Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Paradiso
Amsterdam
Scheldetheater
Terneuzen
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Orpheus
Apeldoorn
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Simplon
Groningen
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Flint
Amersfoort
21:00
Altstadt
Eindhoven
Altstadt
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
17:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Bosuil
Weert
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
00:00
Theater Idea
Soest
Schouwburg Lochem
Lochem
Orpheus
Apeldoorn
Theater Zinin
Nijverdal
21:00
Hedon
Zwolle
Paard
Den Haag
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Mezz
Breda
20:30
BREStheater
Brielle
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Metropool
Hengelo
20:30
Vorstin
Hilversum
00:00
Musis
Arnhem
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Melkweg
Amsterdam
Parkvilla
Alphen aan den Rijn
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
Het Veur Theater
Leidschendam
21:00
De Pul
Uden
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
23:00
Bimhuis
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
De Meenthe
Steenwijk
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Cafe de Doelen
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Le Forum
Liège
22:15
Max
Alphen aan den Rijn
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Posttheater
Arnhem
20:00
Mezz
Breda
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
La Madeleine
Brussel
Concertgebouw
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:30
Theater De Omval
Diemen
19:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Gigant
Apeldoorn
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Fluor
Amersfoort
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
00:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Podium 't Beest
Goes
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Zaantheater
Zaandam
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
LOLA050
Groningen
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Het Wennekerpand
Schiedam
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
23:45
Paradiso
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Leidse Schouwburg
Leiden
Doornroosje
Nijmegen
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
22:00
Vera
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
donderdag 07 maart 2019
20:00
Blackbird
Paradiso, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Scheldetheater, Terneuzen
Balthazar
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Amistat
Paradiso, Amsterdam
Ali B - Koorts
Flint, Amersfoort
Alex Roeka - En toen ineens
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Aestrid record release show
dB's, Utrecht
20:00
a balladeer
Patronaat, Haarlem
20:00
3J'S - Heroes of Music
Schaffelaartheater, Barneveld
vrijdag 08 maart 2019
20:00
Yorick van Norden
Simplon, Groningen
20:30
Winne
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Whispering Sons
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:15
Want Er Komen Andere Tijden 2 - Angst en ander zaaigoed
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Flint, Amersfoort
21:00
Vida
Altstadt, Eindhoven
Vida
Altstadt, Eindhoven
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Parktheater, Eindhoven
17:00
Utrecht International Comedy Festival
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Tragedy
De Bosuil, Weert
Tineke Schouten - Highlights
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
00:00
Tim Knol - Lost & Found 2
Theater Idea, Soest
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Lochem, Lochem
Thomas Acda - Motel
Orpheus, Apeldoorn
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Theater Zinin, Nijverdal
21:00
The Veldman Brothers
Hedon, Zwolle
The Overslept
Paard, Den Haag
20:00
The Magic Of Motown
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
The Kik Hertaalt!
De Reggehof, Goor
20:00
The Grand East
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The Fortunate Sons
Mezz, Breda
20:30
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
BREStheater, Brielle
00:00
The Bootleg Sixties
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Teske
Metropool, Hengelo
20:30
Ten Years After
Vorstin, Hilversum
00:00
Tania Kross - Carmen
Musis, Arnhem
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
SSSH Presents: Benrg / DJ JP / Gentech / Yoji Biomehanika
Melkweg, Amsterdam
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Parkvilla, Alphen aan den Rijn
20:00
Snelle - Beetje Bij Beetje Tour
Hall Of Fame, Tilburg
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Het Veur Theater, Leidschendam
21:00
Sisters Of Suffocation
De Pul, Uden
Shawn Mendes
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Seein' Red / Tense Reaction
dB's, Utrecht
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
23:00
Rough Diamonds / Round Midnight
Bimhuis, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Roos Blufpand - Alles is Liefde
Werftheater, Utrecht
20:00
Ronnie Flex & Deuxperience Band
TivoliVredenburg, Utrecht
Romy Monteiro
De Meenthe, Steenwijk
21:00
Robby Valentine
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Remy van Kesteren
Cafe de Doelen, Amsterdam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Rachid Badouri
Le Forum, Liège
22:15
prodigy XL
Max, Alphen aan den Rijn
20:00
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
21:00
Physical Graffiti
Bibelot, Dordrecht
20:15
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Posttheater, Arnhem
20:00
PEER
Mezz, Breda
20:15
Paul de Munnik
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
00:00
Ocobar - De oerknal van rock-'n-roll
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Niro
La Madeleine, Brussel
Niki Jacobs - Van Cohen tot Winehouse
Concertgebouw, Amsterdam
19:30
Night Lovell
Trix, Antwerpen
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Omval, Diemen
19:30
Nathan Gray
Patronaat, Haarlem
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Mike Plume
Cacaofabriek, Helmond
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Max van den Burg - Paasbest
De Molenberg, Delfzijl
Matroesjka - Brainwash
Gigant, Apeldoorn
00:00
Mathilde Santing - Renaissance
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Mathias Eick Quintet
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Martijn Fischer Zingt Hits Van Hazes
Fluor, Amersfoort
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater 't Pand, Gorinchem
00:00
Marco Lopes - Moedt
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
Malford Milligan & The Southern Aces
Podium 't Beest, Goes
20:30
Maaike Ouboter
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Louise Korthals - Alles is er
Zaantheater, Zaandam
21:00
LIVE: Jamsessie
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
Live at LOLA: Limonchiki + HALA
LOLA050, Groningen
19:30
Lillith
Gebr. De Nobel, Leiden
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Lakshmi - Adem
Het Wennekerpand, Schiedam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Kiki Schippers - Waar
Meervaart, Amsterdam
20:00
Kenny B
013, Tilburg
23:45
KC the Funkaholic / The Mauskovic Dance Band
Paradiso, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater de Kom, Nieuwegein
Karin Bloemen - Souvenirs
Leidse Schouwburg, Leiden
Kamelot
Doornroosje, Nijmegen
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
22:00
Jozef van Wissem
Vera, Groningen
Joris Linssen & caramba - Raak!
Goudse Schouwburg, Gouda
Jörgen Raymann
Diligentia, Den Haag