Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
C.C. Deurne
Deurne
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
19:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Flint
Amersfoort
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
00:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
21:00
Zalencentrum Den Kaat
Zuidwolde
21:00
JJ Music House
Zoetermeer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Zaantheater
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
De hoogte
Winsum
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
00:00
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Maaspoort
Venlo
van Beresteyn
Veendam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
Little Devil
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
Agnietenhof
Tiel
00:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
23:00
Rock Pub Time-Out
Roosendaal
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
Hoftheater
Raalte
00:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
De Muze
Noordwijk
22:00
Merleyn
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Koningshof
Maassluis
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
Het Depot
Leuven
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Singer Theater
Laren
20:00
Rodahal
Kerkrade
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
C.C. De Steenoven
Herzele
21:00
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
vrijdag 10 januari 2020
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
The Preacher Men - Blue
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Deventer Schouwburg, Deventer
Huub Stapel - Het Huwelijk
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
C.C. Deurne, Deurne
Percossa - DOUBLE BILL
Theater de Kampanje, Den Helder
Percossa - DOUBLE BILL
Theater de Kampanje, Den Helder
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater PePijn, Den Haag
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kasper van Kooten - Speeltijd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Martijn Fischer zingt hits van Hazes
Spant!, Bussum
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Spo Dee O Dee
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
A Mili
Luxor Live, Arnhem
20:00
LIFELONG (EP RELEASE SHOW) + BISMUT + DRECKNECK
Willemeen, Arnhem
19:30
Julian Sas
Luxor Live, Arnhem
20:00
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Bart Peeters Deluxe
Lotto Arena, Antwerpen
20:30
Mo van der Does Quartet & Anna Serierse Kwartet
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Fun Lovin' Criminals
Paradiso, Amsterdam
20:30
Rayen Panday - Trigger
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Amsterdelics
Melkweg, Amsterdam
20:00
We Can Be Heroes In Concert
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Boléro, een hommage aan Maurice Ravel
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Flint, Amersfoort
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Cameretten - Finalistentournee
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
De Raad van Toezicht
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
00:00
Slagerij van Kampen - Toccata Da Fuga
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 11 januari 2020
20:00
Dutch Eagles
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
21:00
Not the Rolling Stones
Zalencentrum Den Kaat, Zuidwolde
21:00
M-Pac
JJ Music House, Zoetermeer
20:30
Colibri
Boerderij, Zoetermeer
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Zaantheater, Zaandam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De hoogte, Winsum
20:15
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
00:00
Slagerij van Kampen - Toccata Da Fuga
Junushoff Theater, Wageningen
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Jonny Smokes sings Ed Sheeran | Try-Out
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Mr Punch
Spirit of 66, Verviers
20:15
Crazy Piano's
De Maaspoort, Venlo
20:15
Nabil Aoulad Ayad
De Maaspoort, Venlo
Ali B - Koorts
van Beresteyn, Veendam
20:00
Thijs Borsten
TivoliVredenburg, Utrecht
Najib Amhali - Waar was ik?
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Stay Hungry (D) + Destroy Them (D) + The Bruiseheads + Doodswens + Ruh
Little Devil, Tilburg
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Agnietenhof, Tiel
Lebbis - De Ervaring
Agnietenhof, Tiel
00:00
Yora Rienstra - UP
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Vera Mann - Goesting
Theater Idea, Soest
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater Sneek, Sneek
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater aan de Schie, Schiedam
21:00
A Mili
Grounds, Rotterdam
20:00
Best of Stand-Up met o.a. Victor Luis van Es, Mark Waumans
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
23:00
Sweet Mary Jane
Rock Pub Time-Out, Roosendaal
20:00
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Hoftheater, Raalte
00:00
Alex Roeka - RAUWE GENADE
Theater De Verbeelding, Purmerend
00:00
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
De Muze, Noordwijk
22:00
I Am Oak
Merleyn, Nijmegen
Batushka
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
JB Meijers - Deltaboy
Schouwburg Ogterop, Meppel
Henry van Loon - Onze Henry
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
Koningshof, Maassluis
20:15
Adele Project - Someone like you
C.C. Achterolmen, Maaseik
Sinead O' Connor
Het Depot, Leuven
20:30
Oldenhermanns - Unsexed
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Rockabilly Blitz 2020
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Hadewych Doet De Dames
Singer Theater, Laren
20:00
Metallica in Symphony door Scream Inc & Orion Orchestra
Rodahal, Kerkrade
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Mark Foggo's Skasters
Duycker, Hoofddorp
20:00
Raymond van het Groenewoud
C.C. De Steenoven, Herzele
21:00
Henrik Freischlader Band
Metropool, Hengelo
20:30
Hollandse Nieuwe met o.a. WIES
Metropool, Hengelo
20:30
Kees van Amstel - Een Bang Jongetje Dat Hele Enge Dingen Doet
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
The Cavern Beatles
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Plork & De Aannemers
Metropool, Hengelo