Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Het Koffiehuis
Noordwijk
20:00
dB's
Utrecht
20:30
De Helling
Utrecht
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
La Madeleine
Brussel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Kavka
Antwerpen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Melkweg
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
De Maaspoort
Venlo
20:45
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
22:00
Paradiso
Amsterdam
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:30
Cacaofabriek
Helmond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Zaantheater
Zaandam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Markant Uden
Uden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Klooster
Woerden
De Meenthe
Steenwijk
19:30
Trix
Antwerpen
19:00
Spirit of 66
Verviers
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
ACU
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Veste
Delft
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Zaantheater
Zaandam
19:00
La Madeleine
Brussel
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Paard
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Schouwburg Odeon
Zwolle
00:00
DNK
Assen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
18:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agnietenhof
Tiel
Theater 't Speelhuis
Helmond
Scheldetheater
Terneuzen
Het Wennekerpand
Schiedam
20:00
Het Depot
Leuven
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
00:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Garage Amsterdam
Amsterdam-Zuidoost
19:00
Patronaat
Haarlem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
19:00
Tolhuistuin
Amsterdam
00:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
dinsdag 19 maart 2019
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Zaantheater, Zaandam
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Fresku - Voordat het te laat is
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
GZA Genius
Simplon, Groningen
20:00
Het Kingston Kwartet
Het Koffiehuis, Noordwijk
20:00
James Chance & die Contortions + Dead Neanderthals
dB's, Utrecht
20:30
Kabaka Pyramid
De Helling, Utrecht
Kiki Schippers - Waar
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Lil Xan
La Madeleine, Brussel
Martijn Koning - Koning van de dieren
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Martin Solveig
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Nekromantix
Kavka, Antwerpen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Poets of the Fall
Melkweg, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Veste, Delft
Romy Monteiro
De Maaspoort, Venlo
20:45
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
SIK-K World Tour
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Steve Mason
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Tania Kross - Carmen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
22:00
Tennyson
Paradiso, Amsterdam
00:00
The Bootleg Sixties
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:30
The Jaydees
Cacaofabriek, Helmond
Thomas Acda - Motel
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Tommy Emmanuel/Simo
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Leidse Schouwburg, Leiden
Vintage Trouble
Paradiso, Amsterdam
20:00
Windhand
Patronaat, Haarlem
20:00
Yentl en de Boer
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Zaantheater, Zaandam
woensdag 20 maart 2019
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ali B - Koorts
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Anita Janssen / Tosca Niterink - Klimmen naar Kruishoogte
Markant Uden, Uden
ANNE & LISA - Weltschmerz
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Het Klooster, Woerden
Arie & Silvester - Wie?!
De Meenthe, Steenwijk
19:30
Bass Drum Of Death
Trix, Antwerpen
19:00
Black Cat Biscuit
Spirit of 66, Verviers
Brigitte Kaandorp
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Capsize / Holding Absence
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Claudia de Breij - Nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Clean Pete - Afblijven
De Maaspoort, Venlo
Danny Vera - Pressure makes Diamonds
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
David Nance
ACU, Utrecht
De Partizanen - Het leven an sich
Goudse Schouwburg, Gouda
Emilio Guzman - Kom dan!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater De Veste, Delft
00:00
Fernando Lameirinhas - CUBA IN
Schouwburg Het Park, Hoorn
Fresku - Voordat het te laat is
Zaantheater, Zaandam
19:00
Gaëtan Roussel
La Madeleine, Brussel
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Habib Koité & Bamada
Paard, Den Haag
Henry van Loon - Onze Henry
Meervaart, Amsterdam
20:30
Jaakko Eino Kalevi
EKKO, Utrecht
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Javier Guzman - Guzmán
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Jennie Lena
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Jess Glynne
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Schouwburg Odeon, Zwolle
00:00
Joris Linssen & caramba - Raak!
DNK, Assen
20:30
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Karin Bloemen - Souvenirs
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
18:00
KOMODO
Melkweg, Amsterdam
20:30
Lakshmi - Adem
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Lavinia Meijer - Untitled 1
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Leer luisteren naar Tsjaikovski's Eugen Onegin
De Maaspoort, Venlo
20:30
Mammal Hands
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Martin Solveig
Melkweg, Amsterdam
20:30
Mashrou 'Leila
Tolhuistuin, Amsterdam
Matt Andersen
TivoliVredenburg, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Nederlands Kamerkoor - Vergeten
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Nederlands Kamerkoor - Vergeten
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Nicki Minaj
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Ntjam Rosie / Jeroen Zijlstra
Theater Walhalla, Rotterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Agnietenhof, Tiel
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater 't Speelhuis, Helmond
Romy Monteiro
Scheldetheater, Terneuzen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Het Wennekerpand, Schiedam
20:00
Scott Bradlee's Postmodern Jukebox
Het Depot, Leuven
20:30
Six Strings Sessions XL
TivoliVredenburg, Utrecht
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Schouwburg De Kring, Roosendaal
00:00
Slagerij Van Kampen - Tocata Da Fuga
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
slowthai
Garage Amsterdam, Amsterdam-Zuidoost
19:00
Sonata Arctica / Witherfall
Patronaat, Haarlem
Stefano Keizers - Erg Heel
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Theater De Leest, Waalwijk
19:00
Teitur
Tolhuistuin, Amsterdam
00:00
The Bootleg Sixties
Muziekcentrum Enschede, Enschede