Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Paradiso
Amsterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Doka - Volkshotel
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Wilminktheater
Enschede
00:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
21:30
De Zwarte Ruiter
Den Haag
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Schattelijn
Geertruidenberg
21:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:15
Theater De Veste
Delft
00:00
Groene Engel
Oss
Zaantheater
Zaandam
De Harmonie
Leeuwarden
00:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Podium heino
Heino
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
00:00
Flint
Amersfoort
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:15
De Klinker
Zeist
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
00:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Koepeltheater
Leeuwarden
08:00
Dizzy
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
De Kunstgreep
Oostzaan
22:15
CHV Noordkade
Veghel
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
22:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Metropool
Hengelo
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater Ludens
Voorburg
21:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
De Flux
Zaandam
21:00
Metropool Enschede
Enschede
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Willemeen
Arnhem
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Schaffelaartheater
Barneveld
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Cacaofabriek
Helmond
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Cultura
Ede
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
00:00
Het Diekhuus
Middelharnis
19:30
Luxor Live
Arnhem
donderdag 09 januari 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Hadewych Doet De Dames
Het Musiater, Zevenaar
Fun Lovin' Criminals
Paradiso, Amsterdam
20:30
Enge Buren - BASTA!
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Dutch Eagles
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Dorona Alberti - The Music from James Bond
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Doka Live | Price + Teddy's Hit
Doka - Volkshotel, Amsterdam
20:00
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Daan Boom - De Eerste
Wilminktheater, Enschede
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
21:30
Bob Wayne
De Zwarte Ruiter, Den Haag
20:00
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Bart Peeters Deluxe
Lotto Arena, Antwerpen
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Schattelijn, Geertruidenberg
21:00
AMAGUK Muziek op Donderdag
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:15
Ali B - Koorts
Theater De Veste, Delft
00:00
Alex Roeka - RAUWE GENADE
Groene Engel, Oss
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 10 januari 2020
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
De Harmonie, Leeuwarden
00:00
Yora Rienstra - UP
Jan van Besouw, Goirle
20:00
We Can Be Heroes In Concert
AFAS Live, Amsterdam
Waylon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Vera Mann - Goesting
Podium heino, Heino
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Top 2000 Live - CRAZY!
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Toontje Lager
Effenaar, Eindhoven
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Scheldetheater, Terneuzen
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
The Silent Comedy
Zaantheater, Zaandam
20:30
The Preacher Men - Blue
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
The Dutch Eagles -
Schouwburg Hengelo, Hengelo
22:00
The Brains
Merleyn, Nijmegen
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Flint, Amersfoort
20:00
T-99 & Bob wayne
Iduna, Drachten
20:00
Suus' B-day Bash
Poppodium Volt, Sittard
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
De Klinker, Zeist
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Spo Dee O Dee
Gebouw-T, Bergen op Zoom
00:00
Slagerij van Kampen - Toccata Da Fuga
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:45
Skankin' Friday: Antwerp Gipsy Ska Orkestra / The Sketchers
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Sinead O' Connor
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Scrum
Koepeltheater, Leeuwarden
08:00
Saskia Laroo Band / Warren Byrd
Dizzy, Rotterdam
Sara Kroos - Verte
Theater Sneek, Sneek
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Ricky Koole, Frank Lammers & Ocobar - Frank en Ricky hebben de blues
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
René van Meurs - Hunkert
De Kunstgreep, Oostzaan
22:15
Reem & Lot
CHV Noordkade, Veghel
20:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Bellevue, Amsterdam
22:00
Puyn en Pointbreak bij The Jack
The Jack, Eindhoven
20:00
Plork & De Aannemers
Metropool, Hengelo
20:15
Pink Project - Pink Floyd's Anniversary Show
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:00
Pick Up Music Club
PopEi, Eindhoven
20:00
Physical Graffiti
Nieuwe Nor, Heerlen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Percossa - DOUBLE BILL
Theater de Kampanje, Den Helder
Percossa - DOUBLE BILL
Theater de Kampanje, Den Helder
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Pater Moeskroen - De Reservebelgen
Theater Ludens, Voorburg
21:00
Oldenhermanns - Unsexed
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Perron-3, Rosmalen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:00
New Cool Collective
Bibelot, Dordrecht
20:00
Nederpop All Stars
Agnietenhof, Tiel
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Mo van der Does Quartet & Anna Serierse Kwartet
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Metallica in Symphony door Scream Inc & Orion Orchestra
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Mell & Vintage Future
De Flux, Zaandam
21:00
Meindert Talma - De Domela Passie
Metropool Enschede, Enschede
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater Idea, Soest
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Spant!, Bussum
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Marcel de Groot - DOOR
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Theater de Koornbeurs, Franeker
21:00
Lost Insanity
Little Devil, Tilburg
21:00
LIVE: David Bowie Night, met tribute Spiders from Mars
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
LIFELONG (EP RELEASE SHOW) + BISMUT + DRECKNECK
Willemeen, Arnhem
23:00
Lewski / Operating Modus
Doornroosje, Nijmegen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schaffelaartheater, Barneveld
Lebbis - De Ervaring
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Lavinia Meijer / Michiel Borstlap - Ghosts
Cacaofabriek, Helmond
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Cultura, Ede
Kasper van Kooten - Speeltijd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Het Diekhuus, Middelharnis
19:30
Julian Sas
Luxor Live, Arnhem