Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:45
Podium Victorie
Alkmaar
14:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
16:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Hofman
Utrecht
20:00
Café de Schoenmaker
Luttenberg
15:30
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:00
Café De Bever
Beneden-Leeuwen
16:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Parktheater
Eindhoven
14:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:45
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
11:00
Waanders in de Broeren
Zwolle
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Mezz
Breda
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Concertgebouw
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
BIRD
Rotterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
De Zwarte Ruiter
Den Haag
00:00
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
17:00
Het Konings Huys
Delft
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
30CC/Schouwburg
Leuven
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Spant!
Bussum
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Chassé Theater
Breda
12:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Dok6
Panningen
20:00
Dok6
Panningen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Venray
Venray
Vorstin
Hilversum
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
00:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Chassé Theater
Breda
Theater Zuidplein
Rotterdam
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
De Maaspoort
Venlo
Theater PePijn
Den Haag
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:00
Het Parochiehuis
Delden
Flint
Amersfoort
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Ledeltheater
Oostburg
C.C. Hillegom
Hillegom
Markiezenhof
Bergen op Zoom
Theater PePijn
Den Haag
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:30
Melkweg
Amsterdam
00:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Hofman
Utrecht
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
zondag 12 januari 2020
15:45
Monique Klemann
Podium Victorie, Alkmaar
14:30
Nieuwjaarsconcert Lite - Ensemble Lite van het Orkest van het Oosten
Schouwburg Hengelo, Hengelo
16:00
Nights On Broadway: Night Fever - the very best of the BEE GEES
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:30
Or Bareket
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Pierre et Les Optimistes x Tour Du ALS
Hofman, Utrecht
20:00
Pronk
Café de Schoenmaker, Luttenberg
15:30
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:00
Sweet Mary Jane
Café De Bever, Beneden-Leeuwen
16:00
T-99 + Bob wayne
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Tino Martin
Parktheater, Eindhoven
maandag 13 januari 2020
14:00
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:45
Billy & Bloomfish
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Jonathan Jeremiah & Amsterdam Sinfonietta
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
11:00
Martin Oei / Wouter Harbers
Waanders in de Broeren, Zwolle
20:15
Nina De La Parra
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Tino Martin
Parktheater, Eindhoven
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Wiener Johann Strauss Konzert-Gala
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
dinsdag 14 januari 2020
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Agnietenhof, Tiel
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater Bellevue, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Chassé Comedy Club
Mezz, Breda
20:15
Daan Boom - De Eerste
Munttheater, Weert
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Het Nederlands Kamerorkest
Paradiso, Amsterdam
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Iris Hond
Leidse Schouwburg, Leiden
Jonathan Jeremiah & Amsterdam Sinfonietta
Concertgebouw, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:00
Michael Malarkey
Melkweg, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
PJ Morton at BIRD
BIRD, Rotterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan?
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Pronk
De Zwarte Ruiter, Den Haag
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Simon & Garfunkel Revival with Strings
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Sum 41
Lotto Arena, Antwerpen
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Het Kielzog, Hoogezand
17:00
Sweet Mary Jane
Het Konings Huys, Delft
Tino Martin
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Van Dik Hout
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
30CC/Schouwburg, Leuven
woensdag 15 januari 2020
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:15
Ali B - Koorts
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Anuar - EERLIJK
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Bart Peeters Deluxe
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Beatles & Beyond - The LSB Experience
Spant!, Bussum
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Daan Boom - De Eerste
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Dominic Seldis
Theater de Bussel, Oosterhout
Ellen ten Damme - Casablanca
Chassé Theater, Breda
12:00
Eurosonic Noorderslag
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Groninger Studenten Cabaret Festival
Dok6, Panningen
20:00
Groninger Studenten Cabaret Festival
Dok6, Panningen
20:30
Harry Sacksioni
Goudse Schouwburg, Gouda
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Venray, Venray
Her Majesty - Are you ready for the country?
Vorstin, Hilversum
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Iris Hond
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Jonathan Jeremiah & Amsterdam Sinfonietta
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful!
Chassé Theater, Breda
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Zuidplein, Rotterdam
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lebbis - De Ervaring
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Martijn Fischer
De Maaspoort, Venlo
Murth Mossel - #NoFilter
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:00
Oldenhermanns - Unsexed
Het Parochiehuis, Delden
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Flint, Amersfoort
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Philippe Geubels - Geubels en de Hollanders
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
PJ Morton
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Queen The Music
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Raìces Cubanas on tour 2020
Ledeltheater, Oostburg
Rayen Panday - Trigger
C.C. Hillegom, Hillegom
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
Markiezenhof, Bergen op Zoom
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Stuurbaard Bakkebaard (try-out)
De Maaspoort, Venlo
20:00
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:30
Sunset Sons
Melkweg, Amsterdam
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
The Silent Comedy
Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
Theater de Schalm, Veldhoven
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Utrecht Lacht, Comedy Night met o.a. MC WestSaid
Hofman, Utrecht
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam