Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
So What!
Gouda
23:30
013
Tilburg
Theater De Willem
Papendrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
Hoftheater
Raalte
20:30
Lux
Nijmegen
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg Het Park
Hoorn
013
Tilburg
Chassé Theater
Breda
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
19:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Cafe Averechts
Utrecht
Koningshof
Maassluis
Posttheater
Arnhem
Paradiso
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
00:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Metropool Enschede
Enschede
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Muziekcoöperatie
Meppel
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Bussel
Oosterhout
C.C. De Herbakker
Eeklo
De Maaspoort
Venlo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
23:00
Grenswerk
Venlo
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Paard
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Agora Theater Druten
Druten
21:00
De Peppel
Zeist
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Altstadt
Eindhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
16:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
21:00
De Lantaarn
Hellendoorn
Drommedaris
Enkhuizen
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Theater De Tuin
Leusden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Melkweg
Amsterdam
00:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
Grenswerk
Venlo
19:30
Trix
Antwerpen
20:00
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
20:00
Oude Kerkje
Kortenhoef
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Fluor
Amersfoort
20:00
Theater RhederArt
Dieren
00:00
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Agnietenhof
Tiel
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Simplon
Groningen
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Gigant
Apeldoorn
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
In the Woods
Leusden
Het Veur Theater
Leidschendam
Melkweg
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Reimink
Lemelerveld
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Bitterzoet
Amsterdam
19:30
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
De Klif
Nijmegen
20:00
La Madeleine
Brussel
Schouwburg Rex
Mol
21:30
Vera
Groningen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
C.C. De Grote Post
Oostende
20:30
De Roode Bioscoop
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
vrijdag 15 maart 2019
21:00
PEER
So What!, Gouda
23:30
Pendulum (verplaatst)
013, Tilburg
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater De Willem, Papendrecht
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Theater PePijn, Den Haag
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Ramon Valle Trio & Rick Margitza
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
21:00
Raymond van het Groenewoud
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Recomposed by Peter Gregson: Bach – The Cello Suites
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Rein de Graaff trio - Alto madness
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Remy van Kesteren
Theater De Lievekamp, Oss
René van Meurs - Ik beloof niks
Hoftheater, Raalte
20:30
Rob Mostert Hammond Group - Sex, Hammond & Rock 'n Roll
Lux, Nijmegen
Romy Monteiro
ATLAS Theater, Emmen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ronnie Flex & Deuxperience Band
013, Tilburg
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Chassé Theater, Breda
Ruben Hein
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
RUV
Blue Collar Hotel, Eindhoven
19:00
Say yes dog
Melkweg, Amsterdam
21:00
Siberian Oxygen
Cafe Averechts, Utrecht
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Koningshof, Maassluis
Sounds Niets te verliezen
Posttheater, Arnhem
Spiritualized
Paradiso, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg Heel
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
00:00
Tania Kross - Carmen
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
Ten Years After
Metropool Enschede, Enschede
00:00
The Bootleg Sixties
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac - The incredible story
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
The Fire Harvest record release Open Water
dB's, Utrecht
20:00
The Grand East
Muziekcoöperatie, Meppel
Theo Nijland - En de rest is onzin
Podium Hoge Woerd, De Meern
Thijs Kemperink - Bonje
De Harmonie, Leeuwarden
Thomas Acda - Motel
Theater de Bussel, Oosterhout
Thomas Smith - De jaren van verstand
C.C. De Herbakker, Eeklo
Tineke Schouten - Highlights
De Maaspoort, Venlo
20:00
Tommy Emmanuel/Simo
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
Two Feet
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
Umberto Tozzi
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:30
Vangrail
Podium Victorie, Alkmaar
23:00
Vincent van Reen
Grenswerk, Venlo
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Winne
Paard, Den Haag
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Veste, Delft
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Agora Theater Druten, Druten
zaterdag 16 maart 2019
21:00
2000 Motels
De Peppel, Zeist
20:00
3J'S - Heroes of Music
De Meenthe, Steenwijk
20:30
A Celebration of Prince by Beautiful Strangers - Let's Go Crazy
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Alcuna Wilds
Altstadt, Eindhoven
Alex Roeka - En toen ineens
Theater de Schalm, Veldhoven
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
16:00
Amanda Anne Platt & the Honeycutters
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
21:00
Amy Winehouse tribute
De Lantaarn, Hellendoorn
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Drommedaris, Enkhuizen
Angela Groothuizen - Lueke binge
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Anne Soldaat / Yorick van Norden
Theater De Tuin, Leusden
Arie & Silvester - Wie?!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Bastian Baker
Melkweg, Amsterdam
00:00
Benjamin Damage / Cadans / Kobosil / Paula Temple
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Bertolf - Soelaas
De Meerpaal, Dronten
20:00
Blackbird
Grenswerk, Venlo
19:30
Bleak / Laguna / Sunflower
Trix, Antwerpen
20:00
Broeder Dieleman / Frans Grapperhaus / Wannes Cappelle
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
20:00
Canticum Anglicum
Oude Kerkje, Kortenhoef
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal - Tiempo loco
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
CCC Inc
Fluor, Amersfoort
20:00
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Theater RhederArt, Dieren
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Clean Pete - Afblijven
Agnietenhof, Tiel
Colter Wall
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
CUT_
Simplon, Groningen
22:00
Cymbaline / Taveneer
Merleyn, Nijmegen
23:00
Cynkt / Falhaber / Jeisson Drenth / Ringo live / Seek The Note
Gigant, Apeldoorn
21:00
DANS!
Bibelot, Dordrecht
20:30
David Kweksilber
Bimhuis, Amsterdam
20:30
David Weber-Krebs / Krista Detor
In the Woods, Leusden
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Het Veur Theater, Leidschendam
De Raggende Manne
Melkweg, Amsterdam
De Staat
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Def Americans
Reimink, Lemelerveld
20:30
Desert Storm / Komatsu
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
19:45
Diggy Dex Karavaan clubtour
TivoliVredenburg, Utrecht
Dodgy
Bitterzoet, Amsterdam
19:30
Douwe Bob
Hedon, Zwolle
21:00
Dr. Love dance classic party
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Drunken Dolly
Rotown, Rotterdam
21:00
Earring Session, Golden Earring coverband
Little Devil, Tilburg
20:30
Enge Buren - Vreemde Vogels
De Klif, Nijmegen
20:00
Epik High
La Madeleine, Brussel
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Schouwburg Rex, Mol
21:30
FEWS
Vera, Groningen
20:00
Focus
Neushoorn, Leeuwarden
Frank Boeijen - Theatertournee 2019
C.C. De Grote Post, Oostende
20:30
Frank Rensen
De Roode Bioscoop, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Gé Reinders & Koninklijke Harmonie Orpheus
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Parktheater, Eindhoven
20:00
Guus Meeuwis
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch