Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Rodahal
Kerkrade
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
JJ Music House
Zoetermeer
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater De Storm
Winterswijk
Agnietenhof
Tiel
00:00
Zaantheater
Zaandam
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
00:00
C.C. Myllesweerd
Mill
Gashouder
Dedemsvaart
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:15
Musis
Arnhem
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Energiehuis
Dordrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Metropool
Hengelo
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
21:00
Metropool
Hengelo
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
De Toegift
Den Hoorn
20:15
Singer Theater
Laren
20:00
Theater Berkelland
Eibergen
20:00
De Roma
Antwerpen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
19:00
Melkweg
Amsterdam
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
Theater De Kik
Elst
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Koningshof
Maassluis
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
AFAS Live
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:00
Simplon
Groningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Boerderij
Zoetermeer
00:00
Hoftheater
Raalte
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
Mezz
Breda
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De hoogte
Winsum
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Ziggo Dome
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
van Beresteyn
Veendam
00:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
C.C. Achterolmen
Maaseik
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
16:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
15:00
Café De Bever
Beneden-Leeuwen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:30
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Café de Schoenmaker
Luttenberg
20:00
Hofman
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
16:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
14:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
15:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Orpheus
Apeldoorn
15:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Melkweg
Amsterdam
20:00
Galerie Cafe Leidse Lente
Leiden
00:00
Ons Mierloos Theater
Mierlo
CulturA & Zo
Nootdorp
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Café de Cactus
Hengelo
15:00
van Beresteyn
Veendam
11:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
14:00
Theater Mozaïek
Zuidlaren
zaterdag 11 januari 2020
20:00
Metallica in Symphony door Scream Inc & Orion Orchestra
Rodahal, Kerkrade
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Theater Sneek, Sneek
20:00
Martijn Fischer Zingt Hits Van Hazes
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Mark Foggo's Skasters
Duycker, Hoofddorp
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Manga
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
M-Pac
JJ Music House, Zoetermeer
20:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater De Storm, Winterswijk
Lebbis - De Ervaring
Agnietenhof, Tiel
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL
Zaantheater, Zaandam
20:30
Kees van Amstel - Een Bang Jongetje Dat Hele Enge Dingen Doet
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
S.C.C. De Ruchte, Someren
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
C.C. Myllesweerd, Mill
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Gashouder, Dedemsvaart
20:30
Jonny Smokes sings Ed Sheeran | Try-Out
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Jonathan Jeremiah & Amsterdam Sinfonietta
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:15
John Williams presenteert R & B Oldskool hits - R&B Oldskool hits # 2
Musis, Arnhem
20:00
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
JB Meijers - Deltaboy
Schouwburg Ogterop, Meppel
22:00
Jazz&Beyond: Solution by members of Marutyri
Muziekpodium DJS, Dordrecht
00:00
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Iris Hond
Energiehuis, Dordrecht
22:00
I Am Oak
Merleyn, Nijmegen
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Hollandse Nieuwe met o.a. WIES
Metropool, Hengelo
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Diligentia, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
21:00
Henrik Freischlader Band
Metropool, Hengelo
20:15
Harry Sacksioni
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Handsome Poets
De Toegift, Den Hoorn
20:15
Hadewych Doet De Dames
Singer Theater, Laren
20:00
Gewoon Aans - #Kiekoet
Theater Berkelland, Eibergen
20:00
Fun Lovin' Criminals
De Roma, Antwerpen
20:30
Flip Noorman - Flip Noorman zingt Leonard Cohen
Goudse Schouwburg, Gouda
19:00
Fivos Delivorias
Melkweg, Amsterdam
00:00
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Fay Claassen
Theater De Kik, Elst
20:00
Eric Dupond
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Eefje de Visser
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
Koningshof, Maassluis
Ed Struijlaart - Gitaarmannen: van Clapton tot Sheeran
Agnietenhof, Tiel
20:00
Dutch Eagles
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Dream Theater
AFAS Live, Amsterdam
DeWolff
Paradiso, Amsterdam
De Patrizanen - Het leven an sich
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Daisy Bellis / Isa Zwart / Mary Confurious / Moonradio / Nadua / Same
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:00
Culprate
Simplon, Groningen
20:15
Crazy Piano's
De Maaspoort, Venlo
20:30
Colibri
Boerderij, Zoetermeer
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Hoftheater, Raalte
20:15
Cameretten - Finalistentournee
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Bob Wayne
Mezz, Breda
20:00
Best of Stand-Up met o.a. Victor Luis van Es, Mark Waumans
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:00
Behind The Music : Rinus Gerritsen
Paard, Den Haag
20:00
Beatles By Girls
Schaffelaartheater, Barneveld
Batushka
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Arthur en Lucas Jussen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De hoogte, Winsum
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater PePijn, Den Haag
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
00:00
Angela Groothuizen - Lueke binge
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
C.C. Bacchus, Aalsmeer
André Rieu
Ziggo Dome, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ali B - Koorts
van Beresteyn, Veendam
00:00
Alex Roeka - RAUWE GENADE
Theater De Verbeelding, Purmerend
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Adele Project - Someone like you
C.C. Achterolmen, Maaseik
21:00
A Mili
Grounds, Rotterdam
20:00
Boléro, een hommage aan Maurice Ravel
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
zondag 12 januari 2020
Tino Martin
Parktheater, Eindhoven
16:00
T-99 + Bob wayne
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
15:00
Sweet Mary Jane
Café De Bever, Beneden-Leeuwen
20:00
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:30
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Pronk
Café de Schoenmaker, Luttenberg
20:00
Pierre et Les Optimistes x Tour Du ALS
Hofman, Utrecht
20:15
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Or Bareket
Bimhuis, Amsterdam
16:00
Nights On Broadway: Night Fever - the very best of the BEE GEES
Muziekcentrum Enschede, Enschede
14:30
Nieuwjaarsconcert Lite - Ensemble Lite van het Orkest van het Oosten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
15:45
Monique Klemann
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Metallica in Symphony door Scream Inc & Orion Orchestra
Orpheus, Apeldoorn
15:00
Menno Gootjes / Thijs van Leer
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Lower Dens
Melkweg, Amsterdam
20:00
Leids cabaret festival 2020
Galerie Cafe Leidse Lente, Leiden
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
CulturA & Zo, Nootdorp
15:00
John NotLennon
PopEi, Eindhoven
20:00
Joe Buck
Café de Cactus, Hengelo
15:00
Janne Schra / Noordpool Orkest o.l.v. Reinout Douma
van Beresteyn, Veendam
11:00
Intercontinental Ensemble
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
14:00
Het Hexagon Ensemble
Theater Mozaïek, Zuidlaren