Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Hedon
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
19:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
19:30
Paard
Den Haag
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Lotto Arena
Antwerpen
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
20:15
Cultuurcentrum Mechelen
Mechelen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
De Meerpaal
Dronten
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Patronaat
Haarlem
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Zaantheater
Zaandam
AFAS Live
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Singer Theater
Laren
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Parktheater
Eindhoven
Luxor Live
Arnhem
Posttheater
Arnhem
20:00
Cinetol
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Griffioen
Amstelveen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Melkweg
Amsterdam
Martiniplaza
Groningen
Theater de Koornbeurs
Franeker
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Bibelot
Dordrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:15
Melkweg
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater De Storm
Winterswijk
Annabel
Rotterdam
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Figi Theater
Zeist
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
De Weverij
Zierikzee
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Theater Rotterdam
Rotterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
La Madeleine
Brussel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
Agnietenhof
Tiel
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Melkweg
Amsterdam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
18:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Muziekpodium De Slotplaats
Bakkeveen
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Singer Theater
Laren
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Brigant
Arnhem
Patronaat
Haarlem
20:30
Iduna
Drachten
Bibelot
Dordrecht
donderdag 28 februari 2019
20:30
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Clean Pete - Afblijven
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Comedy Night
Hedon, Zwolle
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater de Purmaryn, Purmerend
19:00
De Roots Fabriek presenteert: Nathan Kalish
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Deng Boy
Meervaart, Amsterdam
20:30
Emily King
Bitterzoet, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
Junushoff Theater, Wageningen
Fresku - Voordat het te laat is
Parktheater, Eindhoven
20:00
Frisse Duyck: Eva van Manen, Wies & Lotte Kerkman
Duycker, Hoofddorp
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Junushoff Theater, Wageningen
19:30
GoodLuck
Paard, Den Haag
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Greta van Fleet
Lotto Arena, Antwerpen
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Homeshake
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
It's a Man's World! ft. Steffen Morrison, Big Boy Caprice e.a.
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Jasper Steverlinck
Kursaal Oostende, Oostende
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Jesse Dayton
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Johan Derksen Keeps The Blues Alive
Q-Factory, Amsterdam
20:00
John Smith
Vondelkerk, Amsterdam
20:15
Jools Holland & His R&B Orchestra
Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
Joris Linssen & caramba - Raak!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater Sneek, Sneek
20:15
Lakshmi - Adem
Theater De Veste, Delft
20:00
Le Nozze di Figaro - Jan Willem de Vriend
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Louise Korthals - Alles is er
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Maaike Ouboter
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Maartje & Kine - Vibrato
Leidse Schouwburg, Leiden
Martijn Koning - Koning van de dieren
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
De Meerpaal, Dronten
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
De Harmonie, Leeuwarden
Navarone
Patronaat, Haarlem
00:00
Ocobar - De oerknal van rock-'n-roll
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Odetta Hartman
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Zaantheater, Zaandam
Parov Stelar
AFAS Live, Amsterdam
Patrick Laureij
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Singer Theater, Laren
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parktheater, Eindhoven
Pip Blom
Luxor Live, Arnhem
Rayen Panday - Fenomeen
Posttheater, Arnhem
20:00
Reino
Cinetol, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Deventer Schouwburg, Deventer
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Griffioen, Amstelveen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Rival Sons
Melkweg, Amsterdam
Romy Monteiro
Martiniplaza, Groningen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Koornbeurs, Franeker
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Rowwen Heze
Bibelot, Dordrecht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:15
RUV
Melkweg, Amsterdam
21:00
Samba Toure
Vera, Groningen
20:30
Stef Bos - Ruimte
De Kunstgreep, Oostzaan
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater De Storm, Winterswijk
Tamino
Annabel, Rotterdam
00:00
Tania Kross - Carmen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
The Kik Hertaalt!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Figi Theater, Zeist
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
De Weverij, Zierikzee
Voltage: Tom Petty tribute
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Willem
Theater Rotterdam, Rotterdam
Yentl en de Boer - Magie
Cpunt Theater, Hoofddorp
vrijdag 01 maart 2019
3J'S - Heroes of Music
De Molenberg, Delfzijl
20:00
a balladeer
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
A.C.E. - World Tour
La Madeleine, Brussel
20:30
Ab Baars Trio / Simon Toldam
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Academy of Ancient Music - met Lucie Horsch
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ali B - Koorts
Theater de Stoep, Spijkenisse
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
Het Veur Theater, Leidschendam
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Agnietenhof, Tiel
23:00
Badguyz / Giordan Chase
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Bakermat
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Baptiste W. Hamon
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Beast In Black
Melkweg, Amsterdam
20:15
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Blackbird
Fluor, Amersfoort
20:00
Blaze Bayley
Gebr. De Nobel, Leiden
18:45
Brendan Perry
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bruce Springsteens Born in the U.S.A.
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Catherine MacLellan / Chris Gauthier
Muziekpodium De Slotplaats, Bakkeveen
Causes
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Dana Winner - Eerste Liefde
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Singer Theater, Laren
20:00
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
De Baron / Mummy's A Tree
Brigant, Arnhem
De Raggende Manne
Patronaat, Haarlem
20:30
Def Americans
Iduna, Drachten
Delain
Bibelot, Dordrecht