Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Fluor
Amersfoort
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Brandstof
Dordrecht
20:00
Koorenhuis
Den Haag
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
De Bosuil
Weert
20:00
Meervaart
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
Effenaar
Eindhoven
Diligentia
Den Haag
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Skâns
Gorredijk
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Doornroosje
Nijmegen
De Helling
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Werftheater
Utrecht
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Vorstin
Hilversum
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Podium 't Beest
Goes
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
De Pul
Uden
21:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
LOLA050
Groningen
21:00
De Peppel
Zeist
22:00
Vera
Groningen
22:15
Max
Alphen aan den Rijn
23:00
Bimhuis
Amsterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Corneel
Lelystad
23:00
Merleyn
Nijmegen
23:45
Paradiso
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Flint
Amersfoort
Diligentia
Den Haag
Klein Theater
Dinxperlo
Posttheater
Arnhem
Singer Theater
Laren
Goudse Schouwburg
Gouda
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg de Lawei
Drachten
S.C.C. De Ruchte
Someren
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater De Lievekamp
Oss
De Reggehof
Goor
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. De Kei
Reusel
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Spant!
Bussum
Leidse Schouwburg
Leiden
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Veste
Delft
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
00:00
BREStheater
Brielle
00:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
00:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
vrijdag 08 maart 2019
20:00
Niro
La Madeleine, Brussel
20:00
Yorick van Norden
Simplon, Groningen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Martijn Fischer Zingt Hits Van Hazes
Fluor, Amersfoort
20:00
Seein' Red / Tense Reaction
dB's, Utrecht
20:00
Snelle - Beetje Bij Beetje Tour
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Club 3voor12 Dordrecht
Brandstof, Dordrecht
20:00
Estafest 100 jaar
Koorenhuis, Den Haag
20:00
Danny Lit / John de Bever / Wolter Kroes
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Tragedy
De Bosuil, Weert
20:00
Chantal Bakker / Desta / Nzingah Morena / Rima Kawuwung / Wietske Dijk
Meervaart, Amsterdam
Romy Monteiro
De Meenthe, Steenwijk
Heino
Effenaar, Eindhoven
Jörgen Raymann
Diligentia, Den Haag
20:15
Abafazi - Helela Mama!
Markant Uden, Uden
20:15
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Cultura, Ede
20:15
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Amanda Anne Platt & the Honeycutters
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Diggy Dex Karavaan clubtour
Effenaar, Eindhoven
20:15
Paul de Munnik
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Inevitables
Hoftheater, Raalte
20:15
Max van den Burg - Paasbest
De Molenberg, Delfzijl
Lakshmi - Adem
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Flint, Amersfoort
20:15
De Eddy Zoëy Band - De geschiedenis van de NL’s-talige popmuziek
De Skâns, Gorredijk
20:15
Jeroen van der Boom - Dit ben ik
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
a balladeer
Doornroosje, Nijmegen
Hausmagger
De Helling, Utrecht
20:15
Want Er Komen Andere Tijden 2 - Angst en ander zaaigoed
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Joke Bruijs - Café Du Monde
Markant Uden, Uden
20:30
Jazzcafé (n.t.b.)
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:30
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Maaike Ouboter
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Winne
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Edson Da Graça - Wakker
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater De Omval, Diemen
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
BREStheater, Brielle
20:30
Roos Blufpand - Alles is Liefde
Werftheater, Utrecht
Don Airey
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Ten Years After
Vorstin, Hilversum
20:30
Gallowstreet presenteert Honk
Paradiso, Amsterdam
20:30
Fumaça Preta
EKKO, Utrecht
20:30
Flavium - 50 Year Anniversary Show
Gigant, Apeldoorn
20:30
Mike Plume
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Physical Graffiti
Bibelot, Dordrecht
21:00
The Veldman Brothers
Hedon, Zwolle
21:00
Malford Milligan & The Southern Aces
Podium 't Beest, Goes
21:00
Vida
Altstadt, Eindhoven
21:00
Genesis Project
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
Sisters Of Suffocation
De Pul, Uden
21:00
SSSH Presents: Benrg / DJ JP / Gentech / Yoji Biomehanika
Melkweg, Amsterdam
21:00
Dochters Van Dordrecht
Bibelot, Dordrecht
21:00
Bull
Rotown, Rotterdam
21:00
Robby Valentine
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
LIVE: Jamsessie
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
Live at LOLA: Limonchiki + HALA
LOLA050, Groningen
21:00
2 Years To Apocalypse / Inferum / Onegodless
De Peppel, Zeist
22:00
Jozef van Wissem
Vera, Groningen
22:15
prodigy XL
Max, Alphen aan den Rijn
23:00
Rough Diamonds / Round Midnight
Bimhuis, Amsterdam
23:00
Fiesta Macumba / Fiesta Macumba Soundsystem
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Afrolosjes / Jamrock
Corneel, Lelystad
23:00
Diskodip
Merleyn, Nijmegen
23:45
KC the Funkaholic / The Mauskovic Dance Band
Paradiso, Amsterdam
zaterdag 09 maart 2019
Henry van Loon - Onze Henry
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Flint, Amersfoort
De Partizanen - Het leven an sich
Diligentia, Den Haag
Emilio Guzman - Kom dan!
Klein Theater, Dinxperlo
Javier Guzman - Guzmán
Posttheater, Arnhem
Karin Bloemen - Souvenirs
Singer Theater, Laren
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Goudse Schouwburg, Gouda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Murth Mossel - Pauwer
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
De Nieuwe Kolk, Assen
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg de Lawei, Drachten
Angela Groothuizen - Lueke binge
S.C.C. De Ruchte, Someren
Arie & Silvester - Wie?!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Lievekamp, Oss
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
De Reggehof, Goor
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. De Kei, Reusel
Tineke Schouten - Highlights
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
René van Meurs - Ik beloof niks
Spant!, Bussum
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Leidse Schouwburg, Leiden
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Aan de Slinger, Houten
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Veste, Delft
Oldenhermanns - UNSEXED
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Sounds Niets te verliezen
Podium Hoge Woerd, De Meern
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Kaasfabriek , Wormer
00:00
Marco Lopes - Moedt
BREStheater, Brielle
00:00
Tania Kross - Carmen
Muziekcentrum Enschede, Enschede
00:00
The Bootleg Sixties
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond