Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Beauforthuis
Austerlitz
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Harmonie
Edam
Theater Walhalla
Rotterdam
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
10:00
Paradiso
Amsterdam
12:00
DNK
Assen
15:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
15:00
Theater De Kik
Elst
15:00
Simplon
Groningen
15:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
15:00
Baroeg
Rotterdam
15:00
De Perifeer
Deventer
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Landgoed Thedinghsweert
Kerk-Avezaath
15:00
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
15:30
De Flux
Zaandam
15:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
15:45
Podium Victorie
Alkmaar
16:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
BHC (Bij Huize Corné)
Breda
16:00
Cacaofabriek
Helmond
16:15
Gigant
Apeldoorn
17:00
Taverne De Waag
Haarlem
17:00
Koninklijk Circus
Brussel
18:30
Patronaat
Haarlem
Melkweg
Amsterdam
19:30
Effenaar
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
Paradiso
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:00
Lux
Nijmegen
20:00
De Doelen
Rotterdam
20:00
dB's
Utrecht
Taverne
Bergen
20:15
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:45
Club Dauphine
Amsterdam
Cinetol
Amsterdam
21:00
Q-Factory
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
16:00
Meervaart
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
19:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
19:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd
Bergen op Zoom
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Spant!
Bussum
C.C. De Werf
Aalst
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
00:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
15:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
18:30
Dynamo
Eindhoven
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
zondag 10 maart 2019
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
Theater de Schalm, Veldhoven
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Theo Nijland - En de rest is onzin
Beauforthuis, Austerlitz
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
The Space Age Travellers
De Harmonie, Edam
Anneke van Giersbergen - Inchecken
Theater Walhalla, Rotterdam
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater de Bussel, Oosterhout
10:00
De Nieuwe Natuur - Paradisolezing door Prof. dr. Carlijn Bouten
Paradiso, Amsterdam
12:00
James Oesi
DNK, Assen
15:00
ORPHEO Concert - Evgeny Konnov
Theater Kerkrade, Kerkrade
15:00
Sound of Silence - The Story of Simon & Garfunkel
Theater De Kik, Elst
15:00
Wouter Hamel
Simplon, Groningen
15:00
Soul Secret + Cirrha Niva
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
15:00
Wildstreet + L.A. Cobra + Strÿkenine + Superhorror @ Baroeg
Baroeg, Rotterdam
15:00
ENSEMBLE EXTRA ORDINAIR
De Perifeer, Deventer
15:00
These People
PopEi, Eindhoven
15:00
Amanda Anne Platt & the Honeycutters
Landgoed Thedinghsweert, Kerk-Avezaath
15:00
H.B.Stroll
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
15:30
Genesis Project
De Flux, Zaandam
15:30
Mercy John
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
15:30
Baer Traa
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
15:45
Victorie Sunday Sessions: Do
Podium Victorie, Alkmaar
16:00
Kris Delmhorst
Paradiso, Amsterdam
16:00
Marco Martens
BHC (Bij Huize Corné), Breda
16:00
Niels Duffhuës
Cacaofabriek, Helmond
16:15
Samuel Jack
Gigant, Apeldoorn
17:00
Ruud Houweling
Taverne De Waag, Haarlem
17:00
Fary
Koninklijk Circus, Brussel
18:30
Bloodshot Dawn / Virvum
Patronaat, Haarlem
Gus Dapperton
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Magic Of Motown
Effenaar, Eindhoven
Lizz Wright
Paradiso, Amsterdam
Shawn Mendes
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Heino
Metropool, Hengelo
20:00
Genesis Project
Zaantheater, Zaandam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Hans Dulfer plays Blues
Theater de Speeldoos, Baarn
Bastille
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
A Celebration of Prince by Beautiful Strangers
Mezz, Breda
Oneida
Paradiso, Amsterdam
20:00
Rob Heron & The Tea Pad Orchestra
Mezz, Breda
20:00
Kamelot
Trix, Antwerpen
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Anderson .Paak & The Free Nationals
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Hollands Glorie
Kursaal Oostende, Oostende
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Malford Milligan & The Southern Aces
't Rozenknopje, Eindhoven
20:00
Jane Bunnett & Maqueque
Lux, Nijmegen
20:00
Linet & Medfest Ensemble
De Doelen, Rotterdam
20:00
THE STOMPIN' RIFF RAFFS
dB's, Utrecht
The Pheromones
Taverne, Bergen
20:15
Frank Boeijen
Diligentia, Den Haag
Raymond van het Groenewoud
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Mylou Frencken & Pieter Tiddens - Omdat ik zoveel van je haat
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Eric Visser / Sylvia Houtzager
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Ida Nielsen Band
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Ida Nielsen Band
Q-Factory, Amsterdam
20:30
ADHD (NL)
Bimhuis, Amsterdam
20:45
Peter Beets
Club Dauphine, Amsterdam
Bass Drum Of Death
Cinetol, Amsterdam
21:00
The Gladiators
Q-Factory, Amsterdam
22:00
Madison McFerrin
Paradiso, Amsterdam
maandag 11 maart 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Spant!, Bussum
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
16:00
Three Faces
Meervaart, Amsterdam
Post Malone
Sportpaleis, Antwerpen
19:00
The Blaze
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:00
Fary
Koninklijk Circus, Brussel
19:00
Brother Ali
Melkweg, Amsterdam
Godsmack
Melkweg, Amsterdam
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Gers Pardoel - Theatershow Bijzonder
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Frans Bauer
AFAS Circustheater, Scheveningen
20:00
Kris Delmhorst / Krista Detor
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Tim Knol - Lost & Found 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Amanda Anne Platt & the Honeycutters
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd, Bergen op Zoom
20:30
Night Lovell
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Jazz Orchestra of the Concertgebouw
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Ntjam Rosie / Jeroen Zijlstra
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
dinsdag 12 maart 2019
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Spant!, Bussum
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C. De Werf, Aalst
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Javier Guzman - Guzmán
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Parktheater, Eindhoven
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Fresku - Voordat het te laat is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
00:00
The Bootleg Sixties
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
15:00
Tg Ilay - Glorie
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
18:30
Blood Youth
Dynamo, Eindhoven
19:00
Mick Jenkins
Melkweg, Amsterdam
19:00
Henry Jamison
Paradiso, Amsterdam
19:30
Sólstafir
Trix, Antwerpen
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Twenty One Pilots
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Kamagurka
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg