Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
23:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
LOLA050
Groningen
21:00
Little Devil
Tilburg
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
Ledeltheater
Oostburg
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Koningshof
Maassluis
Klein Theater
Dinxperlo
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
00:00
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Iduna
Drachten
Het Postkantoor
Bovenkarspel
00:00
Het Klooster
Woerden
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Hedon
Zwolle
21:00
Grounds
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Gigant
Apeldoorn
00:00
Fulcotheater
IJsselstein
Flint
Amersfoort
20:00
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Dorpshuis Renesse
Renesse
Diligentia
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
21:00
De Zwerver
Oostende
20:00
De Spot
Middelburg
De Reggehof
Goor
21:00
De Peppel
Zeist
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kerk
Den Haag
De Meerpaal
Dronten
De Meenthe
Steenwijk
00:00
De Kunstgreep
Oostzaan
00:00
De Kleine Willem
Enschede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Jonge Prins
't Zand
21:00
De Flux
Zaandam
20:00
De Bosuil
Weert
De Boodschap
Rijen
20:00
dB's
Utrecht
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
22:15
CHV Noordkade
Veghel
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Cacaofabriek
Helmond
C.C. De Kei
Reusel
C.C. Bacchus
Aalsmeer
23:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
00:00
BREStheater
Brielle
Botanique
Brussel
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
19:00
Bibelot
Dordrecht
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Altstadt
Eindhoven
AFAS Live
Amsterdam
013
Tilburg
20:15
013
Tilburg
013
Tilburg
20:30
't Ukien
Kampen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Zaantheater
Zaandam
15:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Trix
Antwerpen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
15:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
00:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
15:00
Theater De Kik
Elst
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
17:00
Taverne De Waag
Haarlem
Taverne
Bergen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Sportpaleis
Antwerpen
15:00
Simplon
Groningen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
15:00
PopEi
Eindhoven
15:45
Podium Victorie
Alkmaar
00:00
Philharmonie Haarlem
Haarlem
zaterdag 09 maart 2019
23:00
Jacin Trill / Jiri11
Luxor Live, Arnhem
20:30
Kubilay Kaya
Luxor Live, Arnhem
20:00
Live at LOLA: bFAKE [ZA] + Destructive Penguins
LOLA050, Groningen
21:00
Sisters Of Suffocation
Little Devil, Tilburg
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
Dana Winner - Eerste Liefde
Ledeltheater, Oostburg
20:00
Fleetwood Mac tribute
Kursaal Oostende, Oostende
Arie & Silvester - Wie?!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Koningshof, Maassluis
Emilio Guzman - Kom dan!
Klein Theater, Dinxperlo
20:30
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Hippe Gasten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Jennie Lena
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Oldenhermanns - UNSEXED
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Ten Years After
Iduna, Drachten
Nathalie Baartman - Breek
Het Postkantoor, Bovenkarspel
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Het Klooster, Woerden
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Het Kielzog, Hoogezand
21:00
VOF De Kunst
Het Bolwerk, Sneek
Memphis Maniacs
Hedon, Zwolle
21:00
Donovan Kingjay & Rootz Lions
Grounds, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Tante Joke Karaoke Band
Gigant, Apeldoorn
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Fulcotheater, IJsselstein
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Flint, Amersfoort
20:00
The Cool Quest
Effenaar, Eindhoven
Maan
Effenaar, Eindhoven
20:30
Balkanova orchestra
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
de Règâhs - De Bètels & de Stenuh!
Dorpshuis Renesse, Renesse
De Partizanen - Het leven an sich
Diligentia, Den Haag
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Deventer Schouwburg, Deventer
21:00
Piet De Praitere / Karel De Rijcke
De Zwerver, Oostende
20:00
The Fortunate Sons
De Spot, Middelburg
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Reggehof, Goor
21:00
Focus
De Peppel, Zeist
Paul de Leeuw - Vette Pech!
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Marta Topferova / Milokraj
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Meerpaal, Dronten
Romy Monteiro
De Meenthe, Steenwijk
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
De Kunstgreep, Oostzaan
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Want Er Komen Andere Tijden 2 - Angst en ander zaaigoed
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Kattendans, Bergeijk
20:00
The Dirty Daddies
De Jonge Prins, 't Zand
21:00
Abba Gold
De Flux, Zaandam
20:00
Moonyard
De Bosuil, Weert
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Boodschap, Rijen
20:00
Big Ass Metal Fest feat. Blind Sight, Offerblok, Souldust en Nekromant
dB's, Utrecht
Tineke Schouten - Highlights
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Johan Derksen - Johan Derksen Keeps the Blues Alive
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
22:15
Dries Bongaerts
CHV Noordkade, Veghel
20:00
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Chassé Theater, Breda
20:30
a balladeer
Cacaofabriek, Helmond
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. De Kei, Reusel
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
C.C. Bacchus, Aalsmeer
23:00
Nachtparlement invites Stranger // Nur Jaber // Mango
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Classsh
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
3J'S
Burgerweeshuis, Deventer
00:00
Marco Lopes - Moedt
BREStheater, Brielle
Boy Harsher
Botanique, Brussel
20:00
Lifesigns & Dilemma
Boerderij, Zoetermeer
20:00
JJ Sharp / The Salty Dog
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:30
Jane Bunnett's MAQUEQUE
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Edson Da Graça - Wakker
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
19:00
Big Rivers Indoor
Bibelot, Dordrecht
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Le Villejuif Underground
Altstadt, Eindhoven
Anderson .Paak & The Free Nationals
AFAS Live, Amsterdam
Yann Tiersen
013, Tilburg
20:15
Joël Domingos
013, Tilburg
Yann Tiersen in concert (extra show)
013, Tilburg
20:30
PEER
't Ukien, Kampen
zondag 10 maart 2019
Bastille
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Genesis Project
Zaantheater, Zaandam
15:00
Soul Secret + Cirrha Niva
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Kamelot
Trix, Antwerpen
20:30
Ida Nielsen Band
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Zuidplein, Rotterdam
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Theater Walhalla, Rotterdam
15:00
ORPHEO Concert - Evgeny Konnov
Theater Kerkrade, Kerkrade
00:00
The Bootleg Sixties
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Hans Dulfer plays Blues
Theater de Speeldoos, Baarn
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater de Schalm, Veldhoven
15:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Theater De Kik, Elst
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater de Bussel, Oosterhout
Tania Kross - Carmen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
17:00
Ruud Houweling
Taverne De Waag, Haarlem
The Pheromones
Taverne, Bergen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Shawn Mendes
Sportpaleis, Antwerpen
15:00
Wouter Hamel
Simplon, Groningen
20:15
Eric Visser / Sylvia Houtzager
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
The Gladiators
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Ida Nielsen Band
Q-Factory, Amsterdam
15:00
These People
PopEi, Eindhoven
15:45
Victorie Sunday Sessions: Do
Podium Victorie, Alkmaar
00:00
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Philharmonie Haarlem, Haarlem