Weert
20:00
Malford Milligan & The Southern Aces
De Flux, Zaandam
00:00
The Bentleys - To Liverpool and back
De Harmonie, Leeuwarden
17:00
Klap Op De Maand
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Kleine Komedie, Amsterdam